Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

horror na sali

Polecane posty

Gość gość

2 miesiace temu rodzilam,i te 3 doby w szpitalu to byl istny horror.lezaly ze mna 2 kobiety i wiecznie ktos do nich przychodzil,drzwi od naszej sali sie nie zamykaly.przychodzily iotki,pociotki,dobrze ze jeszcze cale osiedle do nich nie przychodzilo.mylam strasznie wkurzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było poprosić o przeniesienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akuat jak rodzilam to byly zniwa i miejsc nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co mialam napisac na drugi dzien po porodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za 3 tygodnie bede rodzila i juz zapowiezialam rodzinie ze zero odwiedzin w szpitalu.Nie rozumiem tych wycieczek kilka godzin po porodzie,to brak szacunku dla innych kobiet lezacych w tej samej sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Trojmiescie nie ma mozliwosci odwiedzin, sa osobne sale. Gdzie moga tak wchodzic gosci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkam pod Zielona góra i wyobraz ze saale sa tez 3 a nawet 4 osobowe i ludzie moga odwiedzac pacjentki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wolalybyscie jak za PRLu ze maz i rodzina pod oknem stali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez nie rozumiem tego odwiedzania w szpitalu. Maz oczywiscie ewentualnie dziadkowie na chwile a reszta won. Jaka ja bylam wsciekla jak mi maz mowi, ze jedzie jego brat z zona i dwojka dzieci w wieku ok.10 lat... powiedzialam zeby im dal do zrozumienia ze 5 minut i to po dwie osoby bo nie jestem sama na sali to raz, dwa ze czulam sie jak wyciagnieta z pralki po nieplanowanej cesarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie tylko za Prlu stało się za oknem:P Moja siostra urodziła się w latach 90 i też z tatą żeśmy ją przez szybkę oglądali:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to własnie jest chore i tego sie boje, że mi się trafi takie babsko jak za pierwszym razem...cała rodzina do niej chodziła, od rana do nocy, dzieciaki rozwrzeszczane...masakra, ja już zapowiedziałam że tylko mąż i nikogo innego nie chce widziec i nie zamierzam dopuścić też drugi raz do tego co działo sie u nas w domu po naszym powrocie...rodzice meza plus jego siostra i brat, moja mama i tata z siostrami przychodzili codziennie i sobie kawki życzyli, siedzieli po 4 godz. i pogawędki urządzali....młoda byłam i głupia ale teraz zapowiedzialam już że dam znać kiedy będą mogli zobaczyć wnuczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×