Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

ILE PLACICIE MIESIECZNIE ZA PRAD ???

Polecane posty

Gość MOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

u mnie 2 osoby, czajnik elektryczny, plyta, lodowka, pralka 80zl miesiecznie a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok.150
3 osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gospodyni domowa cho cho
jejku.., trudno porównać.. ja mam cały dom ...z 7 - 8 pomieszczeń.. jednorodzinny na wsi... 4 osoby ... no i jak to w domu dużo urzadzenelektrycznych... to w okresie zimowym jak sie dużo świeci światała to nawet ponad 200zł!!!!! nie moge juz z tymi rachunkami;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mał mał omał omało
BARDZO Mało płacisz! tylko 80 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KochamRosję
Ostatnio 500 zł, mam duży dom i cztery osoby w tym dwoje dzieci w wieku 15 i 8 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrryyypryyy
u mnie w domku jest 7 osób, 2 komputery, 3 telewizory, 4 radia, 2 piekarniki na prąd, 2 lodówki, 2 pralki i płacimy około 250 zł w porywach do 300 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrryyypryyy
w całym domu są żarówki energooszczędne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżon olivier
150 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KochamRosję
no kurrrrwa! Mam 500 zł...Chyba nikt tyle nie płaci. Każdemu każe w domu wyłączać światło bo jak zobaczyłam rachunek to mnie o mało co o zawał serca nie przyprawił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrryyypryyy
Kocham Rosję jakoś dużo płacicie tak jak mój brat z rodziną ma żonę i dziecko i płacą co miesiąc o 500 zł a to dlatego że telewizory, komputery, radia i światła działają prawie całą dobę a dodatkowo mają w mieszkaniu od huja świateł halogenowych a to zżera niesamowicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 80rych latach czesto prad w mieszkaniach ywlaczali, przy swieczkach siedziano no i jaki sie wyż demograficzny zrobil! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KochamRosję
Już im wszytskim powiedziałam, chodzę po domu i gasze te światła bo a to mąż sie mył pół godziny ciepłą wodą, a to córka zostawia 10 lamp włączonych i ogląda telewizor a to syn przy komputerze...I ja :) Także juz nie mam siły z nimi i nakazuje cały zcas wyłaczać to światł. czekam tylko kiedy za wodę przyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrryyypryyy
Kocham Rosję to tak jak z moim ojcem ciągle go ganiam z mamą od się myje w łazience zostawi światło w kuchni i światło w salonie i telewizor włączony ale nic do niego nie dociera :) powinnaś się wziąć za nich ja naprawdę sobie nie żałuje niczego i w domku za prąd płacimy nie drogo jak za 7 osób. Puszczą Cię z torbami :P a tak to byś miała na jakiś płaszczyk albo pantofelki ;) a i polecam energooszczędne żarówki widzę różnicę w rachunku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KochamRosję
mam energooszczędne w jedym pokoju ale powiem szczerze że jest to niewygodne, kiedy potzrebuje iść np. do sypialni poszukac czegoś prędko w szafie to zanim ta żarówka da więcej światła to minie 10 minut.Chyba że sobie swieczkę zapalę. Ale podobno te laptopy strasznie dużo zżeraja pradu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaEwusia-lat44
4 osoby-200 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość richperson
nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość richperson
450zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakajaka
ja za 2-mce, 200zł z groszami, a w okresie swiatecznym (BN)- ponad 300zł 67m kw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdusia9038
U nas w tym miesiącu przegięcie. Duży dom, piekarnik, płyta, lodówka, trzy tv, trzy komputery, pompa , i jakieś tam pierdoły-w tym miesiącu wyszło ponad 1500 zł. Ja nie wiem jakim cudem, ogólnie w domu atmosfera napięta... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 do 50 zł na miesiąc na 2 os
Ja na 2 osoby płacę ok. 80 zł, ale po ostatnich podwyżkach i jak dużo "świecę" komputerem to wychodzi 100zł na rachunek, który jest co dwa miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dom- na 4 osoby koło 300 zł na 2 miechy :O:O:O Odechciewa sie zyć , a zaś ma podrozeć :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4os 2tv ostatnio 220zl niektorzy u mnie na wsi mieli np 900zl ale to w domu wielkim gdzie mieszkaja 3rodziny w innym mieli ponad 500zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 200
gdzie my do europy ,nie myć się nie prać ,siedzieć przy świecce ,iść do kina i obejrzeć Popiełuszkę jak się o ten dobrobyt walczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janzjn
Mam 38 metrowe mieszkanie.3 os.w tym jedno dziecko pełnoletnie. Na energie elektryczna mam:TV,komputer,lodówkę ,pralkę autom.,wieżę,żelasko,piekarnik w kuchence,w kazdym pomieszczeniu żarowka energoszczedna.Staram się oszczedzac a i tak musimy płacić 205 zł na 2 m-ce ,wychodzi 100 zł z groszami za 1 m-c:-(Maz sie wydarł,ze za duzo płacimy,a ja nie wiem jak moge jeszcze zaoszczedzic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×