Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Misiiek324

Gzie zabrać dziewczyne na urodziny ?

Polecane posty

Gość Misiiek324

Witam mam problem moja dziewczyna konczy 20 lat i nie mam pojęcia gdzie ją zabrać , prezent juz dla niej mam , no ale co dalej ... gdzie ją zabrac ? jakieś pomysły ? tym bardziej ze pogoda nie jest za fajna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estremadura
zabierz ja do seksszopu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiiek324
:P noo taakk ... a jakieś inne pomysły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estremadura
to zalezy od twojej laski ale w seksszopie samo zapewne coś ci przyjdzie do glowy. wizyta w seksszopie dziala pobudzajco na wyobraznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiiek324
myslałem bardziej na czymś bardziej oryginalnym , kino pub .. ? hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estremadura
rozumiem kino erotyczne badz pub z podobnymi atrakcjami... nie powinna sie nudzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiiek324
łyżwy odpadają jeszcze jakies pomysły , na spędzenie romantycznie tego dnia ;> zazwyczaj widzimy sie wieczorami około 20 .. może kino ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiiek324
Wszyscy tak pieprza głupoty, .. to no słucham propozycji co robić w taką lipna pogode .. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjdjytyjudryj
a po co od razu kino? ja preferuje np bardziej prywatne spotkania niz w miejscu publicznym. zalezy tez od twojej dziewczyny. np moglbys wypozyczyc jakies filmy na dvd, przygotowac jakies przekaski,jakies wino, porozkladac swiece w pomieszczeniu z telewizorem, i usadowic sie wygodnie z nia na kanapie, wlaczyc film, a i tak nie bedziecie ogladac do konca bo wiadomo jak sie takie schadzki koncza :D niech poniesie cie fantazja! to ma byc od ciebie a nie od nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbierzcie znajomych i wybierzcie sie razem na kręgle.Grunt to miło spędzic czas ... www.skapiec.pl/prezenty.html#from41355

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123456
Ludzie po prostu jesteście żenujący! Tylko seks seks seks i poniżanie kogoś za brak pomysłów! ŻAL! Nie każdy ma wyobraźnie taką jak WY i nie każdy myśli TYLKO o seksie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila jak zawsze
Zależy co lubi? Może kręgle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananananananananaaa
creamik a ty gdzie zabralbys swoja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym miał laske to w sumie trudno powiedziec to wszystko zalezy od okolicznosci , zainteresowań itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabierz ją do hospicjum, odechce się jej na cełe życie obchodzic Geburstag......hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsjk
bmblondyn skoncz juz wypisywac te bzdury masz jakas manie powtarzania wkoło :hospicjum, kosciol , samobojstwo , ciocia zakonnica i ksieza to juz zrobilo sie obrzydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aswwwwwwwwww
ile kosztuje wypad na kregle? placi sie od osoby czy od toru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojoszkflzkf
W moim mieście 30 zł za godzinę (może wejść ile chce osób), a w czasie imprezy (czwartek, piątek, sobota) 70 zł. W drugim miejscu tak samo, a w trzecim nie byłam i nie wiem. Pewnie wszędzie mniej-więcej tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twarda babka co pękła - zuza
ale wy ludzie jesteście pojebani, jak sie człowiek stara to zazwyczaj ma pustke w głowie... a wy od razu jesteście tak wspaniałomyśli, że wiecie co gdzoe i jak - bo seks dla was jest najlepszy, jeszcze leiej żeby laska wam zrobiła loda w swoje urodziny palanty!!!!! do autora - tam ktoś rzucił porpozycje ze świecami, kolacją i filmem - to jest super! możesz ją zabrać nad morze (jesli macie niezbyt daleko) albo w góry. czasami nawet zwykły wypad do przytulnej restauracji wystarczy i obowiązkowo kwiaty!! kino też może być jeśli uwielbia oglądać filmy. ale jesli jest romantyczką to kwiaty, świece, wino - bóstwo. i w ogóle to szczere gratulacje, że gdzieś chcesz ją zabrać! bo mój nawet na taki pomysł nie chciał wpaść :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitka 7
Kiedyś chłopak zabrał mnie do Sopotu w moje urodziny, dokładnie to wszystko zaplanował, wybrał ciekawe noclegi nad morzem chyba z stąd http://www.przymorzu.pl/kwatery-prywatne i kiedy się kąpałam wyszedł na plażę i ułożył z kwiatków serce a potem mnie tam zabrał z kocem, winem i jedzeniem, było romantycznie bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszub
Na księżyc, tam mało kto był. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawym miejscem na klubowej mapie Warszawy jest house of pool. Ostatnio mnie znajomi tu zabrali i było mega! Klimat profesjonalnego klubu bilardowego, można się było poczuć jak zawodowiec, choć umiejętności jeszcze nie te ;) Zdjęcia lokalu są na stronie houseofpool.pl i na ich FB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinakalina
Może do hotelu SPA? Jakby mąż mnie zabrał do takiego miejsca to bym była wniebowzięta, od dawna mi się marzy wizyta w SPA, nawet kiedyś szukałam dla siebie, wiem że na Mazurach jest bardzo polecany hotel, polecam poczytać http://eszron.pl/hotel-spa-dla-kazdego/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaGlocz
Moja dziewczyna miała tydzień temu urodziny i zabrałem ją na sushi do Nanaki Sushi!!Fajnu klimatyczny sushi bar z bardzo smacznym japońskim jedzonkiem!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×