Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ileeee powiedzccie?

Ile macie zamiar wydać na prezent mikołajkowy i gwiazdkowy dla dziecka?

Polecane posty

Gość ileeee powiedzccie?

Jak w temeacie, ile chcecie przeznaczyć na prezenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje nie dostanie nic
bo bylo niegrzeczne cały rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeee tam akurat
nie wierzę Ci że nic dziecku nie kupisz. Moja jest też niegrzeczna ostatnio, ale przecież bez przesady....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuchareczkaaa28
ja mysle ze do 100zł. na mikolaja jakas drobnostka. na drozszy prezent nie mamy k asy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też uważam że na mikołajki jakaś drobnostka... Byliśmy ostatnio z córka w sklepie z zabawkami i bardzo jej się spodobały takie misie do zabawy w kąpieli za..... 11 zł. Teraz ciągle o tym mówi, więc drobnostka na mikołaja będzie jak znalazł. Widać można dziecku sprawić radość nawet za 11 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam kupione puzzle ze scooby-doo, ale szliśmy do znajomych w odwiedziny i daliśmy je Synkowi znajomych.. ja zresztą często kupuję "prezenty" do przodu, na zaś :D Mój syn mówi ostatnio o jakiejś czaszce co wyświetla coś na ścianę, do tego ma być jakiś pistolet, zaraz będę tego szukać, bo nawet nie wiem ile to "coś" kosztuje.. dla chrześnicy 10 lat kupię pamiętnik na hasło (mam nadzieje ze zmieszcze się w 100zł - z tym że ja jej kupuję prezent jedynie na mikołaja, tak uzgodniliśmy z jej rodzicami, oni nie kupują na mikołaja nic, ja za to nie kupuję jej nic na gwiazdkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje dostanie
gre sims 3 tz dodatek najnowszy juz go mam w domu dziecko dzidzy ze kolezanki juz maja a ona nie no trudno musi poczekac do swiat a na mikołaja idziemy na hamburgery i do kina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam mamciaaaa
A może od razu pomysły na prezent pisać? U nas na topie są LEGO Friends.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikołaj za 4.99
Na mikołajki metalowe autko 1:64 za 4.99zł z Carrefoura-czyli dwóch opędzimy za 10zł :) Na gwiazdkę łóżko piętrowe bo chłopaki chcą spać w jednym pokoju-890zł,a materace kupią dziadki i chrzestni po 450zł materac bo chcemy sprężynowe nie piankowe. Także w tym roku święta wyjątkowo drogie. A tak normalnie to dostawali coś składkowego za ok 200 na głowę (składają sie dziadkowie i chrzestni z nami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lego friends super. Moja córa też by chciała, ale jest za mała. Sama nie złoży, a mi się nie będzie chciało tego co chwilę składać... ;) Już widzę jakby te klocki po pokoju fruwały. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam mamciaaaa
Bo lego friends to już dla starszych dziewczynek, moja ma 7 lat, ma małe zestawy, teraz dostanie większe. I grę scrabble junior dostanie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam mamciaaaa
Ta gra łowca duchów, fajna. Niestety te fajne zabawki sporo kosztują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie wiem czy taka fajna.. ja kiedyś kupiłam reklamowaną zabawkę - prosiaczka co jadł hamburgery - nie pamiętam dokładnie ile za niego dałam, ale z pewnością nie był wart pieniędzy jakie za niego dałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyna moja Jagusia też jakiś czas marudziła o tego prosiaczka. Powiedz dlaczego taki byle jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to była dokładnie ta zabawka: http://allegro.pl/gra-piggy-pop-nie-pekaj-prosiaczku-hasbro-kurier-i2776109860.html Za każdym razem karmiąc prosiaczka trzeba naciskać jego głowę i wtedy rośnie mu brzuszek, tylko ten brzyszek to taka imitacja skóry? nie wiem czego, ale po czasie było to jak zużyty balon, po "spuszczeniu" powietrza z brzyszka już nie wracał tak do pierwotnego stanu, a potem robiła mu się taka cieniutka gula na samym środku, jakby 2 balon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam mamciaaaa
Prosiaczek się zużył,.....tylko kasy szkoda. Z drugiej strony patrząc, Mikołaj i gwiazdka są po to żeby spełnić w miarę możliwości marzenia dzieci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja coreczka dostanie
Moja coreczka to dostanie bo juz kupilam http://mrjoy.pl/do/item/PRINCESS/Zamek-Ksiezniczki-i-Rycerza---Zestaw-Niejadka Troche zaluje, ze nei zaczekalam chwile bo nie dlugo jest dzien darmowej dostawy i wlasnie ten sklep tez bierze udzial.... a nie wiedzialam o tym.... ale coz, prezent juz mam! :) teraz czas myslec o swietach i "zbierac" na kolejna drobnostke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezent gwiazdkowy kupiłam za 212 zł i jest to garaż z autkami :) nic więcej nie kupuję bo wiem że dostanie jeszcze prezenty od chrzestnych, dziadków...i i tak będzie miał o wiele więcej niz trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wydałam 65 złotych, więc chyba w normie:) Do tego jeszcze jakieś słodycze dokupię i będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelabella
terrarum taka kwota na prezent mikołajkowy też jest moim zdaniem w sam raz. A co kupiłaś, jeśli można wiedzieć?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelabella
O, moje ulubione Point 88:) Świetny pomysł według mnie. Ja w każdym razie, gdybym była dzieckiem i bym takie dostała, na pewno bardzo bym się ucieszyła. Ba, nawet teraz bym się ucieszyła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, bo to faktycznie jest taki prezent, że nie tylko dla dziecka;) Też zawsze byłam fanką tych cienkopisów, jak byłam młodsza, stąd ten pomysł;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelabella
Takie prezenty są najlepsze trochę dla dziecka, a trochę dla siebie;) Wiem, znam to i nie uważam, żeby było to coś złego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie w tym roku ominie :) Mala poki co sie nie spieszy na swiat, a na prezenty jest i tak za mala :P No i u nas nie na Mikolaja tylko sama Gwiazdka:) Ale juz ma 2 prezenty pod choinke od dziadka i prababci, i wiem ze reszta rodziny tez cos przygotowuje. No ale to i tak ja rozpakuje prezenty i zapewne bedzie to cos bardziej przydatne dla mnie niz dla niej :) A za rok bede myslec co kupic dla rocznej dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaw...p;
Jasne,widzę tutaj że połowa z was dziana jest bo żeby na same święta na prezenty tylko dla dzieci wydać 700 800zł:P Żeby specjalnie brać kredyt aby obdarować super fajnymi prezentami? Wyrosną mali materialiści! Najwięcej wydaje na swoje dzieci na reszte wydaje mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×