Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćsmutny

Hen dziewczyny.

Polecane posty

Gość gośćsmutny

Jestem on. Mam 173cm. Wazę 85 kg. Muszę schudnąć do 65kg. Nie moge tu powiedziec dlaczego ale muszę. Moja optymalna waga to 74. Ale ze względów zdrowotnych operacja muszę schudnąć do 65. Otóż zacząłem biegać jednakże operacja która mnie czeka uniemoZliwia mi bieganie. Dlatego zacząłem na rowerku. Robię dziennie na średnim obciążeniu 90 minut. Co daje ponad 30km. Dieta oczywiście tez jest. I teraz pytanie czy w ten sposob Rzucę te 20kg i w jakim mniej wiecej czasie ? Powinienem do października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli będziesz miał ujemny blans energetyczny to schudniesz. Czyli więcej spalaj kalorii niz przyjmujesz. Nie musisz liczyć co do jednej, patrz mniej więcej. 5 małych posiłkow dziennie to podstawa - obowiązek bo musisz podkręcic przemianę materii. Na kolację jedz przede wszystkim bialko (kurczak, serek wiejski, twaróg, tuńczyk itp) plus warzywo(np troche papryki). 2-3litry czystej wody, zadnych napojów, soków, "wód smakowych." owoce tylko rano. odzywianie jest najwazniejsze, rower, spacery itp to dodatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikaniut
UWAGA Spamerzy! daj sobie spokój z tym centrum rowerowym, nabijanie ludzi w butelkę i tyle. I wiecie co? Sami sobie piszą tutaj komentarze, są beznadziejni! Piepszeni Spamerzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×