Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakupy_123

ikea- co sądzicie?

Polecane posty

Gość zakupy_123

co sądzicie o towarach z ikei?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przepadam... poza tym, towary w ikei są straszliwie pospolite. jest tyle fajnych, choć niekoniecznie drogich sklepów ze sprzętami domowymi, a ludzie rzucają się na ikeę, zupełnie tego nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyglądają ok, ale jak mi przyszło do złożenia szafki to wymiękłam. :( Jeśli chodzi o design to dają radę, fajny mebel na mniejszą kieszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Ikei kupuję tylko dodatki (wazoniki, przybory kuchenne itd..) . Raz kupiłam szafę i złożyć ją do kupy to było nie lada wyzwanie. Wszystkie otwory na śruby były w złych miejscach ponawiercane i trzeba to było robić na nowo. Masakra. Poza tym przy pierwszej przeprowadzce szafa rozleciała się na kawałki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wow ow ow
Ja bardzo lubię Ikea. Za różnorodność. Są rzeczy tanie, drogie; w wielu stylach. Myślę, że ludziom Ikea często kojarzy się z pewnym konkretnym stylem wnętrz, ale tak naprawdę jest wiele opcji. Gadżetów nie lubię, bo generalnie nie lubię durnych gratów. Meble za to są super-- niektóre serie bardzo tanie, a jakość wciąż ok. Według mnie składa się łatwo-- mam cały pokój w meblach Ikea i wszystkie złożyłam bez żadnej pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=>cleo80 coś mi się wydaje, że po prostu nie umiałaś dobrze instrukcji przeczytać bo jeśli chodzi o tę kategorię cenową, to właśnie IKEA ma technicznie dopracowane szczegóły. Dziurki pasują, wkręty pasują a niejeden mebelek się już skręcało.... szczerze mówiąc po raz pierwszy spotykam się z tym, że ktoś musiał w meblach z Ikei coś przewiercać czy dorabiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Japkoska , instrukcję potrafię czytać i to nawet ze zrozumieniem ;) Przyznam , że była to jedna tańszych szaf (ok. 400zł), ale za tą cenę w BRW kupiłam niejeden mebel , który składał się idealnie, więc to nie ze mną problem tylko jednak z tą szafą. Poza tym większość tych tańszych mebli nawet na wystawie w ikei widać , że są fatalnie złożone , są po prostu krzywe :/ Może te drogie są lepsze , nie wiem. Ja w ikei na pewno już mebli nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozetkawogrodku
Ikea jest droga i przereklamowana. Poza tym ma dość monotonne wzornictwo i jeden określony styl.. Wolę np. BRW u nich jest dużo taniej to raz, dwa mogę kupić meble stylizowane na retro, ale i w nowoczesnym styl- jest w czym wybierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podoba mi sie styl ikei
oczywiscie nie wszystko jest ladne, uwielbiam tkaniny, poza tym fajnie mozna dopasowac poszczegolne elementy wystroju:) meble sa faktycznie kiepskiej jakosci-takie jednorazowki, przynajmniej z tych tanszych, na zasadzie-robisz remont-kupujesz nowe meble w sumie to nic dziwnego bo na zachodzie ten sklep w porownaniu z pensjami i cenami w innych sklepach jest naprawde tani aha i mimo zastrzezen odnosnie jakosci tez nie mialam nigdy problemu z zle umieszczonymi otworami-czasem jest takie wrazenie, jesli zle ustawi sie jakis element (mam z ikei lozko, 2 szafki i krzeslo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno lepsze od jyska ;) ma u nas powstać ;) ikea ma fajne naczynia i różne takie rzeczy do domu jak kołdry poduszki jakieś pokrowce(jysk robi nie wymiarowe często a potem lądują w promocji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Ikei podobają mi się rzeczy, jednak jeśli chodzi o ich trwałość i jakość wykonania to nie zawsze są najlepszej półki. Ale..co się dziwić, za niską cenę nie możemy zbyt wiele wymagać. Osobiście również lubię BRW, mają dosyć niedrogie meble, ale zdecydowanie bardziej trwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą, nie wiem czy lubicie oryginalne sprzęty w domu, ale ja niedawno natknęłam się na stronę myin.pl, naprawdę przepiękne różne akcesoria mają :) nie mówiąc o tym, że cenowo nie wychodzi to tak tragicznie jak w innych tego typu sklepach. a jakościowo towar mają rewelacyjny, w przeciwieństwie do ikei... no i zawsze jest większa szansa, że posiadasz fotel inny niż sąsiadka zza ściany, a dla mnie to dość istotne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam często wpadam do IKEA i nie żałuję. Ostatnio dokańczaliśmy remont w sypialni. Wymieniliśmy materace, dobieraliśmy różne dodatki nadające przecież klimat. Z materacami to jest taka historia, że nie wiedząc nic pani pracownica, podpowiedziała, doradziła także jak dla mnie git. A dodatki to już bardziej kobieca domena więc tu ograniczałem się jedynie do oceniania. Wiele aranżacji i mebli mam z IKEA ale jakoś podobieństwa w sąsiedzkich wystrojach nie dostrzegam, z resztą nawet jak ktoś ma ten mały czarny stoliczek LACK to jest dla niego tyle zastosowań, że trudno to powielić. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam często wpadam do IKEA i nie żałuję. Ostatnio dokańczaliśmy remont w sypialni. Wymieniliśmy materace, dobieraliśmy różne dodatki nadające przecież klimat. Z materacami to jest taka historia, że nie wiedząc nic pani pracownica, podpowiedziała, doradziła także jak dla mnie git. A dodatki to już moja domena więc tu wedle gustu komponowałam... Wiele aranżacji i mebli mam z IKEA ale jakoś podobieństwa w sąsiedzkich wystrojach nie dostrzegłam, z resztą nawet jak ktoś ma ten mały czarny stoliczek LACK to jest dla niego tyle zastosowań, że trudno to powielić. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pimpek84r
łozko kupilem dla dzieci i się rozsypało po pól roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noś do jeansów granatowych
u nas co prawda będzie powstawać w Świlczy obok Rzeszowa ale ogólnie ikea jest spoko maja fajne naczynia gadżety pościele ;) w krakowie mam rodzinę to wszyscy chwalą sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norbertos
Zapytaj jeszcze dzieci co robiły w tym łóżku :D bo ja swoje mam już dobrych kilka lat i nie narzekam... ani na łóżko, ani na... :) Jak to jest, że jedni mówią o jej solidności a innym rozpadają się, tak jak tobie w pół roku. Dla mnie to zawsze będzie symbol solidności i przede wszystkim funkcjonalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy aby jesteś pewien,że tico?
jak sie ostro pieprzą to i pancerne łożko sie kiedyś rozsypie albo powygina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasalasa
ja chciała jedynie wtrącić w tą dyskusję, że bardzo mało osób wie, w IKEA są promocje na każdy dzień. Ja ostatnio kupiła lustro za 10, które normalnie kosztuje prawie 100. to tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszterB
Duży sklep, ze w swoich pomysłach i rozwiązaniach nie da się nie zauważyć tej skandynawskiej prostoty, nawet chłodu. Mebelki są tak uniwersalne jak ciuchy w H&M, pasują do różnych stylów, idei..czy to motyw wiodącym czy jako dodatki. Praktyczne, funkcjonalne sprawdzą się w pokoju studenckim, mieszkaniu czy domu. Czy polecać czy nie, sami macie swój rozum, gust...itp także wy tu urządzacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłościwy
Co sądzimy?... No, ja ostatnio byłem w IKEA. Chyba jakieś wyprzedaże są bo ceny i asortyment na to wskazywały. Miłe zaskoczenie, kupić szafę o ponad połowę tańszą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kollla
Dużym atutem sklepu jest pokaźny asortyment i funkcjonalność proponowanych przez IKEA mebli i akcesoriów. Sama wizytuję tam regularnie i jestem bardzo zadowolona ze wszystkich dotychczasowych zakupów. Moim ulubionym punktem jest IKEA Janki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doradca IKEA Warszawa
Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze. Jesteśmy świadomi, że nie dogodzimy wszystkim, mimo tak szerokiego asortymentu czy bogactwa kolorów. Staramy się jednak na tyle różnicować style, wzory, faktury...etc aby każdy znalazł coś dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna_nowak
Zdecydowanie polecam Ikea, ich meble sprzedawane są na całym świecie i sprawdzają się znakomicie! Jedynym problemem jest to, że Ikea nie prowadzi sprzedaży wysyłkowej ale ten problem rozwiązuje taki sklep internetowy jak http://www.taniutko.pl gdzie jest prawie cały asortyment z ikea, a i cena wysyłki jest nieduża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowankaanka
KIlka razy kupowałam już ich meble i nigdy nie było żadnych problemów. Asortyment mają ogromny - ciężko nie znaleźć czegoś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna Wrocław
Owszem wszystkiego jest ogrom i moim zdaniem w tym jest problem, bo nie idą na jakość tylko na ilość. Mieliśmy meble, bo fakt mieliśmy, po roku pojechały na śmietnik i trzeba było kupować kolejne. Po nauczce zasięgneliśmy najpierw jak to się mówi języka i kupiliśmy w jagodowymkocie, porządne, drewniane, które stoją do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracuje przy produkcji ich mebli w Wielbarku wiec wiem jak to wyglada ( fajna robota swoja droga) i jedyne co moge powiedziec to ze podczas produkcji sa sztywne zasady i standardy ktorych musimy sie trzymac dlatego meble po prostu nie moga byc zle zrobione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dba o pracowników ;) Polecam zakład w Wielbarku. Mąż tam pracuje i jest zadowolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zakład w Wielbarku. Inaczej Sweedwood Poland Wielbark. Pracowałem tam 3 lata i wiele się nauczyłem, Teraz mam własną firmę budowlaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×