Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jeden moment

Hotele spa nad morzem?

Polecane posty

Witajcie, poszukuję jakiejś przyjemnej miejscówki nad morzem, gdzie można wybrać się na weekend i przy okazji powylegiwac na zabiegach wellness. czy możecie mi coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mało to miejscówek nad morzem gdzie można się powylegiwać? Kołobrzeg, Niechorze, Mielno, Dziwnów, Jastrzębia Góra, Świnoujście - to są tylko te bardziej popularne miejsca (o trójmieście nie wspominam bo tam zawsze dużo ludzi). W spa nad morzem byłam tylko w Jastrzębiej Górze w Hotelu Primavera, prezentuje się ładnie i zabiegi (przynajmniej te na których ja byłam) super wykonane. A masz chociaż mniej więcej sprecyzowane miejsce na pomorzu? Wschód, zachód, środek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Primaveraspa jest bardzo miłym miejscem-ilość zabiegów upiększających może przyprawić o zawrót głowy. Na twoim miejscu pomyślałabym jednak o Ustce, nie wiem czy mają tam jakieś spa,ale miejsce jest cudowne. Mam bardzo miłe wspomnienia z nim związane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka fajna opcja pojechać na wakacje nad morze i przy okazji skorzystać ze spa. Sam wyjazd jest już jakąś formą relaksu, ale czemu nie pójść na całość i zrelaksować się na maksa podczas jakiegoś zabiegu, czy masażu. Powiem wam, że ja nigdy jeszcze nie byłam w spa. Więc chciałabym zapytać jakie zabiegi mogłybyście mi polecić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała czekoladko no to koniecznie musisz się wybrać do spa, bo fajnie jest :) A zabiegi to są różne i powinnaś sobie wybrać konkretny w zależności od czego na jaką część ciała chcesz sobie coś zrobić. Ja w Primaverze robiłam sobie zabieg antycellulitowy i ujędrniający na ciało z algami. Najpierw kosmetyczka zrobiła mi peeling solą morską, potem brałam prysznic i kładłam się na takie łóżko z fiolią. No i zaczęło się nakładanie alg na całe ciało a potem owijanie w tą folię. Leżałam tak około pół godziny i w międzyczasie pani zrobiła mi masaż twarzy i głowy :) Ekstra :D Jest jeszcze podobny i ładniej pachnący zabieg czekoladowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej no to faktycznie muszę się chyba wybrać do spa skoro mówicie, że jest tam tak fajnie. Zajrzałam na stronę tego hotelu, o którym pisałyście, Primavera, i chyba najbardziej kusi mnie żeby poddać się zabiegowi czekoladowemu. Już wiem, kiedy będę miała urlop więc może uda mi się zarezerwować tam miejsca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie sporo jest tych miejscówek nad morzem, więc tak naprawdę nie wiadomo za którę ofertę się zabrać. Przejrzałam stronkę Primavera SPA. Bogatą mają ofertę. Zdziwiło mnie to, bo spodziewałam się dwóch rodzajów masażów i tyle, a tutaj pełen wellness complex :) Jakie szczególnie zabiegi polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy Primavera jest otwarta cały rok, czy tylko w sezonie? Bo często tak bywa ze spa. A ja w sezonie jak dostanę urlop to chętnie wybrałabym się za granicę. A teraz na wiosnę na przykład pojechała do Jastrzębiej Góry. Fajne te zabiegi mają, zerkałam na stronę. Zwłaszcza masaże mi sie podobają, dużo i nie najdroższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee z tego co wiem to czynne jest cały rok, niby czemu mieliby zamykać. W sumie tam jest hotel, do którego przyjeżdząją ludzie na wczasy rodzinne, ale jest też sala konferencyjna otwarta cały rok i spa podobnie :) więc nawet jeśli zimą chcesz pojechać się zrelaksować to jest taka opcja w primaverze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście też slyszałam sporo dobrego o Primaverze. Najfajniejsze jest to, że hotel jest dostosowany do potrzeb rodzin z dziećmi: wewnętrzny plan zabaw, coś w stylu przedszkola, gdzie dzieciaczki mogą się popawić, gdy rodzice są np. na zabiegach w hotelowym spa. No i największy atuta: 100 m od morza. Bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapi 171717
Bagińscy SPA Pobierowo-polecam :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petralena
polecam primavera spa jastrzebia gora BYLAM W FERIE I jestem bardzo zadowolona:) prowadza tez turnusy odchudzajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie powiem Wam, że jak już wybieramy się na wakacje czy jakikolwiek wyjazd np. weekendowy to warto zatrzymać się w hotelu, który oferuje również zabiegi spa i wellness :) Ma się przynajmniej tak blisko tyle przyjemności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winny
Dość dobrym alternatywnym miejscem dla nadmorskiego kurortu jest to spa w hotelu Głęboczek. Mieści się w rejonie Pojezierza Brodnickiego - przepiękne rejony. Nie wiedziałam, że w Polsce istnieją takie rejony. Z tego co się orientuję to można tam spróbować leczniczych kąpieli w winie. kuszące:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie każda alternatywa jest dobra ale jednak jak dla mnie przeważają zdecydowanie te ośrodki, które są nad morzem - chociaż od czasu do czasu można sobie zrobić mały od nich odpoczynek i wybrać się w inne miejsce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@winny też czytałam o tym spa i winoterapii - jeszcze czegoś takiego nie próbowałam, a brzmi bardzo kusząco: Kąpiel w winie i kieliszek czerwonego w ręce :) a później jeszcze peeling z pestek winogron, ehh... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłem w Primaverze i muszę przyznać, że opinie są nie bez powodu pozytywne. Miła obsługa, fajne wyposażenie hotelu (co mi przypadło najbardziej do gustu, to duża siłownia). Oprócz tego sauna i basen, jak dla mnie, zapalonego sportowca, to jest to idealne miejsce na wypoczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelas
w tym roku byłam w Spa w Dźwirzynie, w ośrodku Geovita. Uważam, że to świetne miejsce na relaks, oprócz zabiegów spa, jest również cały pakiet odnowy biologicznej, można dobrać menu do diety, do morza jest może z 200 m, także naprawdę odpoczęłam maksymalnie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie SPA nad morzem to bardzo fajna sprawa. Rano wygrzewanie się na słonku, a wieczorkiem kąpiele błotne, masaże i inne zabiegi relaksujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onetkaa
Znam :-) W Starym Dziwnowie można sobie wykupić weekend spa i nacieszyć się relaksem. Polecam szczególnie masaże, a masaż stóp to już zupełny odjazd :-) Więcej info tutaj http://www.starydziwnow.pl/pl/page/offer/n/21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria_88
Całkowicie zgadzam się z przedmówczynią. Hotel pierwsza klasa. Wszystko na najwyższym poziomie, począwszy od obsługi skończywszy na SPA. Nie mogę się doczekać kiedy znów tam wróce :-), już rezerwuję pobyt na sierpień. GORĄCO POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze wiedzieć, gdzie jest jakieś dobre spa nad morzem, bo jednak pogoda nas nie rozpieszcza i głupio byłoby spędzić cały urlop w pokoju hotelowym, a tak to można przy okazji się zrelaksować, dać wymasować i upiększyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się całkowicie z powyższymi opiniami. Faktycznie, hotel Aquarius w Kołobrzegu ma najlepsze SPA nad morzem, a kto wie może i w całej Polsce. Jeżdzę tam conajmniej 2 razy w roku i nigdy nie żałuję. Profesjonalna i miła obsługa, pełen wachlarz zabiegów, smaczne jedzenie.... naprawdę można tam w pełni wypocząć i się zrelaksować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że pojawiło się już sporo opinii o Primaverze, więc i ja się dołączę. Szukałam długo miejsca na wypoczynek z mężem i dzieckiem, jestem internetowym freakiem, więc poczytałam różne opinie na forach i jedno co stwierdziałam - tak zróżnicowanych opinii jak na temat Primavery nie czytałam już dawno. Sprawdziłam Primaverę na holidaycheck'u i sytuacja mi się totalnie wyklarowała. Powiem tak: chcę tam wrócić. I na pewno to zrobię, jak Nela będzie trochę większa, zęby mogła korzystać z animacji dla dzieci ( teraz na 1,5 roku, więc korzystała głównie z przedszkola, jak mama chciała się udać na masaż). Naprawdę miejsce godne polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj już sam wyjazd nad morze jest super pomysłem, dla mnie to miejsce, gdzie się relaksuję, gdzie ładuję akumulatory, ale niestety jest jeden minus, mianowicie, że pogoda bywa kapryśna, więc jak się wybierać nad morze to najlepiej do takiego miejsca jak ten http://www.dworoliwski.pl/hotel żeby nawet w razie niepogody było co robić, żebyśmy się mogli zrelaksować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda. Jeśli ktoś chce się zatrzymać w hotelu, to pogoda nie powinna być dla niego problemem chyba że chce się opalać. Każdy hotel który coś soba reprezentuje ( pewnie są to hotele od 3 gwiazdek), ma w swojej ofercie wiele atrakcji. Wiec można spedzić urlop bez wychodzenia z hotelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takecare
o sama szukałam dla siebie najlepszego spa, ale w zasadzie ciężko się zdecydować, co wybrać. Podałyście tyle propozycji, że będzie w czym wybierać, tylko mam nadzieję, że jeszcze będą jakieś wolne miejsca w ten dłuższy sierpniowy weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×