Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasi lubi wiosne

Ile kosztuje całkowity remont 35metrowego mieszkania?

Polecane posty

Gość kasi lubi wiosne

Chodzi mi o naprawdę najtańsze produkty. Jakiej skali to pieniądze? Wiem, że mogę sobie oszacować sprawdzając ceny produktów i usług, ale takie szacowanie wg mnie się nie sprawdza, bo zawsze coś wypadnie, są nieplanowane wydatki itp. dlatego chciałabym je wzbogacić o doświadczenia kogoś kto remontował małe mieszkanie. Chodzi mi i o ściany i o podłogi, dwa małe pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój. Bez drzwi i okien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawce temate
zalezy czy sam bedziesz robil remont czy ekipe najmowal, cale mieszkanie z wymiana wszystkiego czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje mieszkanie ma 39mkw. koszt remontu (sciany gładz, malowanie, kafelki w kuchni, panele w calosci mieszkania na podlodze)+ meble, sprzety rtv + agd, dywany, karnisze, cale oswietlenie itd itd. tak żeby mozna bylo sie wprowadzić - bez remontu łazienki bo była oki. i bez placenia za robocizne - w prezencie slubnym wykonał nam to moj wujek... wydalismy ok. 60 tys zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawce temate
o koorva 60 tys na remont :D chyba sciany ze zlota robiliscie, duzo mniejszym kosztem taki remont mozna zrobic jak sie wie co i jak a nie tyle kasy bulic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław Polskę Zbaw
W mieszkaniu 39 metrów? Telewizor za 1,5 tysiąca, omeblowanie i usprzętowienie kuchni za 4 tysiące, łóżko (bo przecie dwóch nie zmieścicie) kolejny tysiąc. O dywanach i lampach nie wspomnę. Co wy za te 65 tysi kupiliście? (chyba, ze wujek wziął kasę i powiedział, że "załatwi". :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawce temate
Mozna taniej, nie wiem co tam kupowalas ale polowe tej sumy by wystarczylo z palcem w dupie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawce temate
Jarosław Polskę Zbaw no to samo mialem pisac ale nie chcialo mi sie wyliczac sprzet rtv duzo poszedł w dół i tv lcd markowej firmy za 1500 zl sie spokojnie kupi jak nie taniej, lodowki i pralki tez duzo nie kosztuja, a jak sie trafi na promocje jakie czasem media markt urzadza ze np 2 rzecz 50% taniej to mozna sporo zaoszczedzic, wujek ich w chooja zrobil :D hahaha 60 tys za remont plus wyposazenie i to bez lazienki gdzie lazienka zawsze najdrozej wychodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarosław Polskę Zbaw W mieszkaniu 39 metrów? Telewizor za 1,5 tysiąca, omeblowanie i usprzętowienie kuchni za 4 tysiące, łóżko (bo przecie dwóch nie zmieścicie) kolejny tysiąc. O dywanach i lampach nie wspomnę. tv - 2tys meble kuchenne - 10tys lodowka, kuchenka z zabudowa, pralka - 8tys maly sprzet agd - typu odkurzacz, zelazko, mikrofala itd. - 2tys meble do salonu - 3tys kanapa - 1,5tys stol _ 6 krzesel - 2,5tys lozko w sypialni - 3tys szafki w sypialni - 1tys\ biurko - 500zl szafa w przedpokoju do zabudowy - 800zl nowa umywalka, wc itd - 1,5tys dywany - 1tys żyrandole - 600zl firany - 500zl garnki, sztuce, talerze, szklanki, waza, patelnie, czajnik - ok. 2tys + gladz, kleje, kafelki, panele, farby ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek żony swojego męża
Ciiiiii to był najlepszy deal jaki w życiu zrobiłem, 50 koła na czysto:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław Polskę Zbaw
Czekaj, meble kuchenne za 10 tysięcy? Do mieszkania 39mkw? Z marmuru? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak duza kuchnie macie
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarosław Polskę Zbaw -> widze ze ty wolisz najtansze ... ja wole inne - pod zamowienie pdo zabudowe... pozatym odpierdolcie sie... to moja kasa i zazdrosc widze przez was przemawia... znawcy tandety !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawce temate
nie pisalem ze najgorszy sprzet tylko trzeba patrzec w kilku sklepach :D melble do kuchni za 10 tys ? szoke ladnie cie skroili jak duza kuchnie masz >?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak duza kuchnie macie -> ja mam kuchnie polaczona z salonem... ogolem bylo wyburzanie scian itd. kuchnia jest bez okna i ogolem dziwne ma ustawienie przez co nie ma mozliwosci kupienia taniego zestawu ze sklejki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawce temate
ja zostaje przy swojej opcji ze mozna duzo taniej i w podobnym standardzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasi lubi wiosne
hm, chodziło mi o tani remont :) ściany i sufity (malowanie w pokojach, panele/płytki w kuchni i łazience), podłogi (tanie panele tanie płytki), glazura w łazience tyle meble mnie nie interesują na razie, mieszkanie jest z drugiej ręki i co się da to zostawiamy i będziemy dokupować z upływem czasu i w miarę możliwości ściany i sufity umiem malować, tak, jak i kłaść tapety mąż położyłby płytki, razem ułożylibyśmy panele pomoc fachowca byłaby co najwyżej doraźna chciałam się zamknąć w 25 tys. i chyba nie ma szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfdswqr
Nie od dziś wiadomo, że laska pod nickiem żona swojego męża jest głupia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfdswqr
Co do pytania, ja swoje 30m2 zrobiłam za 28 tysięcy, i wcale nie brałam najtańszych materiałów :) (mam np podłogę z żywicy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maningo
Spokojnie zamkniecie się w 50 tyś. My wydaliśmy o wiele więcej, ale na dom. Tylko że mamy w nim schody Prudnik i ogólnie przy każdej pozycji stawialiśmy na wysoką jakość ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy gdzie mieszkasz
Ja swoje mieszkanie 36 m kw z wymianą okien i drzwi wyremontowałam za 32 tys. Nie robiłam podłóg bo parkiet był w dobrym stanie, tylko cyklinowanie, wymieniałam rury wodne, kanalizacyjne i gazowe, w łazience nowa wanna, umywalka i sedes. Drzwi kupiłam tanio drewniane i malowane były w domu (lakier).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DecoRoom
Zerknij sobie na naszą stronę internetową można się zorientować jakie szacunkowe są koszty przy danym zakresie prac i określonym standardzie wykończenia mieszkania. Wbrew pozorom przy korzystaniu z takich firm jak nasza to wcale nie wychodzi drogo jak się powszechnie sądzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Wolik
Koszty są uzależnione od wybranych materiałów, najtańsze pakiety, wcale nie złej jakości, a wręcz przeciwnie, zaczynają się od 600zł za 1m2 aranżowanej powierzchni, z materiałami, robocizną itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytajajka
warto zamowić projekt i wycenę w n-design. dopasowują się do zasobności portfela klienta, zresztą mają swoje zniżki w sklepach, także warto uderzyć do nich, zwłaszcza że ciekawe projekty mają na swojej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Wolik
Wydaje mi się , że to o czym piszesz jest teraz standardem, przynajmniej w poważnych firmach, a za takie na pewno uchodzi wspomniana przez Ciebie firma, czy Decoroom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DecoRoom
Kompleksowość usługi, to jest to czego szczególnie na rynku mazowieckim klienci oczekują, plus naturalnie najwyższy standard oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korrnelkaa
Kompleksowość prac to szczególnie na rynku warszawskim ostatnio bardzo pożądana kwestia, jeśli to jeszcze odbywa się za rozsadne pieniądze, a widzę, że macie pakiety od 600 zł to na pewno jest to oferta godna rozważenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×