Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile kosztuje budowa domu wie ktoś?

Polecane posty

Gość gość

Budował ktoś? Chodzi mi o cenę końcowa od podstaw pod klucz. Pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasl
mały domek (80m2) 1 sypialnia, pokój dla dziecka, salon z kuchnią, taras. niepodpiwniczony, postawiony na płycie fundamentowej, nieskomplikowany z płaskim dachem, ogrzewanie podłogowe, budowany metodą gospodarczą. 130tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A taki ok. 120 m piętrowy? I co to znaczy budowa metoda gospodarczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli jesteś zainteresowany budową domu to zobacz sobie ofertę energooszczędnych domów na stronie http://gamebodom.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka89
Wszystko zależy od budownictwa i od materiałów, firmy i wielkości domu. Mi się podobają domy pasywne i warto zerknąć na ich temat na: http://ecoreadyhouse.pl/dom-pasywny . Sprawdzone i efektowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrzebujecie dobrej jakości materiałów budowlanych ? Jeśli tak to sprawdźcie ofertę tego sklepu https://docieplajdom.pl/pol_m_Welna-mineralna_Welna-na-poddasze-2204.html . Na pewno znajdziecie tam dużo rzeczy , które przydadzą ci się w trakcie budowy domu . Ja sama wiele razy korzystałam z usług tego sklepu i jestem bardzo zadowolona . Dlatego polecam i wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak naprawdę zależy jaki chcesz dom i jakie wybierzesz materiały. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że ma nie co oszczędzać na materiałach na ocieplenie budynku. Bo jak się wybierze jakieś słabe to takie wielkie będą rachunki za ogrzewanie, że masakra, dlatego warto pomyśleć o systemie CARBON od caparola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki Zielony
Zasada jest prosta z tych trzech opcji można wybrać dwie i tylko dwie: szybko, tanio, dobrze, tak więc uśmiech proszę i do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki Zielony
Skromna, o jakiej reklamie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki Zielony
Zazwyczaj błądzę, a reklamuje się badziewie bo dobre rzeczy same się sprzedają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki Zielony
I w dobrym tonie jest pierwszy dom wybudować wrogowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki Zielony
Jeśli chodzi o reklamę to mam! Polecam dom bez sąsiadów, a jeśli już są to pamiętaj że w odróżnieniu od żony, etc masz ich na dobre i ZŁE :) I w odróżnieniu od żony nie można ich zmienić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki Zielony
Polecam żelazne nerwy do budowy domu i dobrego bankiera lub rzutnego sponsora, z bankierem powoli ze sponsorem na odwrót :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha ciekawe czy temat został stworzony przez autora czy autorkę :classic_cool: Zielony wziąłeś to pod uwagę widzę :D dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki Zielony
Skromna, na uczuciowym pytanie o kosztach budowy domu.... tylko kobieta może zadać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki Zielony
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość szaarriiikkkkk
Pierwszy dom buduje sie dla wroga,drugi dla przyjaciol(zeby ich stracic),trzeci dla siebie(zeby sie rozwiesc),czwarty na wynajem(zeby popasc w dozywotnie dlugi)...Madry kupuje gotowy,najlepiej stary,na kamiennym jeszcze fundamencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki Zielony
Kamienny fundament..... A nie lepiej zamieszkać w szałasie albo jurcie bo to zawsze przenieść można i wietrzyć nie trzeba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stan surowy to nie jest jeszcze tragedia, cieszysz się bo widzisz jak rośnie w oczach a potem nagle kasy idzie pięć razy więcej i nie widać efektów, skarbonka bez dna. Ci co myślą że byle by stał i dało się mieszkać a potem powoli się zrobi płacą dwa razy, najpierw kupują jak najtańsze chińskie materiały potem przez lata uzeraja się z naprawami i zbierają na porządne wykończenia. Lepiej budować coś mniejszego ale porządnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarik, skorzystaj jednak z rady Zielonego :classic_cool: xxx Zielony, zdziwiłbyś się :D odnoszę wrażenie że tutaj więcej ukrytych mężczyzn niż kobiet przesiaduje, być może mylne jednak jako osoba skromna nie napiszę że rzadko się mylę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te 300-400 tys trzeba mieć bez działki i szału w środku,tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki Zielony
Siedzieć na kobiecym forum, pytać o koszty budowy to dwie różne rzeczy, Skromna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×