Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magdaaaa

hydrokolonoterapia w lublinie

Polecane posty

Gość magdaaaa

Witam! prosze o informacje, gdzie mozna wykonać zabieg hydrokolonoterapii w woj. lubelskim? najlepiej jesli będą to sprawdzone miejsca, dzięki, pozdrawiam !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhghhgg
zanim się na to zdecydujesz radze poczytać o ewentualnych skutkach ubocznych i ogólnie o samym zabiegu... napewno nie nazwałbym tego terapią a raczej barbarzyństwem... ale wybór nalezy do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianeczkaa
http://www.infozdrowie.pl/artykuly/hydrokolonoterapia ja się wybieram tutaj :) już we wtorek koszt 150 zł + 10 zł zioła które polecają do picie przed w celu zwilżenia zawartości jelita Jeśli ktoś to uważa za barbarzyństwo to jego sprawa. Przynajmniej ten sposób jest higieniczny w porównaniu z lewtywkami w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianeczkaa
no jak obiecałam tak piszę Byłam na zabiegu, było bardzo fajnie :) efekt odczuwalny, jednak dosadne efekty są widoczne dopiero po 2-3 zabiebu. Obsługa baaardzo miła, odpowiada na wszelkie pytania :) Zabieg bezbolesny, momentami, gdy jelito jest napełnione wodą jest uczucie parcia jak przy biegunce ale szybciutko znika :) Polecam! I teksty tpu przerwanie jelita uważam za bzdure! Rozmawiałam na ten temat z lekarką i powiedziała, że jest to możliwe jedynie przy ranach lub raku jelita. Sama woda nie może rozerwać jelita, nawet gdyby był jej nadmiar rurka by odskoczyła z powodu ciśnienia. Wszystko jest wykonywane według odczuć pacjenta :) W sumie to ty mówisz kiedy przestać pompować wodę :) Serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka1968
bianeczka, czy możesz opisać jak przebiegał zabieg w tym gabinecie, czy był bardzo krępujący, ile trwał, kto go wykonywał, czy potrzebne były jakieś konsultacje przygotowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldusia
Byłam już na pierwszym zabiegu w gabinecie hydrokolonoterapii "Jach". bardzo fajny, intymny gabinet. Na początku myślałam, że zabieg może być bolesny, ale było bardzo fajnie, nic nie boli, jest wręcz przyjemnie. Jutro idę ponownie - naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldusia
Byłam drugi raz. Efekty lepsze niż za pierwszym razem. Stosowałam (próbowałam) stosować przed zabiegiem dietę bogato resztkową, którą mi zalecili w gabinecie. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldusia
W gabinecie "JACH" na ulicy Młyńskiej w lublinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja też wybieram się do gabinetu jach na hydrokolonoterapię. Proszę o opinie o tym gabinecie. Czy zabiegi wykonują pielęgniarki i lekarze o odpowiednich kwalifikacjach? Jak przebiegał zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam już na trzech zabiegach hydro w gabinecie jach bardzo miła obsługa jestem bardzo zadowolona, gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO renifer66
możesz coś więcej napisać? chce wysłać mojego tatę na ten zabieg, przeszedł na dietę, chce trochę schudnąć. Wydaje mi się, że ten zabieg trochę oczyści go od środka. kiedyś interesowałam się tym zabiegiem, ale jakoś nie zdecydowałam się. Możesz napisać czy dużą ilość złogów udał Ci się pozbyć? Czy to wygląda tak, jak na zdjęciach z netu tzn. kamienie, włosy guziki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczyszcza super, ale ze złogów kałowych. Ja u siebie nie widziałam żadnych włosów czy guzików. Kamienie tylko kalowe. Naprawde warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldusia
Gabinet "JACH" - Lublin ul. Młyńska 10.Bardzo fajny gabinet, miły i profesjonalny personel. Tanio. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Kto wykonuje zabieg? Kobieta czy meżczyzna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steristrip
zabieg ogólnie ok. taka dogłębna lewatywa. wykonuje go kobieta, a konkretnie pielęgniarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele osób chwali gabinet Jach w Lublinie Po pierwsze to nie gabinet tylko cała przychodnia. Niestety moja wizyta w tym miejscu okazała się pomyłką. Zamówiłem masaż relaksująco-leczniczy całego ciała za 60zł. Pierwsze negatywne wrażenie to pomieszczenie z tandetnym rażącym oświetleniem, które świeci ci prosto w oczy! Ale... Pani zapytała czy bywałem już na takim masażu - odpowiedziałem że oczywiście tak. Wiem z autopsji że profesjonalny masaż całego ciała wygląda następująco. Pomijam nastrojową muzykę i przyciemnione światło. Masażystka podnosi nad sobą rozłożony ręcznik i pozwala klientowi zdjąć bieliznę i położyć się na łóżku. Wtedy przykrywa całe ciało ręcznikiem i odsłania tylko masowane części ciała(nogi, pośladki, plecy, ręce i kark.) Następnie podnosi wysoko ręcznik i prosi położenie się na plecach i przykrywa ponownie osobę masowaną , (masuje nogi, brzuch, klatkę piersiową i ramiona) Na zakończenie podnosi wysoko ręcznik by masowany mógł spokojnie założyć bieliznę i ubrać się. W Jach centrum pani nie posiadała ręcznika!!! Szok!! - stała za mną i patrzyła jak się rozbieram. Trochę zestresowany ale zacząłem się rozbierać wtedy usłyszałem - bokserki proszę zostawić. Zaskoczony?! Może podczas masażu będzie mi sama je opuszczać i podciągać ? Okazało się że wcisnęła mi w bokserki mnóstwo papieru :) I tak jak pajac leżałem niczym nie przykryty przez godzinę na stole z papierem w gaciach i rażącym światłem świecącym prosto w oczy!!!. Z masażu całego ciała zaledwie wymasowano mi nogi i plecy :( W tym ośrodku masaż całego ciała to jest jedno wielkie oszustwo - odradzam i przestrzegam. Jak wyglądają inne zabiegi nie wiem i nie dowiem się gdyż nie odwiedzę więcej tego tandetnego ośrodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już wiesz że do przychodni nie chodzi się po przyjemności tylko z przymusu :) Następnym razem idź do salonu masażu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaguusia
Ja także korzystałam z zabiegu hydrokolanoterapii na Młyńskiej w gabinetach Jach byłam bardzo zadowolona z zabiegu. Po ciąży miałam wielkie zaparcia i po trzech zabiegach zapomniałam o swoich problemach. Gorąco polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaanu
Ja także często korzystam z masaży i jeszcze się nie spotkałam że ktoś mi kazał zdejmować majtki! Oczywiście stanik tak ale dół to nie masaż erotyczny, a na młyńskiej jest super oprócz profesjonalizmu jest jeszcze bardzo tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia Felc
Tylko podglądałam wasze i inne opinie na temat tego zabiegu, mimo chęci trudno było mi się zdecydować. Początkowo myślałam, że to byłoby naprawdę nieprzyjemne a wręcz obrzydliwe. Ale jak przeczytałam, że zabieg może dodatkowo wspomagać odchudzanie i pozytywnie wpływa na problemy z otyłością, od razu się przemogłam :D nie wiedziałam gdzie iść, poszłam do Jach'a, bo dobrze o nim pisałyście. Jakie wrażenia? Myślę, że każda wydana złotówka była bardzo dobrze wykorzystana. Profesjonalizm na 6, fajni ludzie, zero krępacji - a tego się bałam. Sam zabieg przyjemny, nie spodziewałam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Breta_nek
Oliwia, chciałam podziękować. Przeszłam ten sam zabieg,, narazie jeden. po pierwszym już poczułam ulgę. Najpierw przeczytałam w czym oprócz mojej otyłości pomaga hydrokolonoterapia, jak zobaczyłam że pomaga w problemach z migreną od razu do nich zadzwoniłam. Nie bardzo chciało mi się wierzyć że ot tak pomoże, ale pomogło! Stąd to słowo DZIĘKUJE w Twoją stronę, bo moje migreny to nie zwykły ból głowy, ale wyjęte z życia dwa dni w ciągu tygodnia - nie do zniesienia. Teraz już nie mam takiego problemu, zapobiegawczo hce przejść całą serię zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia Felc
byłam na kolejnym zabiegu hydro. Gabinet Jach miło mnie przywitał, chyba nie pójdę już nigdzie indziej bo nie przywykłam zmieniać czegoś, co jest na 100%. Zabieg przeprowadzony był w intymnym gabinecie., czułam się swobodnie. Miło tam. Miałam też pełne zaplecze sanitarne. To co chyba mnie najbardziej przekonało to jednorazowy sprzęt. To chyba podstawa takiego zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witek Konwa
Gabinet Jach przetestowałem na sobie i cenię sobie to miejsce, ale tylko w kwestii masażu kręgosłupa. Byłem na serii, bo jestem tego zdania że nic nie jest cudem i jednorazowo nie pomoże tak jak powinno, choć ju ż po 1szym razie było bardzo dobrze. Hydrokolonoterapii nie próbowałem. Można o tym coś więcej? Czy jesteś pewna, że to na pewno bezpieczne? Mam poniekąd problemy, na które hydrokolonoterapia (swoją drogą mogłaby być to łatwiejsza nazwa) by mi pomogła, stąd moje pytania bo też bym na to poszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sław
Zdecydowanie tak. Jesli korzystales juz z uslug tego gabinetu, najlepiej jakbys sie z nimi skontaktowal a oni ci wszystko wytlumacza. Ja osobiscie nie bylem, ale byla zona. Dwukrotnie. U nas bylo tak ze krok po kroku przed zabiegiem wytlumaczyli jaki bedzie tego przebieg i mielismy swiadomosc na czym to polega, wszystko bylo bardzo profesjonalnie i Jadzia nie miala wrazenia, ze cos jest nie tak jak byc powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał Zarzycki
Wszedlem na stronie Jacha, bo mnie zainteresowalo to co piszecie. Tez mozesz wejsc, dowiesz sie szczegolow. Szczegolow dowiesz sie na pewno wiecej niz tu. Tu wszedlem http://www.jachwk.pl/hydrokolonoterapia Kurde, swoja droga jestem mega mega zaskoczony ze taki zabieg tyle moze zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam zabieg w bionice w Lublinie. Pani Kasia przeprowadzająca zabieg jest niezwykle miłą i co najważniejsze DELIKATNĄ osobą. Schludne i proste wnętrze sali zabiegowej upewniło mnie, że mogę spokojnie i bez obaw poddać się zabiegowi. Kolejny zabieg mam za tydzień. ZDECYDOWANIE POLECAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,byłem na zabiegu na Młyńskiej,bardzo miła i profesjonalna pielęgniarka go wykonuje,cały czas współpracuje z pacjentem,zapomina się nawet o tej rurce w pupie,jestem bardzo zadowolony.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×