Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Harry Potter i przeklęte dziecko

Polecane posty

Gość asanka87
ja już jestem po lekturze :) powiem wam że mam mieszane uczucia co do tej pozycji. Książkę najtaniej na ten moment można kupić tu http://www.gandalf.com.pl/b/harry-potter-i-przeklete-dziecko/ ja zamawiałam przedpremierowo więc musiałam czekać na wysyłkę, oczekiwałam jakiegoś boom - a tu sztuka teatralna... niby styl J.K dialogi również, ale brakowało mi czegoś... historia dziecka V świetna, ale nie będę zdradzać więcej żeby nie psuć wam przyjemności z książki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Jestem w trakcie czytania powyższej książki i....jestem coraz bardziej rozczarowana. Też wychowałam się na Harrym Potterze, wydawała mi sie genialna. Dlatego też sięgnęłam po nową książkę"....i przeklęte dziecko" ale w żadnym wypadku nie dorównuje pozostałym częścią! Po pierwsze- jest to sztuka teatralna (rozczarowanie), po drugie Rowling nie pisała jej sama (rozczarowanie), po trzecie przypomina mi to komedie- ciągle jakieś niepoważne dialogi, śmieszne zwroty...nie ma już tej magii, mrocznej aury, nie czuć obecności czającego Voldemorta...Ron wyrósł na jakiegoś błazna, Hermiona i Harry w ministerstwie? Biurokraci? Porażka. Dalej...Cała trójka z McGonagall jest na "Ty", Dumbledor'e to obraz który bredzi( tak go przedstawiają!) Hogwart potrzebuje modernizacji bo jest rurami podłączony do jeziora...Nie no, ja jestem rozczarowana, a można nawet stwierdzić odczarowana. Cała magia prysła czytając tę część! Nie doczytałam, idę to zrobić ale musiałam wylać z siebie te gorycz, wyrzucić nadmiar myśli niczym niegdyś Dumbledore do myślosiewni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzisz, czyli nie polecasz za bardzo? Ja nie chciałabym zrazić się do serii przez tę książkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, a ja bardzo dobrze odebrałem tę książkę. Nie mogłem się doczekać aż przyjdzie, ale zamówiłem na https://www.ravelo.pl/ i doszło na szczęście w mig. Moim zdaniem świetny pomysł z dramatem. Harr'ego Pottera wszyscy kochają, wielu z nas się na nim wychowało i dziś są to dorośli ludzie, ciężko byłoby mi dzisiaj przetrawić kolejną część w wersji dla dzieci, a sztukę świetnie się czytało. Fajnie by było, gdyby któryś z polskich teatrów podchwycił i wystawił sztukę na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×