Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile faktycznie kosztuje utrzymanie NOWEGO samochodu

Polecane posty

Gość gość

Cześć, chcę zmienić samochód- zawsze miałam auta używane, teraz zastanawiam się nad kupnem nowego, z salonu. Bo w używanym to wiadomo zaraz trzeba zrobić wymianę kilku rzeczy, zaraz się coś popsuje, a w nowym nie. Tylko czy na pewno nowe auto nie generuje takich kosztów? Ile faktycznie kosztuje utrzymanie nowego auta - obowiązkowe przeglądy w ASO, żeby utrzymać gwarancję, wymiany oleju (oczywiście w ASO), oczywiście full ubezpieczenie Autocasco itd. Ktoś mi może powiedzieć z czym jeszcze powinnam się liczyć? Co wziąć pod uwagę kalkulując czy będzie mnie stać na nowy samochód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od razu ci powiem że koszty nie małe. Mam nowe auto to wiem. Mój samochód kosztował ok 40 tys segment B samo ubezpieczenie mimo że ojciec jest współwłaścicielem bo ja miałam 21 lat i zwyzke na ubezpieczenie wyniosło prawie 2 tys oczywiście przy zakupie auta na to był rabat i zapłaciłam chyba z 500zł jak się nie mylę. Jak robisz przegląd serwisowy to szykuj zwykle nie mniej niż 1000zł i zależy jeszcze co robią:( Więc jak widzisz sama się zastanów czy warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
nowe auto kossztuje prawie tyle samo co stare.. Paliwo, OC to ten sam koszt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym nowy kosztuje wiecej przy zakupie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki - że ubezpieczenie 2-3 tysiące rocznie to ok, że przegląd ok. 1tys PLN też wiem, ale nie wiem jak często - tylko raz do roku? interesują mnie przede wszystkim obowiązkowe wymiany - np. klocków co 10tys km, czy częste wymiany oleju tłumaczone tym, że w nowym trzeba częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matko, naprawdę nowe kosztuje więcej przy zakupie??? czego to się człowiek na kafe nie dowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o kto ci dal te 40tys na samochod??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś wie coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podniszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paliwo, wymiana oleju, opon i przeglądy to jedno plus ubezpieczenie. Wyjdzie troche. Dlaego warto wybrac rozsadne ubezpieczenie które nie zedrze z ciebie za duzo. Ja z pomocą agenta z http://www.helios-ahu.pl/ubezpieczenia.php wybralem dobre ubezpieczenie niewiele mi wychodzi w miesięcznej racie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaqqqqqq
hej, my kupiliśmy w lipcu tego roku nowy samochód, koszt 80 tys, ubezpieczenie OC + AC na rok 2100. na chwile obecna żadnych dodatkowych kosztów nie mamy, w przyszłym roku pierwszy przegląd, kosz ok 1000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inter Car
Jedną z najważniejszych opłat samochodu są ubezpieczenia AC, OC, NNW. Zapraszam do kontaktu z naszą firmą INTER CAR 508 329 623 posiadamy 12-letnie doświadczenie w doborze usług finansowych dla kierowców. Jeśli zależy wam na dobrym, uczciwym i sprawdzonym ubezpieczeniu zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dandys 11
Na OC można trochę zaoszczędzić korzystając z jakiejś porównywarki OC, CUK... albo Rankomat, wychodzi znacznie taniej niż tradycyjna metodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkadiusz z
potwierdzam, ja długo szukałem tańszego ubezpieczenia po placówkach, w końcu skorzystałem z porównywarki i prawie 100 zł przyciąłęm taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno troche na pewno, wiele zalezy od tego jak często i daleko będziesz nim jeździć. Ale oprócz tego są dodatkowe oplaty ubezpieczenie, przeglądy itp. Mi udało się znaleźć tansze oc/Ac dzieki pomocy agenta http://www.helios-ahu.pl/ubezpieczenia.php ale i tak tanio nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzie się wsadza
a nowej kobiety ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×