Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dfdsfsdfsdrfewdf

Guz mózgu,co mam myśleć .?

Polecane posty

Gość dfdsfsdfsdrfewdf

często jak wstaję z krzesła z fotela(czasami) to tak mi się w głowie kreci i takie dziwne uczucie mam w głowie,nawet nie wiem jak to opisać,poza tym pobolewa mnie "mózg" wiem ze to dziwnie brzmi ale w konkretnym miejscu taki ból..mialam 4 lata temu kleszczowe zapelenie opon mózgowych..moze to od tego..nie wiem,słuch mi się często "wyłącza" bez powodu..bylam u neorolga i zrobil proste badanie typu "dotknij palcem nosa" i stwierdzil ze neurologicznie jest OK.czy to znaczy ze na pewno nie mam guza...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xoxoxoxoxoxoxoxoooo
nic nie myśl, idź na badania, dopiero potem zacznij myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdsfsdfsdrfewdf
co o tym myślicie? Przesadzam..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość same hipochondryczki
Mój Boże ile można czytać o tego wypu wymysłach zawroty głowy przy zmianie pozycja wynikają jedynie ze zmiany ciśnienia ortostatycznego, zdarzają się często osobom o niskim ciśnieniu krwi....zdecydowanie od tego się nie umiera....po prostu nie należy gwałtownie zmieniać pozycji ciała bóle głowy również mogą być zależne od ciśneinia krwi guz mózgu mogłabyś podejrzewać gdybyś miała zaburzenia wzroku, słuchu lub równowagi podczas chodzenia generalnie jesteś chyba przewrażliwiona na punkcie zdrowia od tamtego epizodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie chce Cie martwic
ale mam kogos w rodzinie z guzem.Idz na badania jak najszybciej 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość same hipochondryczki
Mój Boże ile można czytać o tego wypu wymysłach zawroty głowy przy zmianie pozycja wynikają jedynie ze zmiany ciśnienia ortostatycznego, zdarzają się często osobom o niskim ciśnieniu krwi....zdecydowanie od tego się nie umiera....po prostu nie należy gwałtownie zmieniać pozycji ciała bóle głowy również mogą być zależne od ciśneinia krwi guz mózgu mogłabyś podejrzewać gdybyś miała zaburzenia wzroku, słuchu lub równowagi podczas chodzenia generalnie jesteś chyba przewrażliwiona na punkcie zdrowia od tamtego epizodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie chce Cie martwic
ale mam kogos w rodzinie z guzem.Idz na badania jak najszybciej 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To objawy niskiego ciśnienia krwi, a nie guza. Też tak mam jak zabaluje. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna menda
Poproś neurologa o skierowanie na rezonans i się uspokoisz. Najlepsze są najprostsze rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghj
hmmmm po glebszej analizie szukaj kwatery:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość same hipochondryczki
SKOPIOWANE Z NETU: Objawy niespecyficzne. Te pierwsze mogą być charakterystyczne także dla innych chorób, również innych nowotworów: łatwe męczenie się, osłabienie, bladość, zmiany nastroju. Niepokojący jest bardzo gwałtowny spadek wagi, a stosunkowo łatwo, szczególnie w przypadku odchudzającej się nastolatki, pomylić go z efektami stosowania diety. Kolejnym symptomem zaliczanym do tej grupy są nie mające uzasadnienia gorączki i bóle głowy. Przysłowie mówi: paluszek i główka, to szkolna wymówka, dlatego rodzice nie zawsze reagują na sygnalizowane przez dziecko bóle. Tymczasem bardzo często pierwszym objawem guza mózgu jest gwałtowny, niekoniecznie uporczywy i długotrwający ból. Może być dolegliwością powracającą, powtarzająca się w różnych porach nocy. Najczęściej bólom tym towarzyszą poranne wymioty. Dziecko kiedy wstaje, zmienia pozycję, wymiotuje i skarży się na ból głowy. Objawy dyskretne, towarzyszące nowotworowi CSN w stadium niezaawansowanym: zawsze bóle głowy i poranne wymioty, które są charakterystyczne dla guzów mózgu dlatego, że kiedy wzrasta ciśnienie śródczaszkowe, jest stymulowany ośrodek wymiotny. Kolejnym takim objawem mogą być asymetrie twarzy, na przykład opadanie kącika ust, zmiana szpary powiekowej. Twarz może zrobić się maskowata. Mogą być dyskretne porażenia: na przykład dziecko zaczyna gorzej poruszać rączką czy nóżką. W tej fazie rozwoju guza, rodzice najczęściej zauważają, że dziecku coś może dolegać. Objawy nowotworu zaawansowanego. To są ciężkie porażenia. Na przykład dziecko przestaje chodzić czy poruszać ręką. Może tracić świadomość, mieć drgawki. Jeśli guz naciska na nerw wzrokowy czy słuchowy, to mogą wystąpić zaburzenia widzenia, słuchu. To są już objawy, które zawsze prowadzą rodziców do lekarza, ale to oznacza, że guz w tej czaszce jest już bardzo duży. Na co należy zwrócić szczególną uwagę: Osłabienie, łatwe męczenie, bladość. Nieuzasadnione gorączki. Gwałtowna utrata wagi. Zmiany nastrojów. Trudności w czytaniu i pisaniu (jeśli do tej pory nie występowały). Zaburzenia widzenia i słuchu. Rozkojarzenie, brak koncentracji. Bóle głowy i towarzyszące im wymioty. Zmiany w obrębie twarzy (asymetria, opadanie kącika ust, twarz jak maska). Zaburzenia równowagi, porażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiwwrfe
idz zrob tomografie glowy i innne, a nie snuj ciemnych wizji, moze to ma podloze neurologiczne nie onkologiczne, moze to od cisienienia, albo powiklania po tamtym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niero
Najpierw robi się badania, później się o tym myśli - może to zwykły brak jakiejś witaminy albo czegoś innego. Tu masz info - http://www.megapedia.pl/guz-mozgu.html - poczytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesternka888
Zawsze istnieje szansa na wyleczenie. Warto jest zainteresować się na przykład tą kliniką: http://gammaknife.pl , która oferuje najnowsze metody leczenia tego schorzenia z zastosowaniem technologii przywiezionych z zagranicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×