Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula1010

ile kosztuje wstawienie zeba??

Polecane posty

Gość kiedy2345
najtańszego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 300 zł koronka porcelanowa
ale jak twój ząb już jest usunięty to pomnóż razy dwa, bo sąsiedni ząb trzeba opiłowac i na nim bedzie trzymac się uzupełniony ząb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy2345
a nie da sie jakos na kase chorych?? przeciez 600zl to wyplata niektorych z nas:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robi się jeszcze zęby akrylowe, kosztują 60-100zł, ale są nietrwałe, bo po dwóch latach ścierają się same. Ale na jakiś czas możesz sobie takiego wstawić, jak nie masz kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 300 zł koronka porcelanowa
z kasy chorych to fundują całą szczękę i to chyba też nie tak całkiem za darmo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etkaa
360 p[orcelanowy kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuchar
A jezeli nie mam kawalek zeba jedynki doslownie 1\6 to ile gdzies to tak bedzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuchar
mialo byc doslownie jednej szostej a nie 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawlus517
Witam! Mam klopt poniewaz wyrusl mi 3 zab w miejscu jedynki. Jest zle polozony i wogole nie moge sie usmiechac. Ząb jest zdrowy. Ile moze kosztowac odlanie nowego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z mojej górnej dwójki została tylko 1/4 zęba, czyli do połowy wszerz i do połowy wzdłuż (w wyniku przepołowienia zęba drugim zębem. W dodatku ząb zrobił się prawie cały czarny. Nie mam go juz od 3 lat. czy jest szansa wstawiania na ten zab korony, czy zęba trzeba będzie wyrwac i wstawic implant?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaneta
Mam taki problem. 7 lat temu ulamal mi się ząb (jedynka) do połowy. Dentystka dorobiła mi ten ułamany kawałek, ale teraz widzę że zmienił on barwę. ;/ Nie mogę się uśmiechać bo brzydko to wygląda. Chcialabym wstawić od nowa cały ząb, żeby był jednolity. Nie chce żadnego wybielania, poniewarz jest ono nietrwałe. Czy ktoś może mi powiedzieć ile może kosztować wstawienie takiego całego zęba? Chcę żeby był juz tak na stałe.... proszę niechc ktoś mi pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaneta
Mam taki problem. 7 lat temu ulamal mi się ząb (jedynka) do połowy. Dentystka dorobiła mi ten ułamany kawałek, ale teraz widzę że moj ząb zmienił barwę i rozni się od dorobionego. ;/ Nie mogę się uśmiechać bo brzydko to wygląda. Chcialabym wstawić od nowa cały ząb, żeby był jednolity. Nie chce żadnego wybielania, poniewarz jest ono nietrwałe. Czy ktoś może mi powiedzieć ile może kosztować wstawienie takiego całego zęba? Chcę żeby był juz tak na stałe.... proszę niechc ktoś mi pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safari
jesli masz zdrowy korzen to czeka Ciebie leczenie kanalowe, nastepnie wklad pod koronke i koronka (jesli porcelanowa), w sumie ok 1000 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszanel
witam, pilnie poszukuję informacji na temat cen wstawiania zębów w Warszawie. Interesują mnie ceny implantów, nie koronek. Ceny sprawdzałam w internecie w kilku klinikach stomatologicznych, jednak nie we wszystkich, bo nie wszystkie mają strony www. Dla tych którzy nie wiedzą o czym mówię link: http://www.alfa-lek.pl/pl/implanty/ . Zależy mi na jak najniższej cenie, ale przede wszystkim na jakości usługi. Z góry dziękuję za wszelkie informacje. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabinadrugie
Mam ogromny problem i mam nadzieje że ktoś mi pomoże! :( Od dziecka jedna moja jedynka troche wystawała od drugiej, nosiłam nawet aparat niestały ale nie tyle czasu ile powinnam i nic to nie dało, ale nie jest źle, nie wygląda to najgorzej, przyzwyczaiłam sie. tylko ze ok. rok temu ten ząb zaczoł mi się psuc, borowałam go. a dzis gdy wstałam rano zorientowałam się że mnie boli ta moja jedynka i najgorsze że ona się rusza!!! Mam 20 lat, jak to jest możliwe, czyżby wypadały mi juz zęby??!! Czy jest możliwośc aby się jej pozbyc i wstawic całego nowego ząbka prosto?? w jakiej cenie to tu juz wyczytałam mniej więcej ale co jeśli on mi wypadnie przy jedzeniu np. kanapeczki?? BŁAGAM pomóżcie, może ktoś miał podobną historię, niewiem czy mam biec juz do stomatologa czy moge sie wstrzymac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edziaPPPPPPP
chcialam sie zapytac czy jezeli nie podobaja mi sie moje jedynki i np.trojki to czy mogłabym sobie wstawic piekne implanty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkład dokorzeniowy
Dlaczego ciągle pękają mi korony zakładane na wkład dokorzeniowy. Niektorzy mają je podobno do konca życia. Dodam, że kolejne miałam robione przez roznych specjalistów!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1-zabek
Jeżeli chodzi o alternatywę dla implantów to polecam most kompozytowy - jednak go można stosować w przypadku ubytku jednego zęba. więcej można poczytać na stronie www. http://www.smk-turostowski.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana999999REER
Dzieki za odpowiedz. Zna ktos może dobrego dentyste z siedlec lub okolic,który przeprowadzi taki zabieg wstawienia zeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ogromny problem! Mam dwa martwe zęby: 1 i 2... są już szare, strasznie brzydkie! Wstydzę się przez nie uśmiechać... Chciałabym je wyrwać i wstawić nowe, ale już na stałe! Może ktoś się orientuje jaką metodą to zrobić i ile by to kosztowało? Bardzo proszę o odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inglisz
mam pytanie. dwa lata temu spadłam na twarz (uh) i ułamało mi sie pół jedynki. druga połowę dorobiła mi prywatna specjalistka, następnie miałam go leczonego kanałowo (tzw szkorbut) i jest martwy. jednak zmienia barwę. czytałam wczesniej podobnego posta, ale mój zab ma juz za sobą leczenie kanalowe. ile bedzie kosztowac nowy zab.? najlepej ten trwalszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariobros08
Witam czy ktos juz wstawaial sobie zęby metoda metoda SMK (System Mostów Kompozytowych) ?? jezeli tak to prosilbym o info w sprawie kosztu takiego zabiegu W moim przypadku jest to wprawienie dwuch gornych dwojek :) Znalazelm stronke www.smk-turostowski.pl/index.html tylko ze nie ma tam podanych cen pozdawiam i czekam na info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milennka
Wstawienie implanta to koszt mniej więcej od 3 tys w górę. Górnej granicy nie znam, bo to już bywa bardzo różnie. Po pierwsze różne gabinety biorą ogromne marże, a po drugie można skorzystać z droższych materiałów i cena idzie już w górę. Brat miał zakładanego implanta we Wrocławiu, gabinecie Tarabuła i zapłacił niecałe 4 tys. zł. A to już jest porządny gabinet, więc jakość tego wstawione implanta jest wysoka. Oczywiście możesz trafić na tańsze implanty, ale ja nie ryzykowałabym, bo to już podejrzane. Sądzę, że korzysta się z najgorszych materiałów, które po jakimś czasie psują się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Implanty vs implanty tak jak lekarz vs lekarz . Jedno drugiemu nie równe. Najlepiej skorzystać z google i poszperać w sieci. Dzięki temu można wykopać sporo ciekawych informacji. Ja np znalazłem taką www.candeo.pl i http://www.candeo.pl/pl/wieslaw-hedzelek/ . Doświadczenie ! Zęby ma się tylko raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 140
Ja ukruszyłam sobie swa zęby. To była jedynka i dwójka do połowy. Dentystka założyła mi najpierw na całego zęba koronę z lekarstwem to 100zł za dwa zęby, a za 3 tygodnie nadleje mi ubytek w dwóch zębach. Na razie nic nie widać, bo dalej mam koronkę ale mam nadzieję, że po końcowym odnowieniu zęba będzie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 59874163239
Ja dałam 600 zł za ząbka i jest gites :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×