Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile powinnam zaplacic kolezance za umycie okien?

Polecane posty

Gość gość

Balkonowe,2 okna dwuskrzydlowe-pokojowe okna myte tydzien wczesniej,zajeło jej to godzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20-30 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dałam jej 80zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda111
Zależy też od miasta. Za okna balkonowe ok 20 zł. Za takie standardowe, dwuskrzydłowe ok 15-20 zł. Łącznie, powiedzmy 50 zł. Ty jej sama dałaś 80 zł, czy ona tyle policzyła za usługę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapytałam jej ile place,ona nic wiec mowie czy 80zl bedzie dobrze ona,ze tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli masz okna plastikowe to 20 zł. w zupełności wystarczy za umycie okna balkonowego 80 zł. za dużo zaplaciłaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda111
Ze znajomymi niezręcznie robi się interesy - według mnie. Jej pewnie głupio było podać jakąś konkretną cenę. Dałaś jej 80 zł, fajnie, że są tacy ludzie jak Ty, którzy doceniają czyjąś pracę! Na jej miejscu, w momencie, gdybyś dała mi 80 zł, powiedziałabym, że to jednak za dużo i oddałabym Ci połowę z tego. Następnym razem, dogadaj się co do ceny przed wykonaniem usługi. Jeśli obie strony się zgadzają, to po fakcie nikt nie czuje się głupio. A, podany przeze mnie cennik, to cennik, który zaobserwowałam na innym forum, poświęconym paniom od pomocy domowej. Są kobiety, które za mycie okien biorą dużo mniej - jak i dużo więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze policz dobra stawke godzinowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja autorka ale okna chyba licza od sztuki glupio by mi bylo dac 20zl za godz bo tyle jej zeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×