Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile płacicie za okulary?

Polecane posty

Gość gość

Mieszkam w małym mieście, gdzie mam tylko 2 optyków. Jeden ma fajne oprawki, takie jakie chcę, modne, ale ceny wydaje mi się, że wysokie. Same szkła to 120 zł, a do tego oprawki ponad 300. Myślicie, że to dużo? Ile Wy płacicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za szkła i najtańsze oprawki (brzydkie) zapłaciłam u optyka 460 zł i żałuję warto sprawdzić w vision express nie raz mają promocję 2 pary okularów za tą samą cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, ale niestety nie mam u siebie Vision Express. Zastanawiam się tylko, czy takie są standardowe ceny, czy znajdę gdzieś taniej, w pobliskim mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest bardzo dużo, wszystko zależy od oprawek, akurat miałam oszczędności i bardzo mi się spodobały oprawki Gucci, kupowałam w salonie Kosiński w Tarnobrzegu, nie uważam by było drogo, wiesz, można kupić komplet za 300 albo 1300 zł, grunt żeby szkła były dobrze dobrane, zdrowe dla oczu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okularnica30
Tanio kupuje okulary w internecie, na przykład w Kodano jest teraz promocja , drugie oprawki za 1 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oprawki 760 zł, szkła nie pamiętam ale około 300zł;/ Masakra z tymi cenami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślałaś o tym, żeby poszukać w internecie? Znalazłam ostatnio stronkę http://kodano.pl/santino1.html i byłam mile zaskoczona i wyborem i promocją. Ładne oprawki za 1 zł? Nieźle :) Kupujesz okulary to możesz od razu drugie mieć- na zmianę albo jak zniszczysz. Podoba mi się to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vision Express - to największe g...wno.. Drogie i tyle ! Ja szkła kupuje za 130,00 zł i oprawki za 260,00 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okulary można zakupić tanio przez Internet. Ciekawą ofertę ma http://www.polskioptyk.pl. Do każdej zamówionej pary okularów sklep dodaje gratis - antystatyczną ściereczkę oraz futerał. Jeśli boisz się, że źle dobierzesz sobie oprawki to możesz skontaktować się z obsługą sklepu, która chętnie służy pomocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz, ja mam mocne szkła -8 i -9 więc muszę kupować specjalnie pocieniane żeby jakoś wyglądały, same szkła to koszt 1000-2000 zł, to i muszę to kłaść w porządne jakościowo oprawy. Także dla mnei robienie okularów to koszt nawet 3 tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okulary korekcyjne przez internet, no nie rozśmieszaj mnie, to trzeba na twarz założyć, poza tym sa rozmiary opraw, jak kupi złą to nie zawsze da się dopasować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia3109
sklep z okularami korekcyjnymi, sportowymi, ochronnymi http://www.okularyochronne24.pl/ moim zdaniem jest najlepszy. Kupowałam dla siebie i świetna jakość przede wszystkim, a coś o tym wiem, bo wymieniałam w innym po kilka razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie http://oko-design.com masz kontakt do mojego optyka, robiłam u nich już dwie pary okularów i zawsze było okej. Szybko, dokładnie, mają porządne szkła w lepszym standardzie ale cenowo jakoś idzie to przeżyć moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Czesć. Razem z mężem zamawialiśmy sobie nowe okulary w punkcie Primus na Mazowieckiej. Moge polecić. Mają bardzo dobre jakościowo rzeczy za wyjątkowo przystepne pieniądze. Myśmy sobie kupowali progresywne i to jest spore ułatwienie....nie trzeba już dwóch par używać na przemian, tylko mam jedne okulary i widzę wszystko z daleka i bliska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×