Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ile kosztuje badanie ejakulatu?

Polecane posty

Gość gość

czy robili wasi mezowie te badanie? chodzi mi o koszt takiego badania w zwykłym labolatorium w przychodni nie w zadnej klinice leczenia nieplodnosci. Z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
około 150 zł, zresztą to zależy czy podstawowe czy rozszerzone, polecam rozszerzone, bo przy podstawowym często wychodzą jakieś bakterie i trzeba powtarzać badanie rozszerzone wówczas, więc koszt rośnie, a i panowie stres przeżywają podobno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem jak pokazalam mojemu mezowi skierowanie to powiedzial ze nie idzie :) ale zaraz mu przeszlo to takie podstawowe badanie. bo moj gin powiedzial ze mezczyzna ma jedno badanie do wykonania i najlepiej sprawdzic jego na dobry poczatek a nie wydawac fure pieniedzy na badania hormonalne. Powiedzial ze trzeba sprawdzic pierw jedna strone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bo to prawda, zresztą mądry lekarz od tego zaczyna, bo diagnostyka kobiety jest o wiele trudniejsza, czasami bolesna, a i leki którymi kobiety są faszerowane to nie witamina c, więc niech idzie i nie marudzi, tylko koniecznie zróbcie to rozszerzone, żeby w razie czego nie musiał powtarzać i marudzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak :) kobiety musza troche przejsc zeby wszystko u siebie sprawdzic dziekuje za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę i powodzenia, dawaj mężowi kwas foliowy i witaminę c lub salfazin/androvit- nie zaszkodzi, a może pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×