Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile mogę uzyskać alimentów

Polecane posty

Gość gość

Mam dwójkę dzieci ( 7 i 2 latka), mąż zarabia 1800-1900 zł, ile mogę otrzymać alimentów ? Mąż twierdzi, że więcej niż 600 zł nie otrzymam, a ja uważam, że to mało. Matki na jedno dziecko dostają 400- 500 zł, a na dwójkę jest mnóstwo wydatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zauwaz ze on tez musi za cos przezyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dzieci za co mają żyć ? Trzeba im zapewnić mieszkanie, ciepło w domu, wodę do mycia, ubrania, dobre jedzenie, więc wiadomo że to kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż mieszka z matką i za nic nie płaci. Ma wypłatę dla siebie, a ja zostałam na wynajmowanym mieszkaniu i wszystko muszę opłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale w utrzymaniu dzieci oboje partycypujecie. 600zł, to razem 1200.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to ja się zajmuję dziećmi, on je widzi dwa razy w tygodniu, a ja muszę prać, uczyć je, wychowywać i jestem za nie odpowiedzialna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak wcześniej sobie dawaliście radę? jak byliście razem? Babom to odwala po rozwodzie / rozstaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żyliśmy z jego pensji bo ja nie pracowałam, a on zamiast dorobić, to po prostu ciągnął kasę od rodziny. Ja dopiero zaczęłam pracę i kokosów nie zarabiam. On nawet jak je zabiera gdzieś na spacer, to chce brać ode mnie pampersy zamiast kupić dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinien płacić 400 zł na dziecko. Skoro on mieszka u rodziny " za darmo" , a Ty musisz sama utrzymać mieszkanie, to powinien tyle płacić. Skoro on widuje dzieci sporadycznie i nic im nie kupuję, to normalne, że musi płacić więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic im nie sensownego nie kupi. Zabierze dzieci do Mc Donalda i zadowolony, a gdzie reszta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to spakuj dzieci i zawieź do niego i powiedz "od dzisiaj dzieci mieszkają z tobą a ja będę na nie płacić po 300 zł i raz w tygodniu zabierać do McDonalda", pasuje? zobaczysz jak szybko dołoży kasy, byle tylko się dzieciakami nie zajmować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On teraz zgrywa dobrego tatusia, a wcześniej dziećmi w ogóle się nie interesował, nawet na spacer z nimi nie chciał pójść, pobawić się. Kiedy był w domu, to tylko siedział przed komputerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko staraj sie o 600 zł na jedno dziecko, mysle ze powinnas dostac na dziecko 400 zł, pamietaj ze mozesz mu na alimenty zabrac 60% pensji, nie cackaj sie z frajerem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On teraz zgrywa dobrego tatusia, a wcześniej dziećmi w ogóle się nie interesował, nawet na spacer z nimi nie chciał pójść, pobawić się. Kiedy był w domu, to tylko siedział przed komputerem. xxx łatwo być dobrym tatusiem na odległość - zawieź do niego dzieciaki tak jak napisałam i zostaw chociaż na trzy dni - zobaczysz jak mu się od razu odmieni - kasę w zębach przyniesie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zobaczysz jak jego mamusia się ucieszy! bo jestem na 100% pewna, że jak zawieziesz do nich dzieci to on je zostawi matce a sam pryśnie z domu jeszcze babcia dołoży kasy, żebyś tylko je zabrała z powrotem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to teraz autorko sama sobie zaprzeczyłas. Przed rozwodem też żyliście z jednej pensji tylko dzielonej nie na 3 a na 4. Dziećmi tak czy siak zajmowałaś się sama [skoro on non stop przed kompem siedział] więc tak nie lamentuj. A to gdzie mieszka to nie twój interes. W każdej chwili może pójść na wynajmowane i wtedy ta kasa będzie mu niezbędna. Ty gdybyś mieszkała u mamy nie obniżyłabyś alimentów tylko dlatego że mama nie wymagałaby od ciebie dokładania się do rachunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esq1
jak ma 1800 zł możesz starać się o 540 zł na dziecko. Jak będzie kombinował to podaj jego mamusię o alimenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to teraz autorko sama sobie zaprzeczyłas. Przed rozwodem też żyliście z jednej pensji tylko dzielonej nie na 3 a na 4. Dziećmi tak czy siak zajmowałaś się sama [skoro on non stop przed kompem siedział] więc tak nie lamentuj. A to gdzie mieszka to nie twój interes. W każdej chwili może pójść na wynajmowane i wtedy ta kasa będzie mu niezbędna. Ty gdybyś mieszkała u mamy nie obniżyłabyś alimentów tylko dlatego że mama nie wymagałaby od ciebie dokładania się do rachunków. XXX Nie żyliśmy z jego pensji bo jego rodzina dokładała pieniądze i moja także bo tak byśmy nie mieli za co mieszkania opłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet zapłaci alimenty i ma w d***e, a to matka się nimi zajmuje. A jak weźmie gdzieś dziecko, to funduje Mc Donaldsy, atrakcje, a potem matka jest tą niedobrą bo nie pozwala tego co tatuś. A to matka zapewnia zdrową żywność, zdrowe nawyki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esq1
ja nie pijam kawy - podwyzsz alimenty na dzieci. Co to jest 3 stówki. Niech on się za tyle utrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
300 zł na dziecko to mało. Trzeba kupić ubrania, środki higieny, wyżywienie itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie pijam kawy a ty co masz dzwie lewe rece do pracy ze chcesz na siebie alimenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
300 zł na dziecko to mało. Trzeba kupić ubrania, środki higieny, wyżywienie itd xxx a gdzie czynsz, prąd, gaz i woda? gdzie książki i zabawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również polecam zawiezienie dzieci z walizkami do ojca - ja zawiozłam, zostawiłam i na drugi dzień już odwiózł je z powrotem bo nie dawał rady a teściowie się wypięli - od razu dołożył 300zł, bez szemrania, byle bym tylko mu szyków z randkami dzieciakami nie psuła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też odwiozłam dziecko ( 3 latek) do tatusia i nowej cioci :lol: na tydzień :D ( miałam szkolenie w pracy, a moja mama tez pracuje). Teściowa moja, była, to normalna kobieta i poprosiłam, żeby nie pomagała. Kasa się znalazła błyskawicznie... Nowa pani woli dołozyc do interesu niż się dzieckiem zajmować :):) dostałam 500 (chciałam 600, on chciał wspaniałomyslnie 300 płacić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci są cwani, dadzą niskie alimenty a sami rządzą i mają gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a morał jest jeden-prezerwatywy a nie robienie bachorow z byle kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ejsteś wredna suka!! facet zarabia 1900 zł chce dac ci 600 a tej mało!!! a jak on ma zyć??? zastanawiałaś się nad tym???? Trzeba było uzywac móżgu gdy pładziłaś z nim dzieci! Jak chciałas miec wieksze alimenty to trzeba było szukać na ojca milionera! DEBILKA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby kobiety wzięły sobie tę radę do serca to naród Polski wyginąłby w ciągu jednego pokolenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×