Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to nie prowo, to życie:O

ile płacicie za prąd?

Polecane posty

Gość to nie prowo, to życie:O

w domkach jednorodzinnych? bo ja strasznie duże raty mam, po 400-460 zł:O chodzi lodówka, kilka razy w tygodniu pralka, do tego 2 tv, 2 komputery stacjonarne i 2 laptopy. czasem żelazko, mikrofala, czajnik bezprzewodowy, suszarka do włosów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie prowo, to życie:O
dodam, że mam wymienione żarówki na energooszczędne już prawie 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie prowo, to życie:O
w bloku to chyba cały czynsz tyle wynosi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyszko -z- Bogdańca
mój tesć nauczył mnie jak sie go ma za darmo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blackmamba00
place raz na 2 miesiace po ok 100 zl.mieszkam w bloku.piore non stop bo mam male dziecko telewizor rzadko ogladam.nie mam mikrofalowki (POrzeracz emergi) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traf-l
Ja płacę 150 zł około, mieszkam z mężem i 2 dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiammm
1300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie prowo, to życie:O
mikrofalówkę włączam ze dwa razy na dzień po 1 minucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmigła
mam 64m 3 pokoje, 2 lodówki. laptop. żarówki normalne. mikrofala. czajnik. pralka co drugi dzień. telewizor, radio. żelazko odkurzacz, latem dochodzi prąd z domku letniskowego przez 3 miesiące i tam jest podgrzewacz wody. płacę do 150 miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie prowo, to życie:O
czyli wychodzi ci 300 na 2 miesiące, a ja używam sprzętów też tyle co ty a płacę o dużo więcej:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemozliwe zeby tyle wychodzil
o. My na 2 oioby, dom 160m2 placimy 150zł. Poprzedni własciciel płacił 400 - jak przepisywalismy umowe to sie okazalo, ze mial wykupione ogromne zabezpieczenie. Baba z energi spytala czy to jakis tartak czy co, ze takie zabezpieczenie mial (200zl na to szlo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja płacę 150 za 3 osoby. Mam bojler i grzałkę do żółwia włączoną non stop. Tv nie oglądam prawie wcale,mikrofali nie mam,mam żarówki energooszczędne i ujj wie na co tyle idzie :| Płacę tyle samo jak było nas w mieszkaniu 6 osób a ojciec non stop TV od rana do wieczora oglądał i mikrofala.Nieraz grzał się grzejnikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cgvfgfgfg
tauron 3 osoby 170 miesiecznie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piętrowwy dom jednorodzinny
średnio 240 zł na miesiąc Tauron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cgvfgfgfg
my mieszkamy w wynajetym mieszkaniu w starej kamiennicy,i sie zastanawiam,czy to nie wina starej instalacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zau
mieszkanie 2 poz. -ok 280zł na 2miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie prowo, to życie:O
ja mam z PGE Zamość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaspana_marzycielka
98 zł co miesiąc, co pół roku wyrównanie- 700 zł. Telewizor, mikrofala, piekarnik, lodówka, farelka, 2 laptopy, terma (na grzanie wody), pralka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piętrowwy dom jednorodzinny
a co to takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trhdytuyj
100 zl co 2 miechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to teraz sobie podsłucham
45 zł co miesiac jeden lapto jeden stacjonarny codziennie suszarka 2 razy w tyg odkurzacz i w weekend 1-2 pralka. Mikrofalówka zadko. Sokowirówka codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważajcie na tych z Energetycznego Centrum. Podają się za Taurona,że niby trzeba podpisać nową umowę bo nazwa zmieniona i takie różne ściemy. Oferują o wiele tańsze rachunki niż ma Tauron + możliwość 3x do roku wezwanie darmowego fachowca co naprawia sprzęty agd. W tv o nich mówili. Nie dajcie się wkręcić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to oszusci saaaaaaaaa
szekierezadaa--dokladnie moja mama podpisala a na drugi dzien pisala odstapinie od umowy bo sie dowiedziala ze to oszusci na necie ostrzegają przed nimi rachunki wieksze niz tauron oszukuja ze niby prad taniej a dodatkowo jakies ubezpieczeniee trzeba płącic i wychodzi jeszcze drozej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pająk niechlapek
a znacie jakieś metody oszczędzania prądu poza żarówkami energoszczednymi ? :P stosujecie te metody z jakim skutkiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonaKraka
Ponad 500 zł. CO MIESIĄC. Cały rok, bo prognozy od stycznia do czerwca i od czerwca do grudnia. 4 osoby dorosłe, nie wszystkie na co dzień w domu i dziecko. Mieszkanie 65m2. Stara kamienica, mieszkanie nad nami puste więc ciepło ucieka, i wystarczy porządny mróz żeby trzeba było grzać cały dzień. Nie ma możliwości podłączenia ogrzewania gazowego, bo nie ma do tego pionu wentylacyjnego. Z tego samego powodu bojler też na wodę, w kuchni- przepływowy ogrzewacz wody, chyba będzie zmywarka bo wyjdzie taniej... Usiąść i płakać, dwa komputery, lodówka, pralka i piekarnik od kuchenki, i właściwie tyle z elektryki. Rzadko choćby suszarka do włosów czy żelazko, żadnego tv, radio, mikrofali czy nawet czajnika elektrycznego. Jak kamienica była nieocieplona, rachunki były jeszcze wyższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok 300zł/2 miesiące 2x tv, 3x laptop, pralka, 2x lodówka, kuchnia elektryczna, suszarka, i różne takie sprzęty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×