Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oliviaa1980

Herbata na jesień jaką polecacie

Polecane posty

Gość Oliviaa1980

Herbata na jesień uwaga, uwaga ! Mam pytanie do wszystkich miłośników herbaty, a w szczególności fanów dla , których herbata na jesień to bułka z masłem. Próbuje znaleźć jakiś nowy smak herbaty. Próbowałam już z loyida chyba wszystkie odr gruszkowej po melonową no i szukam dobrej herbaty. No wiecie taka herbata na jesień taka co rozgrzeje i nie jakaś przesłodzona. Macie jakieś ciekawe pomysły, propozycje. Taka brzydka pogoda za oknem u mnie jeszcze nie grzeją i aż mi się marzy kocyk, książka i herbata na jesień ;) Piszcie śmiało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 o'clock, czy coś takiego, nie pamiętam dokładnie nazwy tej firmy, ale mają fajne herbatki sprzedawane na wagę. polecam zieloną herbatę z truskawką, i czarną z wiśnią i hibiskusem ;) a na zimę mieli w tamtym roku fajne świąteczne herbatki z goździkiem albo z czekoladą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasha1980
No, herbata na jesień a może tradycyjną zieloną z cytryną i startą skórką z pomarańczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty1234
Herbata na jesień, no ja standardowo polecam herbate z cytrynką i sokiem malinowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie najlepsza malinowa. Albo zwykła jakas z miodem i cytryna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiaczeq45
Ja ostatnio z mężem piłam herbate z tekkane bodajże, magik Apple mężowi smakowała, ale dla mnie trochę gorzka:) idealna herbata na jesień, ale skoro lubisz nie słodkie to powinno być okej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedroneczka12
Melisa z gruszką jest dobra jako herbata na jesień, chyba że chcesz jakieś energii to melisa troche cię uspokoi a nawet za dobrze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanfaronada
ja albo mięta z miodem albo figura forever, moje ulubione herbatki obecnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Herbata bez herbaty, może być? Ja sporządzam taki napój, świeży imbir zaparzam, potem wciskam sok z mandarynki i łyżeczka miodu. Świetnie smakuje i rozgrzewa. Może być dowolny inny cytrus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten imbir poszatkować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia567
Moim dzieciakom i mnie smakuje pomarańczowa herbata z teekanne w sam raz na przypomnienie smaków lata. Za oknem robi się tak brzydko, że tylko smakowe herbaty pozostają i ładowanie wlasnej energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Rossmanie jest lisciasta biala herbata z liczi-pyszna,delikatna o ciekawym smaku -polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam herbatę białą i zieloną - nie tylko na jesień ale przez cały rok. I oczywiście powinna być to herbata liściasta. Możesz ją parzyć nawet do trzech razy. polecam artykuły o herbacie na www.bestlunch.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś piłam taką czarną herbatę która miała aromat brzoskwini , nie pamiętam pełnej nazwy chyba cejlon peach .. była pyszna na jesień w sam raz , ogólnie lubie do czarnej cherbaty dodawać jakies owocowe , chyba podświadomie eksperymentuje żeby znaleźć ten smak czarnej cherbatki z brzoskwinką ;) lubie też czarną z miodem i cytrynką , czasem imbir dodam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialam morelowo brzoskwiniowa czarna lisciasta z bio active tez byla smaczna, plywaly w niej kawalki morel ibrzoskwin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jndfsgfg
ja na litrowy dzbanek herbaty czarnej -średnio mocnej dodaję 3 goździki plasterek świeżego imbiru i plaster cytryny ze skórką. Prosta i smaczna herbatka, a jaki aromat- rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KryśkaG13
Multiwitaminowe z teekanne są najlepsze bo mi jesienią brakuje energii, a po takim zastrzyku witamin jade z koksem i wszystko w domu pozamiatam migiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinowaNowaJa
No a lubisz może czarną? Najlepiej kapkę cytryny i zamiast cukru to miodem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie kupiłam malina i kardamon Green Hills w biedronce jest przepyszna ,polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waldiii3
Cytrynowe z wkładką po góralsku jak najbardziej. Ogrzeje od środka, że łoo hoo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eurydykass
No poprzednik ma rację. Ale gdyby tak dał recepture to świat stał by się piękniejszy. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vindziak
figura forever i jaśminowa z dilmah, moje ulubiione na jesien obecnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzialenka79
A jak to zrobić? Napiszcie jeżeli możecie co i jak dokładnie krok po kroku ja to sobie zapisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waldiii3
Wystarczy jak zrobisz sobie zwykłą herbatę, dolejesz kapki jakieś wódeczki albo innego alkoholu i dodasz cytrynki. Pyyyyyyyycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tej porze roku najlepiej postawić na dodatki typu imbir, cynamon czy miód. Owocowe herbaty też idealnie komponują się z szarym krajobrazem za oknem :) Z gotowych polecam smak żurawiny z pomarańczą https://www.frisco.pl/pid,45641/n,BARRYS-TEA-Herbata-owocowa-Cranberry%26Orange-20-torebek/stn,product

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexissss
A chodzi ci o smak czy konkretną firmę bo to jest ważne. Musisz sprecyzować. Kooooniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MargoMarco
No w sumie z czarnej porzeczki jest przepyszna, pomarańcza też i jabłko i i i hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gombka
najlepsza herbata na jesień biała z dżemem truskawkowym albo irish cream;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anioleczekhsje
No kurde herbata na jesień..hmm to teraz zadałaś trudne pytanie. jeżeli chodzi o domowy sposób to najlepiej do zwykłej herbaty dodaj łyżeczkę miodu i zetrzyj trochę imbiru. Zawsze możesz też spróbować smakowych. Z własnego doświadczenia wiem, iż najlepiej stosować sposoby własnej produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna jędza z kropką
Jesienią lubię herbaty wędzone, są mi za "ciężkie" na lato :) Ogólnie mam u mnie w mieście kilka herbaciarni, szczególnie upodobałam sobie jedną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×