Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

hello kitty symbolem szatana

Polecane posty

Gość gość

Moja 13 letnia córka dzisiaj po powrocie ze szkoły powiedziała że ich nauczycielka od religii uważa ,że fabryka hello kitty jest poświęcona demonom i używanie przedmiotów z wizerunkiem kotka może doprowadzić dzieci do opętania.Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Jan Paweł II to symbol pedofilii, wiedziałas o tym ? powiedz to tej katechetce, ze wojtyla byl pieprzonym zbokiem i chronil zbokow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tych polskich szkołach to tylko dzieciom do głowy głupty wbijają a niczego przydatnego nie nauczą.Cieszę się że mam już to za sobą.Co do tematu to coś o tym słyszałam ale nie wiżę w takie bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda, że masz już to za sobą, może byś się ortografii jeszcze nauczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serminka
Jasne, symbol szatana, dopiero wymyślili, ma dwójkę dzieci: chłopiec 7lat, dziewczynka 2lata. Oboje uwielbiają oglądać Hello Kitty, ja nie pochwalam tego filmu, bo w nim wszyscy kłamią i są nieuczciwi, ten film nie daje żadnych morałów dzieciom, niczego nie uczy, ale że od razu sztan?! Szaleństwo... Te katachetki to jakieś chore są, nawet księża tacy nie są, np. przed ostatnim haloween katachetka surowo zabroniła przebierania się dzieciom w stroje związane z tym świętem, bo powiedziała, że to jest satanistyczne, ale no bez przesady, chyba nie wśrós tak małych dzieci, które chcą się poprostu razem pobawić, znam wielu księży i żaden nie ma nic przeciwko takim świętom. Te katachetki same jakieś opętane są. Ja miałam w domu dynię, ciastka i straszny nastrój. Hello Kitty i sztan - bez komentarza. A dodam jeszcze, że zabroniła też małym dzieciom wierzyć w św. Mikołaja, powiedziała, że to rodzice dają prezenty, mój syn wrócił do domu z płaczem. No nienormalna baba. Dobrze, że jestem ateistką, mój syn nie chodzi na religię, dzieci mu o tym powiedziały, nie mam nic przeciwko religii,ale takie pomysły to tylko mogli polscy katolicy wymyślić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tym hello kitty chodzi o to ze pewien mezczyzna mial syna chorego na raka i modlil sie do szatana ze jezeli uzdrowi jego syna to rozslawi go na caly swiat, syn wyzdrowial a nazwa hell-o kitty ze niby diabelski kociak a to o dla zmylki zeby nie bylo zbyt szatanskie i zeby ludzie to kupywali, ta historyjke slyszlam jakis czas temu, nie wiem czy wierzyc czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moją córkę akurat uczy siostra zakonna która jest jakaś nawiedzona.Chce zgrywać wielki autorytet a uczniów od frajerów wyzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko, że są osoby, które miały problemy duchowe, emocjonalne, psychiczne, a nawet choroby po korzystaniu z okultystycznych przedmiotów. Dobrze akurat, że siostra przed tym przestrzega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przesadzajmy.Miliony dziewczynek nosi bluzeczki z hello kitty i nic się nie dzieje.To kolejna głupota wymyślona przez kościół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skutki okultyzmu mogą być po latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hello kiity symbol szatana,a czego symbolem są złodzieje i pedofile w sutannach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tylko, że są osoby, które miały problemy duchowe, emocjonalne, psychiczne, a nawet choroby po korzystaniu z okultystycznych przedmiotów" Rozumiem, że ci, którzy nigdy nie korzystali z takich przedmiotów żyją długo, zdrowo, pławiąc się w oceanie szczęścia :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hello kitty nie ma nic wspólnego z szatanem.Ta zakonnica niech dzieciom głupot do głowy nie wbija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szatan to siedzi w tej nauczycielce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te zakonnice to ogólnie mają psychikę zrytą od tego siedzenia w kościele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym szatanem to jest bujda, związana z tym, że kotek nie ma ust. Podobno szatan miał wyleczyć dziecko chore na raka jezyka?(czy innej części w okolicy ust) i dlatego kotek nie ma ust. Bzdura, kotek nie ma ust bo tak chciała autorka a nie autor jak mówią. Chodzi o to, że każdy widzi wtedy kotka jak chce, czy wesołego czy smutnego. A bzdur na katechezie czesto uczą. Nawet mój ksiądz się za głowę złapał gdy dowiedział się co nasza katechetka nie raz plecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Księża i zakonnice potrafią tylko straszyć dziec****ekłem i szatanem,a sami święci nie są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A księża to złodzieje i pedofile.Tego na religii nie powiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś tam słyszałam ale to bzdura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Symbolem szatana jest zakłamany kościół,który tylko piekłem i szatanem straszy,a prawda o religii jest ukrywana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość longtimeagoxx
pieprze to gaganie ksiezy juz dawno, jak pojechalm na pierwszy woodstock a bylo to 13 lat temu to wyjechalam w niedziele pociagiem rano i zdazylam sie ogarnac i pojsc do kosciola na 16.30, bylam bardzo wierzaca i tam uslyszalam na kazaniu ze jestem pomiotem szatana i kapalam sie w kloace.... tak pdsumowal ksiadz wszystkich z woodstocku, ja wtedy bylam bardzo wrazliwa na to co mowi kosciol i bardzo mnie to urazilo. wiele osob owszem bylo pijanych czy nacpanych, ale wiele bylo tez takich jak ja ktorzy lubili ta atmosfere muzyki, przyjazni i malo mialao wspolnego z alkholem i innymi ... aa jeszcze pare lat wczesniej uszyszalam ze jak ogladam czarodziejke z ksiezyca to mnie szatan moze opetac :D.... durne klechy, zakaza kubusia puchatka bo jest bez majtek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało, że bez majtek, to jeszcze właściwie jest misią ( Winnie The Pooh ) Misiowi by może i uszło bez majtek ale misi , zgroza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania z Rzeszowa
Coś w tym jest ... Jak nosiłam piżamkę z Hello Kitty to co noc miałam sny w których morduję swoją rodzinę . Kiedyś nawet obudziłam się w sypialni rodziców z nożem w dłoni . Spaliłam to ubranie na poświęconym ogniu i wszystko mineło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahhahaaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś słyszałam w kościele jak ksiądz mówił, że Hallo Kitty nawet nie ma ust niby dlatego, żeby nie mogło wyrażać swojego zdania i mówić dzieciom że bóg istnieje :D myślę że z korzyścią dla organizacji zwanej kościołem byłoby gdyby księżom też zarastały usta, co mogłoby ich ustrzec przed mówieniem głupot :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam córkę 5, 5 roku i także się z tego śmiałam, do czasu gdy przeczytałam o co chodzi. Niestety nie mam tej ksiązki już w domu.Wyjaśnienia jasno i rzeczowo i bynajmniej nie chodziło o to ,że nie ma ust.M.inn. bajkę promował zespół satanistyczny, a sama hello kitty jest już produkowana m.inn. w formie sztucznego penisa, albo jako prostytutka ( widziałam te gadżety na zdjęciach). Wszystkie ubrania z hello wyleciały z domu. W czasie jednego z egzorcyzmów szatan powiedział przez usta opętanego, że dotrze do wszystkich ,, bachorów" (chodziło o telewizję)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukajcie w wikipedii To przez współpracę fabryki z zespołem metalowym i ich koszulki Niezła reklama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kościół niech lepiej się zajmie mówieniem prawdy o bibli i ewangeliach zamiat kolejne bzdury wymmyślać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest tak do konca ze jest to symbol , po prostu takie bajki, czy zachowania w takich bsjkach otwieraja jakhy bramę do zla, to czy ktos pojdzie ta drogs nie wiadomo, ale coś w tym jest, w harrym poterze jest czarna magia jak nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania z Rzeszowa, co bierzesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×