Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Hej, co tam na kafeterii, dalej się o wszystko żrecie? :D

Polecane posty

Gość gość

Hej, co tam na kafeterii, dalej się tak o wszystko żrecie? :D A była już krwawa bitwa podpaski contra tampony? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio :> ? Ale numer... Ciekawe czy jest jeszcze coś, o co tu nie było wojny... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grey_cat
A "gosc" jak rozumiem, znalazl sobie lepsze forum ale bez kafeterii zyc nie moze i wraca, wraca, wraca...... :D Uwielbiam takie panny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo z kafeterią się ma toksyczny związek. Nienawidzi się jej, ale ciągle się z nią spotyka. W końcu nadchodzi dzień, kiedy mówisz: Mam Cię dość, Kafeterio, trujesz mi życie, odchodzę. Mijają dni... tygodnie... może nawet miesiące... Myślisz: A, co mi szkodzi, wpadnę na kafe na chwilkę, zobaczyć co tam nowego. Czytasz, pomarańczowi goście z kafe dalej toczą te swoje wojenki, kochanki z żonami, żony z konkubinami, dzieciate z aborcjonistkami, panie biorące tabletki anty ze zwolenniczkami kalendarzyka... Czytasz i jesteś ponad to. A raczej Ci się wydaje. Znajdujesz "starych znajomych", albo i nie znajdujesz, bo pousuwali konta. Zanim się spostrzeżesz, wchodzisz na forum kolejnego dnia, i następnego, i jeszcze następnego. Wsiąkasz - i zaczynasz ten związek od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wejdzcie na forum mamamistrz tam nie ma wyzwisk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"wejdzcie na forum mamamistrz tam nie ma wyzwisk" I wpisow tam nie ma, nic tam nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpracowywaczka konkubin
daga jaga to największa kur/wa na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozpracowywaczka dasz jej foty?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpracowywaczka konkubin
niebawem, narazie powiem że jest strasznie gruba, obleśna, ma przetłuszczone ciągle włosy i sie tym chwali na fb bleee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daga jaga jest szczupła i ma takie włosy... że przetłuszczenie ich byłoby grzechem i ona dobrze o tym wie :) Śliczna dziewczyna. Rozpracowywaczka konkubin, idź lepiej pocałuj księdza w strefy erogenne, może wymodli ci siłę na tropienie kafeteryjnej dagi jagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpracowywaczka konkubin
już ją wytropiłam dawno hahaha D.B. studiowała na UJ w krakowie jest blada jak ściana, maluje usta na mocne czerwone kolory hahaha weśniara biała jak trup zero opalenizny dziwne, że jej konkubent jej nie kopnął w dupę jeszcze bo facet całkiem całkiem pewnie kwestia czasu kiedy ją zostawi hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to od kiedy kazda kobieta ,usi byc opalona ? nie osmieszaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpracowywaczka konkubin
jaga ubiera się jak w dawnych czasach hahaha jakieś koronki, sukienki i buciki jak z przed wojny dosłownie!!! kolczyki po babci chyba hahaha i jest ruda SZCZYT bezguścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozpracowywaczka,a niebawem to znaczy kiedy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ruda, blada, ubiera się retro, ma czerwone usta hmmm musi cudnie wyglądać, a ty jej po prostu 'zazdraszczasz' :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląda cudnie, uwierzcie na słowo :) Skoro dla kogoś ideałem jest zjarana dziewucha w czarnych włosach z futurystycznymi kolczykami w seksi mini w pół tyłka... To o czym my piszemy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpracowywaczka konkubin
pudło debilko mam jaśniutkie blond włosy i piękną oliwkową opaleniznę która idealnie się kontrastuje z włosami. Ubrana zawsze jestem stylowo i nowocześnie owszem noszę mini, bo mam piękne nogi i mam co pokazać a takie jak jaga powinno się mordować i wrzucać do dołu z wapnem aby ich świat nie oglądał taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozpracowywaczka pokaż swój fejs i dyplom prestiżowej uczelni :D Czemu zwlekasz? Nie chcesz żebyśmy się uśmiali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozpracowywaczka jaka byś piękna nie była masz mentalność tłuczka do mięsa, jesteś prostaczką, zgnuśniałą wreduską i złośliwcem nie chciałabym mieć takiej osoby w swoim otoczeniu i żaden normalny facet nie zwiąże się z taką pieniaczką, bo jak tu do ludzi wyjść z takim czymś. Chyba, że w towarzystwie się nie odzywasz, bo ci chłop zabronił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozpracowywaczka za ten tekst z 10:19 powinnaś iść do pierdla :O aż się w głowie nie mieści "akie jak jaga powinno się mordować i wrzucać do dołu z wapnem aby ich świat nie oglądał " :O Musisz czuć się mocno gorsza od dagi jagi.. nie ma innego wytłumaczenia tej chorej zazdrości i zawiści. Nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpracowywaczka konkubin
weźcie wyluzujcie aż tak bronicie tego brzydala? hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dns,nie zesraj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty się nie zesraj skoro takie teksty to dla ciebie normalka :o no cóż w patolce to normalne, że stary tak się do ciebie odzywa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zesraj sie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozpracowywaczko prosiłam żebyś i mnie rozpracowala i co? Dlaczego pozbawia mnie tego zaszczytu, dlaczego mi to robisz buuuuuuuu :(idę po płakać w podusie. A tak na marginesie to z opisu dagi wynika, że jest fajna laska i do tego ogarnięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×