Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ile kosztuja chrzciny w restauracji

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny ile kosztuja chrzciny w restauracji???I w jakim miescie.Mi najbardziej ciekawi Czestochowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja placilam 250od osoby ale to byl paląc, sztuczne ognie, prosie pieczone , miznabylo po stawie poplywac lodka kolo lodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
65 zł zupa (2 do wyboru)+ II danie+ deser Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
90 zł, obiad, gorące danie, do tego stoły zastawione sałatkami, wędlinami i różnymi pysznościami ( to była góralska karczna) niestety ciasto i tort osobno musieliśmy kupić. okolice krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha to ja jeszcze od tej góralskiej karczmy, jeszcze było jedno gorące danie później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy od wielu czynników ;) - lokalizacja, standard lokalu jak również to co i ile zamówisz - wiadomo że dziczyzna czy wołowina będzie droższa niż drób czy wieprzowina.Jak również czy chcesz mieć tylko obiad czy obiad połączony z kolacją / zimna płytą. Ja robię komunię w lokalu i płacę 100 zł za osobę . Zupa + II danie + później zimna płyta. Ciasto,tort i owce we własnym zakresie. Cenny w moim małym mieście wahają się od 80-120 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja płaciłam niby 60 zł od osoby, ale ciasta, owoce i napoje kupowaliśmy sami, więc summa summarum wyszło 100 zł od osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwór z bagien - a po co owce? Będzie składac ofiarę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam, że owiec boży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owce hehe dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko, barany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My co prawda mielismy wesele w restauraci i placilismy 120/os. W tym byl rosol drugie danie ziemniaki lub frytki 3 rodzaje mies lub ryba, 3 rodzaje surowek, zimna plyta ( miesa, wedliny, slatki, ) cieple 2 dania wieczorem, ciasta napoje i owoce. Tylko tort dodatkowo bralismy. Jedzenia bylo duzo, po imprezie zapakowano nam reszte co zostalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My płaciliśmy ostatnio 70 zł za osobę. Mieliśmy obiad (zupa+drugie danie), zimną płytę (wędliny, sałatki, ser, nawet losów się znalazł), drugie cieple danie (barszcz+krokiet), ciasta, owoce i napoje. W swoim zakresie tort + alkohol (jeżeli ktoś chce, my nie kupowaliśmy). I jedzenia było dużo i było bardzo smaczne. Restauracja nowa, stąd niskie ceny. Dąbrowa Górnicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z Częstochowy, mieliśmy chrzciny 3 tyg temu. Placilismy 120 zl od osoby, w tym poza obiadem 2 cieple posiłki. Tak naprawde cena zalezy od menu jakie wybierzrsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam chrzest córki 3 tyg. temu. Mieliśmy zaproszone 25 osób, w restauracji płaciliśmy 70zł/osoba plus napoje, alkohol, ciasta i tort. Razem wyszło nas ok 2,5 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listopadowa_mama
Jak dobrze, że moje dziecko nie będzie chrzczone. Przecież to niemalże wesele się robi. Nie lepiej skromnie w domu, jakiś mały bufet zrobić? Zastaw się a postaw się? Straszne to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde jak kogoś stać to czemu nie i małe wesele może zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chrzciny to sie raczej w kościele robi ńie w restauracji :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam w domu, dokładnie na tarasie, pod markizami, bo był piękny dzień czerwcowy. Było ponad 20 osób. Narobiliśmy się z mężem, to fakt - teraz wzięłabym kucharza-kelnera. Ale koszt zamknął się w granicach 800 zł, a jedzenia było po pachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a liczyłaś ile wydałaś na produkty, z których wszystko zostało ugotowane? Moim zdaniem czasem lepiej jest dołożyć i tak na gotowe, przy okazji komunii jest też sporo innych zajęć, żeby jeszcze się martwić jedzeniem. A jeśli chodzi o miejsca, gdzie można zrobić takie rodzinne uroczystości to myślę, że tutaj http://www.bwkrakow.pl/bwoldtown/ spokojnie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Kwiatkowska
Jesli chcesz się rozeznać ile kosztują chrzciny w lokalach w Twojej okolicy możesz to zrobić dzięki możliwości portalu www.ChrzcinyiKomunie.pl . Tam można wysłać zapytanie ofertowe do wielu lokali jednocześnie, albo powiedzieć ile chce się wydać kasy ekipie i oni robią to za Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej negocjować bezpośrednio w restauracji z managerem, bo on jest w stanie zorganizować rabat przy zamówieniu uroczystości dla większej ilości osób. Polecam Wam Restaurację Monopol w Hotelu Best Western Kraków Old Town - bardzo miłe Panie, które chętnie wspierają na każdym etapie - odpowiadają na wszystkie, nawet najdziwniejsze pytanie i są bardzo ogarnięte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goku

Ja polecam tą stronę https://chrzcinyikomunie.pl/. Dzięki niej udało mi znaleźć lokale na chrzciny i komunie moich dwóch synów. Jest bardzo pomocna jeśli chodzi o chrzciny i komunie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vegeta

Potwierdzam, również polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×