Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kafeterianka85

Grupa dziewczyn z wagą ok 80 kg, dieta, zdrowy tryb życia

Polecane posty

Postanowiłam założyć temat dla chętnych dziewczyn, które się odchudzają by móc wspólnie walczyć z bagażem kg, wspierać się i motywować do działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prianka
Moge sie dolaczyc. Rowno 80 kg i juz patrzec na siebie nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 77kg i chyba już czas coś z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalav
Moge dolaczyc? Waga 83,5 kg :) Chce zrzucic 25 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalav
Zdecydowanie mniej zrec. Rzucam slodycze i napoje gazowane zero (zdecydowanie po aspartamie i innych swinstwach chce mi sie bardziej jesc) Duzo wody i zielonej herbaty, tzn. jakies 2 litry dziennie. Do kazdego posilku warzywo. No i cwiczenia 4-5 razy w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie mozna tak zapuścić, kto mi odpowie ? pytam serio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalav mniej zrec, najlepsza metoda by zrzucic zbedne kg. Fajnie, ze mam kogos, z kim mozna zaczac. Jakie cwiczenia wykonujesz? Gosc jak mozna? a no mozna jak widac, nie wiem czy to przez nygustwo, brak czasu na spokojne jedzenie, ciezko powiedziec. U mnie slodycze i gazowane napoje zrobily swoje, ale jak chcesz wiedziec jestem lzejsza o 23 kg choc chcialabym zrzucic jeszcze 6-10 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalav
Tez sie zastanawiałam jak mozna az w koncu to odkryłam a raczej mój lekarz. Zaczelam tyc po 2 ciazy i sie okazalo ze mam niedoczynnosc tarczycy. Tak naprawde mam Hashimoto i jak bylam nastolatka to prawdopodobnie mialam nadczynnosc i dlatego miałam wage w normie (161 cm wzrostu i 54 kg). Niestety ciaze to duze zmiany hormonalne i stad te kilogramy. Ale teraz jak juz wiem co mi dolega to powoli waga idzie w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelia Aurelia
Witajcie dziewczyny:-) Ja zaczęłam dietę i ćwiczenia 12 listopada, czyli dwa tygodnie temu. Póki co, udało mi się zrzucić 4kg. Teraz ważę 83,3 kg i jeszcze dłuuuga droga przede mną;-) ale na razie się trzymam i zapał mam:-) Chętnie do was dołączę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udasieuda
Cześć dziewczyny, waga z dzisiaj 79,7 ;) Nie mogę schudnąć ani kilograma więc zaczęłam od dzisiaj dietę kopenhaską wiem, że może mnie czekać jojo ale mam racjonalny plan jak wychodzić z diety. Mam nadzieję, że będą efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalav
U mnie dzis rano 83,2. Ale wczesniej sie wkurzyłam bo wczoraj wieczorem było 83,7, z samego rana wchodze na wage a tu 84,5. JAkim cudem??? Skoro nic nie jadłam pomiedzy wazeniami. Ale pokreciłam sie pol godzziny po domu i zwazylam ponownie i wyszlo juz ok. Przez ta wage bede miala kiedys zawal, jak nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udasieuda a ile masz wzrostu? Kalav ile razy w tygodniu sie wazysz? Ustalimy jakis plan odnosnie wazenia sie co iles dni lub w jakies dni tygodnia np co czwartek, moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udasieuda
Kalav może to kwestia ubioru lub miejsca wagi? Mam 178... Wielkolud :/ Jestem za ważeniem się w czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udasieuda zaczernisz swoj nick? ja jestem wyzsza od ciebie To ja Kafeterianka, nie wiem dlaczego, ale zablokowali mi nick wiec zalozylam nowe konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak udało ci się schudnąć tyle kg? Ja najwięcej ważyłam 96... Czyli na ten moment ważymy praktycznie tyle samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pysia85
1. marca tego roku weszłam na wagę i zobaczyłam 103 kg. Nie bede pisac jak okropnie sie poczulam. Wstalam rano i powiedzialam, ze dzis sie zwaze i zmienie to co do tej wagi mnie doprowadzilo. Jak mi sie udalo? na poczatku wazylam produkty, obliczlam kcal, ostatni posilek zjadalam ok 18:30 pilam duzo wody i ok 4 szklanek czerwonej herbaty. Pieczywo ciemne, makarony, ryż tez ciemne, duzo warzyw, na kolacje nabial, zero slodyczy, gazowanych napoi, szybkiego jedzenia. Nie cwiczylam wcale. Zaczelam jakis czas temu jazde na rowerze. I przede wszystkim robie to dla siebie. Mialam momenty zalamania i czasem wrecz zarlam slodycze ale znow wstawalam i walczylam, i tak jestem lzejsza prawie o 24 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja potrafilam juz wazyc 125 kg. Teraz jem wszystko po trochu procz slodyczy. Moge nawet zrzucac 0,4 kg tygodniowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalav
Waze sie codziennie albo i 2 razy dziennie A z waga faktycznie moze byc tak ze zle stała. Ogólnie w domu tylko kontroluje wage ale naprawde waze sie w klinice u lekarza. Teraz przyjde do niego po 4 tygodniach i doklanie dowiem sie czy cos schudlam a jesli tak to ile. Kurcze dziewczyny, szacun. Jak schudne 23-24 kg to bede szczesliwa. Chociaz kiedys schudlam 2 kg karmiac piersia, ale niestety jak zakonczylam karmienie wszystko wrocilo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalav jak moge ci doradzic to nie waz sie codziennie. Daj sobie czas. Po co wchodzic na wage codziennie i sie zastanawiac co mi poszlo nie tak, ze mam wiecej niz wczoraj. Lepiej zwazyc sie co 7-10 dni i milo sie zaskoczyc, ze jest mnie mniej. Musisz uwierzyc we wlasne mozliwosci. W jakim wieku masz dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalav
3 i 5 lat jak waze sie codziennie to lepiej kontroluje wage jak waze sie rzadko to zawsze tyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:-) No to ja też mam już za sobą duży spadek-najwięcej ważyłam 98,5 kg po drugiej ciąży. Wtedy wzięłam się za siebie i schudłam 30kg w 5 i pół miesiąca. Później bez opamiętania rzuciłam się na jedzenie No i niestety przybrałam znów na wadze:-( kiedyś w desperacji tez stosowałam dietę kopenhaską i zrzuciłam 9 kg. W ciągu kolejnych 3tyg dokładnie tyle samo przytyłam. Odradzam stanowczo, zwłaszcza że czułam się na niej strasznie słaba, o ćwiczeniach nie było mowy. To jest moja kolejna walka i mam nadzieję, że tym razem skuteczna i uda mi się utrzymać wagę po schudnięciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalav
Widze ze mi sie zle wpisało Miało byc ze kiedys schudłam 22 kg karmiac piersia a nie 2 kg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalav:-) faktycznie spróbuj się nie ważyć codziennie, tez tak kiedyś robiłam i mnie to dobijało. Teraz ważę się co 2 tygodnie i jest ok, spróbuj i Ty;-) Ja się ważę teraz co 2 tygodnie w środy rano, po skorzystaniu z WC i przed śniadaniem, do tego nago:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×