Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hh69

hh29 jak to jest z tym oczytaniem i obyciem

Polecane posty

Gość hh69

... u Ciebie? bo tak się plułaś, że zwykły robol tego nigdy nie będzie miał i dlatego zawsze będziesz od niego lepsza społecznie, a nauczyłaś się już rozróżniać obdukcję od autopsji oczytana i obyta damo? bo o ile mnie pamięć nie zawodzi w tym słynnym temacie (o ironio) właśnie napisałaś, że "znasz to z obdukcji" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda na czołgistkę klawiatury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na obdukcje pojechała pewnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat obdukcji zna z autopsji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nowe słowa dla niej utworzyłam :) audukcja i obtopsja wybierz se światowa gwiazdo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obtopsja bydzie okej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och tak, bo tutaj na kafe slownictwo jest tak wysublimowane i na wysokim poziomie, ze kazdy najdrbniejszy blad to jak swietokradztwo :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie moja droga ale jak się napinasz jak struna w tych swoich socjologicznych wywodach to sama bądź ideałem i się głupio teraz nie tłumacz słownictwem kafeterii, bo chociażbyś milczała i się dalej nie pogrążała. Poza tym obdukcja i autopsja to nie są słowa z terminologii naukowców z NASA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No oczywiście hh teraz trzeba to obrócić w ironię na temat kafeterii i udawać, że się nic nie stało, bo i tak jestes lepsza od hołoty bez wykształcenia, a twoje "obycie i oczytanie" jakie sobie stworzyłaś w swojej głowie mitomanki nie ucierpiało przypadkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hh29 my w sensie "chołota " :) możemy robić błędy ale TY z tytułem pani doktor to już nie wypada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no jej właśnie wolno, bo ona jest namaszczona na ideał taka nasza kafeteryjna Kejt Midylton :D a wiadomo gwiazdom, celebrytom i rodzinie królewskiej wolno więcej, bo to takie nawet sympatyczne jest i pokazuje więź z poddanymi "patrzcie jestem taka jak wy i pozdrawiam was szaraki" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, ja raczej mialam na mysli, ze pisanie na kafeterii to nie jedt pisanie wywodu naukowego, wiec jak mi sie blad wkradnie, to nawet nie probuje szukac, bo i po co ;). ale jak wy mnie tu od rodziny krolewskiej, to prosze bardzo :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakim trzeba być tłukiem i no lifem aby wchodzić na każdy temat o sobie bez względu na porę dnia i nocy i ujadać. obdukcje to ona będzie miała jak ktoś doniesie jej mężowi co pracusia robiła jak on zasuwał za granicą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hh, nie odpowiadaj im. Trochę szacunku dla samej siebie miej! Bądź ponadto. Zwróć uwagę, że niektóre użytkownicxki zaczepiane są przez trollice, ale dzięki temu, że się nie wdają w pyskówki, to są choć trochę szanowane. A Ty jesteś taka dziecinna i żałosna. Buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże hh29, ale Ty? Taka gwiazda polsko niemieckiego świata naukowego? Ty pomyliłaś słowo"obdukcja" z "autopsją"? Co na to Twoja teściowa, która z litości zaprasza staruszkę, która u niej sprząta na obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę wklejcie mi cytat, urywek zdanie gdzie HH napisala ,ze pracownicy fozyczni to hołota , czy cos w tym stylu uwlaczajacego Rzadko na kafe jestem ale od kilku dni widze co rusz takie wypominanie To prawda,ze tak napisala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może w końcu tepa strzała dzieckiem poszła się zając... czas na obiad w końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poważnie z tą teściową? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisała ale nie hołota a hołota przez ch :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och tak, teraz gosciu bedziesz mi pisac, na ktore tematy moge odpisywac, a na ktore nie, zeby byc na poziomie. ty muslisz, ze interesuje mnie twoje zdanie?? zenada drogie panie ;). a moze zamiast drogie panie powinno byc bez eufemizmow czyli kafe-debilki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poważnie. Jak napisałam , że moja mama kilka lat sprzątała za granicą, żebym ja mogła mieć wszystko, co niezbędne i móc się uczyć i że pracowała u naprawdę bogatych ludzi i nigdy nikt nie dał jej odczuć , że jest gorsza, prezenty świąteczne , urodzinowe, rozmowy o książkach, o swoich problemach, itd. To mi nasza hh napisała, że jej teściowa też zaprasza staruszkę , która u nich sprząta , ale nigdy nie będzie na równi z nimi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez się zastanawiam, czy to plotka ze tak napisała obraźliwie i pogardliwie na ludzi pracujących fizycznie czy prawda Bo az mi się nie chce wierzyc ,ze taki wpis od hh29 wyszedł, albo podszywać, albo jakies pomowienie. Jelsi to prawda ,ze tak upokarzająco nazywa pracowników fizycznych to należy jej się bura ,karma powraca, ale jeśli ktoś ploty rozsiewa to już przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu radzący nie odpowiadać ma rację ale być może jesteś na tyle tempa że nie rozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale moja mama mimo, że była tylko sprzątaczką zna znaczenie słów "obdukcja" i "autopsja" :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyszło wyszło i nie był to podszyw. Obrażała m.in.brata roukoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu -iemozliwe wszak hh29 to kafeteryjna gwiazda błyszcząca obyciem , inteligencją :D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
""""""Poważnie. Jak napisałam , że moja mama kilka lat sprzątała za granicą, żebym ja mogła mieć wszystko, co niezbędne i móc się uczyć i że pracowała u naprawdę bogatych ludzi i nigdy nikt nie dał jej odczuć , że jest gorsza, prezenty świąteczne , urodzinowe, rozmowy o książkach, o swoich problemach, itd. To mi nasza hh napisała, że jej teściowa też zaprasza staruszkę , która u nich sprząta , ale nigdy nie będzie na równi z nim"""" xxxxxxx To już stanowczo przesadziła. Przecież to uderza w twoja mame, jakby była jakiś smieciem ,aby trędowatym ludzikiem. Hh moglas dla siebie takie wnioski zatrzymać, nie musialas akurat pisać tego do tamtej wypowiedzi , jaka ukazuje szacunek do matki. Po co takie deptanie z twojej strony ludzi,ktorzy zadnej krzywdy ci nie zrobili? Jednak z tego co widze sama sobie zasluzylas na pogardę przez twoje poniżające i obraźliwe wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hh wszystko rozumie i specjalnie wdaje się w te pyskówki. Jestem pewna że to typ taki sam jak wrednej - chce by o niej pisano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale PO CO ona obraza brata RUKOLI jak go nie zna, i zadnej krzywdy je nie zrobil? to ze człowiek uczciwie zarabia , ale nie na stolku prezesa, czy premiera to znaczy ,ze mozna go obrazac i przykre nazewnictwa na niego wypisywać?? A co na to rukola? odgryzła się jej jakos???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×