Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miliiia

Hybryda,od czego zaczac?

Polecane posty

Gość miliiia

Chce zaczac robic sobie hybrydy, poczytalam troche w internecie i mysle,ze dam rade :) pytanie tylko od czego zaczac,co kupic...? Bede wdzieczna za porady dziewczyn zajmujacych sie tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oalka22
ja zakupiłam sobie zestaw startowy z neonail,który miał wszystko w środku,lampę,lakiery,płyny,waciki itp. a nawet oliwkę :) i to wszystko w ładnym kartoniku:) do tego dokupiłam kilka kolorków i już szaleje z różnymi paznokciami,jeszcze sie uczę ale idzie coraz lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własnie jestem posiadaczką zestawu hybryd z firmy SEMILAC. Nie kupiłam zestawu startowego, bo wychodził jak dla mnie zbyt drogo.. Kupiłam na allegro lampę LED a w sklepie kosmetycznym zaopatrzyłam się w pozostałe rzeczy,takie jak waciki bezpylowe, aceton, cleaner, bazę, top coat, patyczki do odsuwania skórek oraz kilka kolorowych lakierów. Najlepiej pooglądaj na youtube filmiki dziewczyn, które pokazują, jak poprawnie zakładać i zdejmować hybrydy, a dojdziesz do wprawy :) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia2882
też zaczynam przygodę z hybrydą :) bardzo sie cieszę,ja startuje z marką neonail i zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia2882
dziewczyny jestem już po testach i jestem mega zadowolona i zakochana w tych lakierach z neonail! mój manicure był niezniszczalny, mogłam robić wszystko i nie pojawił sie żaden odprysk :) zdejmowanie też wporządku,trzymałam aceton trochę dłużej bo wcześniej nigdy sama nie ściągałam,ale niepotrzebnie się obawiałam bo poszło łatwo i gładko:P teraz mam kolejny manicure i nie mogę sie napatrzeć tak pięknie błyszczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlena
ja zaczęłam od zestawu startowego Semilac. nie chciałam się natknąć na podróbę albo jakąś felerną lampę. na użytek domowy wszystko co jest w zestawie spokojnie wystarczy :) a zestaw zamawiałam na www.topdrogeria.pl już kilka miesięcy robię hybrydy i u mnie Semilac sprawdza się super, gdyby nie odrost to i 3 tygodnie bym go nosiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumikko
warto zacząć od podstawowych rzeczy, dobry lakier, lampa no i do dzieła. wiadomo że trochę zajmie wprawa ale w sumie hybryda jest bardzo wygodnym rozwiązaniem! ja kupiłam lakiery do paznokci makeAR i trzymają się bardzo dobrze, nie odpryskują, są lśniące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikasia33
ja mam zestaw startowy z NeoNail robie sobie dzieki temu hybrydy sama w domu,nie wydaje na kosmetyczke a efekt jest mega! są trwale i blyszczace, moja technika z kazdym razem jest lepsza a manicure wytrzymuje spokojnie 3 tygodnie :) warto sie przelamac i sprobowac robic hybrydy w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, warto:) Wbrew pozorom nie jest to ani trudne, ani czasochłonne, kiedy się już wprawi. Finansowo wychodzi dużo taniej niż w salonie. Ja używam lakierów Semilac, są trwałe i cena jest ok. A od czego zacząć - kupić zestaw startowy i oglądnąć jakieś tutoriale w necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno od kupienia dobrego zestawu startowego, semilac świetny oferuję a same robienie hybryd nie jest takie trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×