Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość slovikoova

Hybrydy Neonail

Polecane posty

Gość slovikoova

Korzystacie z lakierów hybrydowych Neonail? Jak Wam się sprawdzają? Jak z konsystencją / kolorami / trwałością? Które bazy i topy są najlepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja używam od nich base extra i pyłków - bardzo zadowolona jestem, szczególnie z bazy do przedłużania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duża gama kolorów - to dla mnie duży plus. bardzo fajnie się je nakłada, są trwałe - mi pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reklama:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sombrerrka
A ktoś z Was próbował ich termicznych hybryd? Twisted pink fajnie wygląda na zdjeciach, ciekawa jestem jak na żywo to się prezentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Termiczne są fajne - miałam jedną zieleń z nn i latem non stop go robiłam. Fajny jest efekt jak te kolory się przenikają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domagalq
gdzieś na yt widziałam filmik z termicznymi - fajne to, ale ja wolę zdecydowanie warming memories, bo lubię raczej stonowane paznokcie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a który top byście polecały z nn? Ja szukam czegoś trwałego bo to co mam teraz z innej firmy to niezbyt się trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używam lakierów z nn, mam też ich top hard. U mnie wszystko trzyma się bez zarzutu, fajnie się je nakłada, dobrze się poziomują i mają niezłe krycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leonidka
to prawda - w Neonail trwałość mają bardzo dobrą! u mnie bez problemu trzyma się aż do nałożenia kolejnej hybrydy, a zmieniam co jakiś 3-4 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie to najlepiej używać lakierów jednej firmy, u mnie jest to NN właśnie. Jeszcze się nie zawiodłam i podobają mi się ich kolory. Teraz myślę nad zakupem Aquarelle, bo to coś całkiem innego i może być fajną odmianą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukasz Szkoły ? Dołącz do nas ! Rekrutacja trwa Zapraszamy serdecznie do NOVA Centrum Edukacyjne w Tarnowie . Nasza szkoła może pochwalić się szeroką ofertą kierunków, jak również kursów krótkich. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do zapisów za pomocą stron internetowej: http://www.nova.edu.pl/ bądź bezpośrednio w sekretariacie na ul. Krakowska 17/14 W razie pytań prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły pod numerem 143000350 lub mailowo na adres tarnow@nova.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulamomo
Neonail to solidna firma, ich lakiery są naprawdę dobre jakościowo :) A aquarelle to faktycznie teraz taka ciekawostka na rynku, fajnie że w sumie każda dziewczyna sama może to ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×