Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gingeeer

Idealny podkłąd kryjący

Polecane posty

Gość Gingeeer

Szukam dobrego podkaładu kryjącego, który nie zetrze sie po 3 godzinach. Do tej pory wypróbowałam już kilka fluidów i żaden narazie nie przypadł mi do gustu. Mam taki problem, ze jestem strasznie blada i nie mogę znaleźć dla siebie koloru, poza tym mam cienie pod oczami i drobne zaczerwieniania. Zależy mi też na dostępności produktu, żeby nie musiałą go szukać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OZZ
revlon color stay, -- najtrwalszy jaki znam i dobrze kryje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzywalam juz wielu podkladow
i moim zdaniem najbardziej kryjace sa revlon colorstay, la roche posay toleriane, estee lauder double wear i max factor lasting performance, reszta to dziadostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAINTERESOWANA!!!!
ja mam blizny po trądziku i wypróbowałam już dziesiątki podkładów, jak dla mnie najlepszy jest podkład we fluidzie vichy dermablend, świetnie kryje, rozświetla twarz, świetnie wychodzi na zdj eciach, wytrzymuje cały dzień, nie utlenia się, nie robi plam (bo inne które stosowałam miały takie wady) naprawdę polecam. Jest to produkt apteczny dobrej jakości, nie zatyka porow jesynie cena może wysoka, ale na allegro można kupić za 60 parę złotych. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam UNDER TWENTY ANTI ACNE - FLUID MATUJĄCY 120 Natural Matt! Nie wiem ile kosztuje w drogeriach ale chyba nie jest aż tak drogi. Ja akurat kupiłam przez internet (mydlandia.pl) coś koło 17 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estee Lauder Double Wear (drogi, ale bardzo wydajny) Unifiance La Roche Posay Vichy Dermablend i z kosmetykow teatralnych podklady Kryolan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×