Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Hotel Katowice

Polecane posty

Gość gość

Witam. Czy jest tu ktoś z Katowic, albo często podróżujący tam? Chciałabym aby ktoś polecił mi niedrogi hotel/motel, cokolwiek, najbliżej stacji głównej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sadze ze scisłe centrum katowic bedzie niedrogie. Jesli ma byc tanio to raczej hostel. Wpisz w wyszukiwarce noclegi katowice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fafallina2
Może coś stąd wybierzesz: http://www.accorhotels.com/hotel-directory/pl /europa/polska/katowice/hotel-katowice.htm ? Wszystkie z tych hoteli, należą raczej do tych tańszych w Katowicach, także powinno Ci coś wpaść w oko . Mam nadzieję, że choć trochę pomogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Hotel Wilga w Katowicach, nie dość że ma świetną lokalizację to i konkurencyjne ceny. Tydzień temu miałam okazję tam nocować i byłam zachwycona 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebek11

Wraz z moja dziewczyna mielismy przyjemnosc zatrzymania sie w Hotelu Iskra i musze przyznac ze bylem naprawde pozytywnie zaskoczony. Bardzo urokliwy obiekt, czyste i wygodne pokoje oraz bardzo mila obsluga. Polecam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie hotel Wilga. Świetne miejsce, miła obsługa, zdecydowanie polecam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×