Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ile trzeba jezdzic

ile codzien trzeba jezdzic na rowerze zeby schudnac? jezdzi ktos??

Polecane posty

Gość ile trzeba jezdzic

ide jezdzic na rowerze. Ile musze jezdzic dziennie zeby schudnac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drene
Ja jezdze, ale na takim normalnym rowerze. Bylam cztery razy na wyprawie godzinnej ale poki co nie widze efektow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jezdze codziennie godzine (od 3 tygodni) i nic nie schudlam na wadze. nogi sie zrobily ladne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetnie odpowiem ci
rowerek to przykład ćwiczen cardio tłuszcz spala sie efektywnie po45minutach jazdy wiec najlepiej jezdzic godzine chyba że możesz wiecej. cardio możesz wykonywać nawet codziennie, jeśli chcesz schudnac powinnaś dorzucić z 3treningi siłowe w tyg i oczywiscie mniej jesc bez diety mozesz zapomniec o chudnieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Ja jezdze od ponad roku dzien w dzien, minimum 2 x 40 minut dziennie. Nie schudlam ani kilograma :P Ale nie jezdze, zeby schudnac, tylko mi szkoda pieniedzy na bilet :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kristopher
żeby to coś dało to min 2 godziny jazdy na rowerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddgggggg
no wlasnie czy przez jezdzenie na rowerze moga troche schudnac luda? ktos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kristopher
masz rację mniej jeść ale rower nie zaszkodzi szczególnie gdy za oknem ładna pogoda i można ciekawe miejsca zobaczyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfvc
cwiac na rowerze nie schudniesz tak łatwo jak stosujac odpowiednia diete ... Wystarczy przestac jesc organizm spali tłuszcz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jezdzilam duzo, i nie schudlam zauwazalanie. Ale pewnie sie da, jesli wychodzi bilans kaloryczny ujemny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laiczka11
Ja jezdzilam przez 1.5 miesiaca po godzinie 20 minut dziennie i strasznie schudlam, wymiary lecialy w dol na leb i szyje, szczegolnie biodra, brzuch i uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ktoś mi odpowie..
tylko że organizm szybko sie przyzwyczaja ipo jakims czasie przestaniesz chudnac ja jezdze codziennie godzine plus co drugi dzien godzinka poltorej silowych plus diete efekt w dwa miechy 8kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acnofankaaaa
ja schudlam kilogram,jezdze codziennie godzine,a czasami dwie. zarłam normalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acnofankaaaa
w tydzien,zapomnialam nadmienic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ktoś mi odpowie..
a nie da sie schudnac z jakiegos miejsca tluszcz spala sie rownomiernie ja np jezdzac na rowerze chudne tez gora, nie ma tak ze np schudniesz 8kg z nog a cycki nie drna, chyba ze masz na liposukcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile trzeba jezdzic
ojj wlasnie wrocilam z roweru. Nie spodziewalam sie, ze tyle osob odpisze. Ja jezdze codziennie. Nie wiem dokladnie ile czasu, ale mniej wiecej 10km przejade. Jem raczej normalnie bo jestem wielki żarłok ;[ ale ja sie chce pozbyc celulitu z nog i zeby byly nieco szczuplejsze... pomoze mi rower???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja schudlam 8kg ale celluit jeszcze mam trzeba pozbyc sie weglowodanow z diet cukru i cwiczenia silowe sam rower nie pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile trzeba jezdzic
kurcze ;/ nie wiem juz jak sie mam go pozbyc, nie mam go duzo, jest widoczny tylko wtedy gdy nacisne reką noge... waze malo 55 na 170cm i jestem szczupla, duzo sie ruszam.. ale wlasnie jem za duzo slodkosci ;) nie potrafie z nich zrezygnowac i moze dlatego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli jesteś szczupła to
rob co drugi dzień peling kawowy, codziennie wcieraj balsam i moze pomoc tez szczypanie od kolana w górę znaczy się tak jakbys ciagneła lekko do góry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 razy w tygodniu po godzinie spinningu przez 3 miesiace -7 kg:P Bez diety i zmiany nawykow zywieniowych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile trzeba jezdzic
dzieki, sprobuje ten piling kawowy ;) moze cos pomoze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lichuntko
Mój ojciec schudł 20 kilo po tym jak dostl prace jako inkasen i musial chodzic po domach i dawac rachunki ludziom za prad. 20 kilo w ciagu roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile trzeba jezdzic
Ja chce sie pozbyc celulitu i wyszczuplic troche nogi. Bede jezdzic na rowerze i zastosuje piling kawowy, mam nadzieje, ze mi to pomoze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiula89
Hej wszystkim właśnie niedawno zaczęłam jeździć na rowerku i widać efekty bo wyszczupliły mi sie uda. Musze powiedziec że naprawde idzie schudnąć na rowerze.. Moj dziadek jest najlepszym przykladem bo po operacji serca musiał uprawiać ruch i zaczął jeździć codziennie na rowerze. Ważył 90kg i schudnał 20kg naprawde szybko:) Teraz pokonuje niezłe trasy.. tak wiec trzeba jeździć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez ważę 55kg i mam 170cm wzrostu. I co z tego, ze jejstm chuda skoro i tak mam zajeb...sty cellulitis i mega rozstępy. Masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia.
Ja Jezdze :) od 8dni codziennie Okolo 1500kcal spalan czyli 2.5godz Jezdze schudlam juz 4.5kg ale nadal cwicze i dietka900kcal pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia.
Ja Jezdze :) od 8dni codziennie Okolo 1500kcal spalan czyli 2.5godz Jezdze schudlam juz 4.5kg ale nadal cwicze i dietka900kcal pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×