Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sstokrotkaaa

Iladian

Polecane posty

Gość sstokrotkaaa

Dzisiaj kupiłam Iladian jako zamiennik Lacibios Femina. Jest dużo tańszy, zapłaciłam 15 zł za 10 tabletek. Czy ktoś stosował i może sie wypowiedzieć na temat tego probiotyku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula8
przy takich tańszych zamiennikach-zwykle jest jakieś drugie dno-ja stosuje tez dobry provag-a nie jest dużo droższy, tylko że szukam w necie najlepszych ofert, kupuje opakowania po 20 kapsułek i jak trafie na dobrą cenę to robię sobie mały zapas. Np. pediatra moich dzieci radzi kupowac raczej te oryginalne leki.No chyba że kogos nie stać to wiadomo nie ma wyjścia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko, że iladian ma 6 miliardów dobrych bakterii i ma rhamnosus, którego provag nie ma w ogóle. Po provagu zdażały mi się infekcje, po iladianie nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sstokrotkaa
Stosuje go już 5 dzień i jak na razie nie widzę różnicy. Wszystko jest w porządku. Oby tak dalej bo jednak różnica ceny jest spora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula8
z tego co pytałam mojego gina/ bo wybór probiotyków jest duży/ to nie chodzi o ilość tych bakterii ale jakby ich skład-tzn jakie szczepy są połączone-ponoć provag ma najlepsze to połączenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KisiaK1900
Używaliście leku o nazwie Iladian? Bo szukałam opinii na temat tego leku i chciałam Was zapytać. Może możecie cokolwiek opowiedzieć mi o tym produkcie? Opłaca się go używać, słyszeliście o zamiennikach? Tu zanalazłam trochę informacji o Iladian: http://www.listalekow.pl/iladian/ - myślicie, że można się tym sugerować? Nie chciałabym się przejechać i roztrwonić bezsensownie część swojej wypłaty, dlatego mam nadzieję, że coś mi doradzicie. Dzięki za wszelkie porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kiedys sobie kupiłam iladian tak żeby sie wmocnic, mimo że bylam zdrowa i nie wiem jakim cudem w połowie opakowania złapała mnie infekcja.. ale jesli chodzi o iladian direct plus to jest najlepszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka_666
ja nie wierze za szczególnie w te "mądre blogi" pisane przez farmaceutów. zawsze mam wrażenie, ze piszą o tym co im sie opłaca sprzedać i to akurat promują w danym momencie. nauczyłąm sie juz, ze lepiej cos sprobowac samemu albo spytac kogos bliskiego o rade. mnie iladian poleciła mama i dla mnie sie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź sobie czy probiotyk ten posiada żywe szczepy bakterii mlekowych, te które takie szczepy posiadają są skuteczniejsze w działaniu. Ważne jest również żeby szczepy były polskie, bo przecież stosują je Polki. Kierując się tymi wskazówkami (przeczytałam je w artykule poświęconym probiotykom) osobiście zażywam np. przy antybiotykoterapii provag, ostatnio kupiłam 20 kapsułek za 27 złotych, to dobra cena, jestem zadowolona z jego działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIA_02
Brałam już różne rzeczy na "te sprawy", ostatnio używałam Iladian direct plus i złego słowa powiedzieć nie mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula8
hej-w jakiej aptece taka cena??? 27 zł za 20 sztuk to świetna cena, jeszcze nie kupowałam tak tanio provagu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również używałam provag byłam z niego zadowolona podobnie było w przypadku invagu, też zawiera polskie szczepy bakterii kwasu mlekowego z tym że jest dopochwowy czyli działa natychmiast po aplikacji. To mój ratunek jeśli poczuje swędzenie czy też pieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laluna 1
ja na Iladian direct plus trafiłam przez przypadek, można go kupić w Rossmannie, akurat promocja była to wziełam, bo wybierałam się na wakacje i brałam go profilaktycznie. Urlop spędziłam nad jeziorem pod namiotem wiec za sterylnie nie było ale żadne świnstwo mi sie nie przyplatało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje tylko apteczne specyfiki, nie wierze w kupowanie leków w sklepach, stacjach benzynowych czy drogeriach. Leki tam dostepne są w słabszych dawkach niz te z apteki albo sposób ich przechowywania nie jest wymagający. Dla mnie dobry probiotyk zawsze wymaga przechowywania w lodówce, bo powinien zawierać żywe bakterie i podobnie jak te w jogurcie wymagają one odpowiednich warunków termicznych. Jesli lezy na półce to jakas ściema. Nie ufam też tym bardzo reklamowanym w TV, bo mam wrażenie, że płace za marketing a nie sam produkt. Stosuje sprawdzony Lactovaginal, przebadany, skuteczny, polecany od lat przez ginekologów, farmaceutów i kobiety stosujące go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcellinna
a ja nie ufam "gościom" z neta które polecają produkt w sposó jakby miały naisany tekst do skopiowania na forum ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w takim razie nie rozumiem po co zaglądasz na forum jak nie szukasz opinii na temat danego produktu bo nie ufasz ludziom którzy piszą swoje komentarze? ja już nie raz korzystałam z netu i dzięki takim opinia dobrałam sobie krem do twarzy jak i np. wózek dziecięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lactovaginal ? na mnie niestety nie podziałał, było jeszcze gorzej niż przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stella_la
dla mnie iladian dopochwowy był skuteczny, a żelu używałam jak miałam tydzień rowerwy, i bardzo sie przydały oba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula8
bo Lactovaginalu nie stosuje się żeby wyleczyć tylko raczej po leczeniu albo profilaktycznie w celu odbudowania flory bakteryjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również jestem tego zdania że najlepiej zobaczyć po samym sobie czy coś odpowiada czy nie . Iladian poleciła mi koleżanka i zarówno u niej jak i u mnie sprawdził się. Po prostu trzeba mieć do wszystkiego dystans, nie zawsze jest tak, że "coś" co pomogło koleżnce pomoże i nam ale spróbować nie zaszkodzi. Jak mi coś nie odpowiada to po prostu drugi raz tego nie kupie i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również praktycznie wierze temu co sama sprawdziłam, iladian kupiłam faktycznie pod wpływek reklamy i jestem bardzo zadowolona. Po pierwszym użyciu czułam poprawę, 3 dni i pieczenie i upławy zniknęły. Dużym atutem jest to że iladian nie daje uczucia "suchej"pochwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iladian biorę od roku i jest dla mnie najlepszy, boje się eksperymentować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam okropny świąd i mleczne upławy najprawdopodobniej przez tani żel do higieny intymnej... Myślałam, że oszaleje... Czytając forum o Iladian nie byłam przekonana ale musiałam sobie jakoś pomóc i go kupiłam (kolejki dwutyg do lekarza...), do tego dołączyłam maść Clotrimazolum i oczywiście żel do higieny typowy do takich objawów (chyba femina na podrażnienia i upławy). Już po pierwszej globulce odczułam dużą ulgę! Po czwartej czy piatej globulce musiałam przerwać ze względu na okres i do tej pory stosuje już tylko sam żel od higieny intymnej i nic mi nie dolega!!! :-) Na mnie podziałało rewelacyjnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zaczęłam bardzo chorować od października 2014, tzn łapałam wszystko od córki która poszła 1 rok do przedszkola. 3 razy brałam antybiotyk i mój organizm jest bardzo osłabiony. Do tego doszły infekcje pochwy. Ze względu na chore dziecko byłam uziemiona i nie chciałam ryzykować wizyty z nią w przechodni , a i zostawić jej z nianią też nie chciałam bo to dodatkowy hajs. Kupiłam ten iladian z przepadku i złego słowa nie mogę powiedzieć. Stosowałam w czasie przeziębienia żeby wzmocnić florę bakteryjną pochwy i upławy oraz drobne pieczenie pochwy mijało pod wpływem iladianu. W moim przypadku sprawdził się idealnie i śmiało mogę polecić go innym kobitkom borykającym się z takim samym problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×