Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zsifh

Ile kosztuje wizyta u dietetyka??

Polecane posty

Gość zsifh

Jesli ktos wie, to proszę o odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeewwww
w warszawie płace 100zł za wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zsifh
Za jedna wizyte 100zl??? A ile przewaznie trwa cala ta terapia? Tzn nie wiem czy to mozna terapia nazwac, ale wiecie, o co mi chodzi... Chcialabym przytyc i zastanawiam sie ile musialabym przejsc wizyt, aby osiagnac zamierzony cel. Czy jest to mozliwe juz np po 1 wizycie? Dietetyk ustala diete, ja sie do niej stosuje, uda mi sie przytyc i juz do niego nie wracam..? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeewwww
to jest tak że w miesiącu mam czasem 2 wizyty. Ja mówie o prywatnej wizycie. Dietetyk ustala mi dietę indywidualnie dla mnie, od a do z. Ja na przykład chodze do niego od kwietnia i i byłam u niego 9 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy od dietetyka
ale z reguly jest to 50 zł w gore ;/ On uklada Ci diete, Ty ja stosujesz ... w zaleznosci od tego jak jestes zadowolona wracasz do niego lub nie :) Jesli chodzi o odchudanie to nie polecam dietetykow, zawsze maja ta sama spiewke o gotowaniu wszytskiego, ograniczeniu slodyczy itp. nic odkrywczego a w internecie ma sie to info za free :) Jesli chodzi o diete na przyrost cialka ... to z tego co czytalam w necie najlepiej udac sie do dietetyka przy jakims klubie fitness, silowni ... oni maja tam najwieksze doswiadczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zsifh
A Ty probujesz schudnac czy przytyc??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zsifh
A moze polecicie mi jakiegos dietetyka z Bydgoszczy? Jest ktos z was z tego miasta?Nie znam zadnego, nie mam pojecia do kogo sie udac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy od dietetyka
Analfabeto jakbys przeczytal temat wiedzialbys ze autorka chce przytyc !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zsifh
Piotruś Ban wielki powrót - naucz sie czytac idioto! Napisalam wyraznie, ze jestem bardzo szupla i chce isc do dietetyka, zeby przytyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zsifh
szczupla*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotruś Ban wielki powrót
Powinnaś być wdzięczna że chciało mi się przeczytać tytuł Klękaj do miecza to może wybacze to twoje pyskowanie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zsifh
To jak, znacie moze jakiegos dietetyka w Bydgoszczy? Albo w Toruniu?? Mam nadzieje, ze skonczyloby sie na paru wizytach. Dietetyk uklada diete, mi udaje sie przytyc i juz. Ciekawe czy to takie proste;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nat0005
Dietetyk nie potrzebny mniej jesc wiecej ruchu i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znacie jakiegoś dobrego dietetyka z Warszawy? Słyszałam, że dr Ewa Kurowska z Kliniki Medicover jest mocno kompetentna. Interesują mnie konsultacje raz na tydzień/dwa tygodnie, na tyle mogę sobie finansowo pozwolic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzięki dietetykowi odzywyczaiłam się od fast foodów. Teraz zajadam sie salatkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z zakupem produktu koktajlu ktory zastepuje posilek rozpuszcza sie go w jogurcie 170 zl,wizyta i kontola wliczona w cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj masz więcej info odnośnie konsultacji z dietetykiem: http://www.odchudzanie.medicover.pl/nasza-oferta/leczenie-zachowawcze-program-dietetyczny/ - jest cena i cała oferta. Osobiście uważam, że pani Ewa jest świetnym doradcą w kwestii żywienia. Bierze dosłownie wszystkie czynniki pod uwagę pod konstruowaniu diety. Dzięki niej można polubić wiele rzeczy, a przynajmniej poznać ich smaczniejszą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttttttttt
Hej ja mam pyt czy jest sens isc do dietetyka czy nie poniewwaz moj cholesterol jest za duzy noi oczywiscie chce schudnac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelllll
wszytsko zależy od tego gdzie i do kogo idziesz, ja np. mieszkam w warszawie i za konsultacje w prywatnej klince lux med płaciłam 195 zł za te cenę miałam konsultację z dietetykiem oraz indywidualnie opracowaną dietę. Jelsi macie mośliwość skorzystania z usług dietetyka to polecam, bo to zupłenie inne odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikibamboleo
ja płaciłam 100zł u dietetyka medycyny chinskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelllll
ale to za jednorazowa wizytę tyle zapłaciłaś, no i co w ramach tej kwoty Ty otrzymałaś? Ostatnio rozmawiałam z koleżanką która powiedziała mi że za każdą wizytę płaciła 150 zł, więc sobie pomyślałam, że ja w lux medzie płacę grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria11111
7 dni diety zamówisz tutaj dietica.szczecin.pl za 97 zł. Trudno o lepszą cenę, a dania są dobrane do twojego stylu życia. Skorzystałem i teraz na luzie samodzielnie gotuję, nie jest takie trudne, jak się na początku wydaje. Poza tym pani Magda jest fajną i rzeczową osobą, więc cię naprowadzi na właściwą drogę żywienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super opcja jest dopasowanie diety online. ja trafilam na strone http://lionfitness.pl/ zeby wykupic zestaw cwiczen w domu, ale okazalo sie ze specjalisci tam pomagaja ci tez dobrac diete odpowiednia dla ciebie, ale tez taka zeby ci smakowalo, nie musisz sie meczyc z jedzeniem czegos co ci nie smakuje, proponowany produkt zawsze mozesz wymienic na inny, rowniez odpowiedni dla twojego organizmu. super sprawa! do tego twoja dieta jest ciagle monitorowana tak ze naprawde pomagaja ci osiagnac zamierzony efekt. wykupujac taki indywidualny jadlospis na 12 tygodni placisz 200 zl (no i zawsze mozesz ta diete kierowac sie tez pozniej). ja jestem mega zadowolona z efektow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti876
lionfitness.pl fatalnie, nie polecam, diety nie są indywidualne tylko spisane z ewki chodakowskiej,dokladnie te same ktore publikuje na fb totalnie zerżniete nie schudłam, 200zł poszłooooo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×