Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość KAzeeee

Ile kosztuje napisanie pracy dyplomowej?

Polecane posty

Gość KAzeeee

Witam, Proszę o poważne odpowiedzi. Pisał ktoś z Was lub zlecił napisanie pracy licencjackiej? A może ktoś słyszał, że znajomy znajomego coś takiego zamówił lub napisał? Jak kształtują się ceny na "rynku"? W Internecie rozstrzal jest ogromny - od 1000 zł do ponad 2000. Znajoma znajomej poprosiła mnie o napisanie tego typu pracy. Praca nie jest trudna, ale wymaga przeprowadzenia kwestionariusza, no i wiadomo - zajmie mi trochę czasu. Nie wiem jaką sumę sobie policzyć... Więc proszę Was - jeśli znacie taki przypadek napiszcie mi jaki to był rodzaj pracy (tematyka, kierunek studiów, cokolwiek) + cenę:) Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to za dniówka 60zł
Za tyle to się wstawać z łózka nie opłaca 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfgfgfgghgh
hm wierz mi sa tacy dla ktorych i to za duzo, wiele razy pisali do mnie studenci co cchieli mi dac 20 zl za caly dzien pracy, takich od razu wysmiewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmigła
2000 tyle kosztuje praca magisterska u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAzeeee
Temat pracy to "Zagadnienie wirtualnej tożsamości w dyskusji pomiędzy esencjalizmem i konstruktywizmem behawiorystycznym na temat ról kulturowych plemion Bantu i Tatamajaja w okresie późnego średniowiecza"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfgfgfgghgh
ale lepiej nie dawaj tematu tej pracy na neta, przeciez to sie w google potem latwo wyszukuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAzeeee
No idiotką nie jestem, tu wyżej to podszyw, to chyba oczywiste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAzeeee
zresztą tutaj nikt mi nie napisze tej pracy, za niski poziom intelętualny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, pisz jełopowi który potem będzie razem z Tobą stał w kolejce po pracę i nie będzie się niczym różnił od Ciebie :o bo przecież dyplom będzie miał taki sam jak Ty...no ale jak tam sobie chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfgfgfgghgh
ja mam z pisaniem prac zle doswiadczenia, dlatego juz nie pisze. kiedys jakies 6 lat temu napisalam pierwszą taką prace jakiejs szmacie, ktora potem miala ogromne problemy zeby mi za nią zaplacic. a ze ja wtedy bylam mloda i glupia to wyslalam jej wiekszosc pracy przed zaplatą :O udalo mi sie od niej wyciagnac 50 zl... a potem juz sie nie odezwala. jakis czas temu miala wirusa na poczcie i rozsylalo jej maila do wszystkim kontaktow z listy, do mnie tez miedzy innymi, w naglowku pokazywaly sie wszystkie jej kontakty mailowe, a tam miedzy innymi maile wykadowcow, profesorow a takze maile do osob piszących prace typu: pisanie.prac.mgr@ itp, swoja drogą ciekawa jestem co pomyslal sobie taki profesor, ktory to zobaczyl. w kazdym razie prac zadnych dyplomowych juz nie piszę, a jesli nawet to bralabym 100% zaplaty w gory, bo oszustow jest pelno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAzeeee
No podszywa się ktoś... Przepraszam za to. No myślę, że ryzyko, że ta dziewczyna będzie stała ze mną w kolejce po pracę jest znikome :D Dyplomem licencjata można sobie dupę podetrzeć, że tak powiem... A jak ktoś chce płacić za napisanie tej pracy to nie widzę powodu żeby nie skorzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAzeeee
No faktycznie, to nieprzyjemna sytuacja... Będę miała na uwadze to żeby z ręki do ręki przekazać i gotówkę i pracę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfgfgfgghgh
ja niestety mysle, ze bardzo mozliwe, ze ta dziewczyna bedzie potem startowac do pracy tam gdzie Ty. bo jeszcze dopiszę, że wsrod adresow mailowych tej dziewczyny w tym zawirusowanym mailu (mial link do strony z wirusem) znajdowaly sie tez wlasnie jakies maile firm, agencji pracy, gdzie wlasnie ona aplikowala. a po kilku dniach ta idiotka napisala do nas wszystkich, ze przeprasza, bo miala wirusa na poczcie i jej rozsylal wiadomosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAzeeee
Studiujemy zupełnie inne kierunki, raczej nie będziemy aplikowały na taką samą posadę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie natychmiast, ale pracę magisterską też pewnie u kogoś sobie załatwi...a potem to już kto wie jakie ma znajomości :) jeszcze kierowniczką Twoją może kiedyś być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAzeeee
Życie :) Jak nie ja to ktoś inny to napisze:) I kto inny zarobi :) A tym sposobem będę mogła w ferie pośmigać na nartach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaokłamywana9000
tylko bierz czesciowe zaliczki za dana czesc pracy.... jak ci ktorejs ktos nie zaplaci to nie wkopiesz sie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahet
Za licencjat 3000, za magisterkę 4000. Biorąc mniej po prostu się szmacisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
licencjat 1800, mgr 2500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pisanie prac mgr lic i in
Oferuję profesjonalną pomoc w pisaniu prac magisterskich, licencjackich, dyplomowych i innych. Napisałem już wiele prac, zdanych na 4-5:) Mam wielu zadowolonych klientów a przede wszystkim wieloletnie doświadczenie. Zainteresowane osoby proszę o pisanie maila na: zbyszek.walc84@wp.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubym śmierdzi z pyska
Nie rób tego za leni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oferuje pomoc w pisaniu licencjackich, magisterskich i zaliczeniowych. Przy pisaniu prac korzystam z różnorodnych źródeł, tj. pozycje literackie, czasopisma, roczniki statystyczne itp. Opieram się na źródłach powierzonych lub własnych. Cenę oraz termin ustalam z każdym indywidualnie w zależności od złożoności tematu, długości pracy oraz czasu potrzebnego na jej napisanie. Wszystkie prace powstają na indywidualne życzenie klienta od początku do końca. Zapewniam wysoką jakość, rzetelność, terminowość, anonimowość. Każda praca sprawdza jest w cenie systemem plagiatowym. NAPISZ; pelcwiktoria@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko poprawiam błędy ortograficzne, interpunkcyjne, gramatyczne, składniowe, stylistyczne, lecz również podkreślam powtórzenia, podpowiadam, czym je zastąpić redaguje tekst i pomagam przy konstrukcji pracy. Ubieram Twoje myśli w słowa, które odpowiadają stylowi prac. Zapewniam poprawność, rzetelność, terminowość oraz niską cenę. Nie zwlekaj sprawdź swoją pracę przed oddaniem!!! Kontakt; poprawa-plagiatu@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erer66
Bardzo dobrą rzeczą jeśli szukasz kogoś do pisania jest Redaktor Online -www.redaktor-online.pl. Zdecydowanie polecam. Proste w obsłudze urządzenie internetowe, które łączy ludzi szukających pisarzy z pisarzami. Wystarczy dodać swoje ogłoszenie i później wybrać najlepszego redaktora. W razie jakby z tekstem były problemy to można zarządzać zwrotu kasy. Ale z kasą i tak nie ma tutaj problemu, bo jest płatność ratalna. Hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli nie macie gdzie wydrukować i oprawić swojej pracy dyplomowej to skorzystajcie z firmy copyrak.pl drukowałam swoją pracę magisterską w tym punkcie . bardzo mi się spieszyło więc zrobiono mi wszystko na miejscu bez problemu. Super firma, solidne wydruki, bardzo dbają o klienta :) korzystają z programu autocad więc wszystkie rysunki i wydruki są przejrzyste :) http://www.copyrak.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z trudem napisałam swoją prace mgr bo pracowałam codziennie po 12 h w weekendy zjazdy i tylko noce zostawały na pisanie totalna wykończeniówka, praca na 4+ a teraz co mi z tej męki, pracy nie mam perspektyw nie mam powiem tyle sprzedam swoją prace mgr ktos chetny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oferuje pomoc w pisaniu licencjackich, magisterskich i zaliczeniowych. Przy pisaniu prac korzystam z różnorodnych źródeł, tj. pozycje literackie, czasopisma, roczniki statystyczne itp. Opieram się na źródłach powierzonych lub własnych. Cenę oraz termin ustalam z każdym indywidualnie w zależności od złożoności tematu, długości pracy oraz czasu potrzebnego na jej napisanie. Wszystkie prace powstają na indywidualne życzenie klienta od początku do końca. Zapewniam wysoką jakość, rzetelność, terminowość, anonimowość. Każda praca sprawdza jest w cenie systemem plagiatowym. KONTAKT; pelcwiktoria@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozsądne ceny zaczynają się od tysiąca złotych. Możesz sobie sprawdzić dane i referencje na stronie http://wzorce-prac.pl albo bezpośrednio dzwonić pod numer telefonu 503 654 759

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz czasu? Zależy Tobie na dobrej ocenie? Masz do napisania pracę zaliczeniową, licencjacką, magisterską lub inną? Dobrze trafiłeś !!! Pomożemy napisać Tobie niepowtarzalną, profesjonalną pracę nawet w bardzo krótkim terminie. Wszystkie nasze prace są przygotowane jednorazowo i zgodnie z indywidualnymi wymaganiami. Nie prowadzimy sprzedaży ani nie udostępniamy wcześniej wykonanych opracowań i innych materiałów, kierując się zasadą i dobrem naszych klientów. Dokonuję również korekty stylistycznej prac oraz dopasowuję je do zasad panujących na Twojej uczelni. NIE POBIERAM ZALICZEK. PRZED WPŁATĄ WYSYŁAM RAPORT ANTY-PLAGIATU. E-mail: alicja-bajdal@wp.pl GG 47434915

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×