Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ile facet wytrzyma bez kontaktu najdluzej gdy mu zalezy???

Polecane posty

Gość gość

ile facet wytrzyma bez kontaktu najdluzej gdy mu zalezy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tydzien? a piszesz to jako facet czy kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPiotrek 5746765785
Jesli kocha to nie wytrzyma. Jesli ja bym mial kogos, kogo bym kochal to chcialbym caly czas byc z ta osoba. Najgorsze jest to, jak konczysz prace i nie masz sie do kogo wtulic po powrocie do domu. Jesli gosciowi zalezy, dlugo bez kontaktu nie wytrzyma. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm tez tak uwazam :) z tym ze my nie mieszkamy razem bylismy razem dosc krotko ale podobno czul do mnie cos zreszta tak tez sie zachowywal dopoki nie pokaza;am ze mi zalezy.. a;e calej siebie mu nie dalam nie uprawialam z nim seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też uważam że tydzień jest w stanie wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HIM a jestes facetem ?:) Kurcze ciekawa jestem czy on sie zainteresuje mna teraz bo usunelam konto na fb specjalnie zeby nie myslal ze siedze i na niego czekam..i drugi dzien milczenia obustronnego.. zerwal ze mna mowiac ze to nie ma sensu bo sie niedogadujemy (glownie przez niego ale mniejsza z tym on tego nie widzi) wczesniej pisal ze na niego nie zasluuje heh ze powinnam byc z lepszym.. ja sie wkurzylam napisalam tylko ,,aha..wporzadku..pa." a on na to ,,tak wlasnie robisz..ale to twoja decyzja.pa..powodzenia" powiedzcie mi czemu mowi ze to moja decyzja skoro sam zerwal??po co mu to potrzebne zeby zwalic wine na mnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mysle ze jesli facetowi zalezy to odzywa sie ciagle. moze ten z ktorym sie spotykalas chcial tylko seksu a ze u nie dawalas to zrezygnowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde mozliwe ze chodzi o seks no a;e nie dazyl zeby mnie do tego namawiac czy cos, nienaciskal ani nic ja mu wprost powiedzialam ze przed slubem nie ma mowy z poczatku powiedzial ze on mi udowodni ze chce ze mna byc a nie dla seksu ze poczeka ale pozniej jak juz widzial ze mowie serio to zaczal gadki ze on nie da rady az do slubu ale pozniej ten temat sie skonczyl i zaczely sie jego jakies problemy rodzinne i wgl klotnie miedzy nami i tak sie sonczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj sobie spokoj bo on ma cie gdzies a jak ci bardzo zalezy to odezwij sie do niego i popros o spotkanie, bo tak mozesz sobie czekac i czekac. jak sie nie odezwiesz to sie nie dowiesz co on tak naprawde mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie już się nie odezwie, wiesz jak dwoje ludzi nie uprawia sexu ze sb to się kłócą nawet o rzeczy mało ważne... sex jest ważny niekiedy podtrzymuje uczucie a nawet wzmacnia je a jeśli jedna osoba chce a druga odmawia to niestety ta pierwsza jest upokarzana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie myslal ze moze zienisz zdanie, moze wolal znalezc taka ktora sie z nim przespi przed slubem. dla faceta seks jest bardzo wazny. moze juz kogos ma a ty sie meczysz. mowie, jak bardzo ci zalezy to smialo napisz lub zadzwon po co masz sie zadreczac myslami. umow sie z nim i pogadaj. albo niech ci nsapisze czy chce jeszcze czegos czy z jego strony to juz definitywnie koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie daj się psychicznie szantażować! Znajdzie się taki, który doceni szanującą się dziewczynę, ten nie jest Ciebie wart. I nie słuchaj puszczalskich doradców na tym forum. Nic nie wiedzą o miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak seks jest ważny ale ja postanowiłam czekać do ślubu bo nie chce grzeszyc..bardzo chciałabym się z nim kochać ale poprostu nie mogę ulec pokusie..poza tym mógłby powiedziec że on dlatego nie chce tego związku...kurde z drugiej strony też jakbym teraz znów ja się odezwała po kłótni to bym się poniżyła bo dwa razy już zabiegałam a on wtedy poczuł że ma mnie w garści i zaczął olewac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wytrzymałem 4 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mat mat EN57

Ja miesiąc wytrzymałem a wiem, że powinienem dłużej teraz np jakieś 4 miesiące nie wiem, czy dam radę jak 2 będą to chwała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mat mat EN57

gratuluję, zazdroszczę i współczuję :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×