Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasienka1986

gynefix- gdzie i za ile w Polsce moge to kupic?

Polecane posty

jak w temacie, gdzie i za ile moge to kupic w Polsce? pytalam po aptekach, to nie maja i nie mieli, jak dzwonili do hurtowni to tam tez nie ma :(gynefix to nowoczesna spirala dla nieródek i dlatego bardzo mi zalezy zeby ja dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123mag123
ja sprowadziłam z Belgii, 60e kosztowała.właśnie dziś założona:) tu kupiłam: gaverapotheek.be

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wielkie za odzew :) moglabys mniej wiecej napisac jak sie po tym czujesz, jak wygladalo zalozenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emyu
generalnie odradzalbym zakladanie spirali, jakiekolwiek. Masa z nia problemow, infekcji a i tak nie chroni az tak bardzo przed ciaza. Moja kuzynka tak stala sie mamusia a przyjaciolka ciagle lata do ginekologa z infekcjami. Jak nie pochwy to tych glebiej polozonych narzadow. Nie zakladaj tego. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123mag123
ja się nie dogadywałam z belgijską apteką po prostu zamówiłam, to jest bez recepty, zamówienie jak w każdym sklepie internetowym.wystarczy sobie ze 2 słowa przetłumaczyć żeby się upewnić jak jest kupuję;) ale formularz był po angilelsku no założenie trochę trwało,ale to ze względów indywidualnej budowy, trochę boli ale do przeżycia. dziś mnie trochę kłuje w jedym miejscu ale mało, mam nadzieję że się unormuje. Ten gyne fix jest popularny w Niemczech, znalazłam jakieś niemieckie forum, jak znasz niemiecki to Ci podeśle link. W każym razie, z tego co zrozumiałam, to Niemki wypowiadały się pozytywnie. Co do infekcji, to lekarz od razu na wszelki wypadek przepisał mi antybiotyk, a ,z tego co wiem, to czy będziesz miała infekcje zależy od indywidualnych skłonności. Miałaś już wcześniej jakieś problemy z infekcjami? Jak nie możesz stosować antykoncepcji hormonalnej (jak ja) to w zasadzie jedyna opcja (oprócz prezerwatyw).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety mam sklonnosci do infekcji, ale hormonom musze powiedziec dosc i w tej sytuacji musze sprobowac tego. jestem juz zdecydowana. problemem jest tylko kupienie tego. dobrze ze nie potrzebna jest recepta. nigdy nie kupilam nic ze sklepu internetowego dlatego tak dopytuje. jak to bylo z przesylka? placilas z gory czy przy odbiorze? ile?co za firma to przysyla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123mag123
przelewem płaciłam od razu. apteka Ci to przesyła pocztą po prostu.chyba z 12 dni czekałam. Wysyłałam im jakieś maile z pytaniami, ale nic nie odpisali, myślałam że nie wysłali, ale gynefix doszedł cały i zdrowy w sterylnym opakowaniu:) tylko nie wiem ile zapłacisz w Polsce za założenie. Ja płaciłam 120e za założenie i 60e za wkładkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123mag123
daj znać czy się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, jest jeszcze jedna kwestia, te spirale sa podobno w dwoch rozmiarach, male i duze, roznia sie liczba cylindrow czy czegos, tak czytalam na stronie o gynefix. czy w tej aptece sie wybiera rozmiar? jaki Ty wybralas w takim razie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mam jeszcze jedno pytanko- ile zaplacilas za zalozenie tej spirali? dzwonilam do mojego lekarza i powiedzial ze u niego to bedzie kosztowalo 400 zl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123mag123
Niby sa 2 rozmiarty, ale jak chcialam kupic to nigdzie sie nie spotkalam z 2 rozmiarami.byl jeden do zamowienia i przyslali mi ten wiekszy. i wszystko jest ok poki co:) ja zaplacilam 120 e za zalozenie - nie mieszkam teraz w Polsce,ale z tego co wiem to tyle mniej wiecej kosztuje zalozenie jakiejkolwiek spirali w Polsce. 400zl. nie ma lekko. no ale to na 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiekszy jest tylko? to nie wiem czy to dobrze, bo mi lekarz powiedzial zebym kupila te mala spirale. to teraz juz nie wiem co robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rety, odpisali mi na maila z tej apteki, napisali ze dostepny jest tylko ten mniejszy model :) to jestes pewna ze dostalas duza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie lepiej zainwestować w Mirenę? też można ja nieródkom zakładać a są dodatkowe korzyści, choć cenowo wypada więcej, ale na miejscu - skraca miesiączki, tworzy czop śluzowy, więc nie ma ryzyka zwiększonych infekcji, jeden rozmiar i hormon ów tyle co kot napłakał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyzej juz napisalam- nie bede brac hormonow, a juz na pewno nie ten ktory jest w mirenie. mirena jest tylko dla tych ktore rodzily. wiem juz ktory rozmiar wybrac z gynefix. ta rada jest zbedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123mag123
cholerka to już nie wiem:( tam nie było ni po angielsku i ja to w zasadzie wywnioskowałam bo coś było w nazwie co mi się kojarzyło z 3, ale głowy nie dam. Byłam w euforii że się udało sprowadzić w ogóle, więc już nie wnikałam jaki rozmiar tylko pognałam do gina Odpisali Ci? farciara:p ja trwałam w niepokoju prawie 2 tyg że mi przepadło 60 e. No to świetnie że mała. kupuj zatem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, jednak mam problem- nie wiem jaka forme platnosci wybrac, sa tam niby jakies dwie- ogone i wire transfer, kompletnie nie wiem co wybrac i jak to zalatwic, co mi doradzisz? aha, co do przesylki, wybrac europe post za 2,40 czy WorldWide za 1,80?bede wdzieczna za szybka odp, bo chce to jak najszybciej zamowic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123magda123
poczekaj chwilkę spytałswojego chłopaka bo to o zamawiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123magda123
więc tak :ogone nie działał, tego drugiego nie wybierał, i zrobił przelew na nr kota, który gdzieś na stronce jest. Druga opcja - wybrać płatność ogonem - jak nie działa to oni przysyłają maila jak zapłacić inaczej tzn. przelewem i tam podają ten nr konta. Przesyłka chyba europe w końcu Polska w Europie;) Jak płacisz przelewem to wyślą Ci dopiero jak pieniądze wpłyną na konto .na stronce jak się zalogujesz będziesz mogła sprawdzić stan swojego zamówienia. ps napisałam C imaila bo teraz ja mam prośbę:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, tyle ze jak nie wybiore zadnej z opcji zaplaty to nie oge przejsc dalej, nie wiem jaki to nr konta i nigdzie nie moglismy znalezc tego z moich chlopakiem :( jak placiliscie przelewem na konto to musieliscie zaznaczyc to przy skladaniu zamowienia, tylko ze jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123magda123
to zazacz płatość ogonem, któy nie działał nam i wtedy powinni Ci wysłać maila z możliwością zapłaty przelewem i nr konta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, ze starałam się pomóc hormony z Mireny NIE działają ogólnoustrojowo, bo jest ich śladowa ilość (nie wiem tylko co jest tak strasznego w lewonorgestrelu mirenowym) do tego zakładać ją można NAWET nieródkom, bo nie ma przeciwwskazań (znam osobiście kilka przypadków młodych mirenowiczek, z których część jest obecnie szczęśliwymi mamami zdrowych pociech) podczas zakładania wygląda jak ginefix, bo ramiona poprzeczne są rozkładane dopiero w macicy po wysunięciu z insertora a na koniec - wśród polskich lekarzy nadal zdarzają się wypadki nieumiejących założyć prawidłowo Mireny istniejącej na polskim rynku już długie lata, a co dopiero założyć wkładkę o innowacyjnym kształcie i metodzie instalacji, która w Polsce jest zupełnie niedostępna, co widać nawet po Twoich staraniach nie chcę się kłócić, przedstawiłam swoje racje zwyczajnie i nie starałam sie do niczego namawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bedzie problemu z zalozeniem, juz to wszystko ustalilam z lekarzem. wybacz, ale ja jestem zdecydowana i tylko pisze z osoba ktora moze mi pomoc rzeczywiscie w kupieniu gynefix, a Ty mi tu podajesz wiedze ktora i tak juz mam, poza tym sprawiasz wrazenie jakbys byla sprzedawca mireny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×