Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamuśśśśKaaa

Ile powinno ważyć 8 miesięczne dziecko ?

Polecane posty

Gość mamuśśśśKaaa

Moja córcia ma 8 miesięcy ,waży 9 kg .Wydaje mi się że to za mało ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyui
Wcale nie tak mało -wg siatki centylowej znajduje się twoja córka powyżej 75-tego centyla. A to sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córeczka teraz ma 10 mies i wazy 9kg. i wcale nie jest chuda, raczej okrąglutka, wiec nie masz sie czym martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja wazy tez cos kolo tego :) I tez ma 9 m i uwazam, ze na pewno nie za malo,bo okraglutka jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak na dziewczynke nawet duzo mój synciu ma 9 mies i 10 kg, a 2 kolezanki maja córcie które skonczyły już roczek i 9 waza a lekaz mówi ze w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusieńka007
Mój synuś ma 8,5 miesiąca i waży 10,3kg:) A jeśli chodzi o to "ile powinno ważyć..." to jest to sprawa indywidualna, no i przede wszystkim różna u chłopców i dziewczynek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja mała ma 9 miesięcy a wazy niecałe 7,5 kg jest drobna ale taka jej uroda urodziła się malutka bo wazyła 2, 600 więc 9 kg to na pewno nie za mało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnika80
moj syn skonczyl 8mcy i wazy 6700. lekarz mowi ze nie jest zle, ale i tak sie zastanawiam czy nie za malo. jak sie urodzil mial 3180 i jest karmiony piersia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena , mamusia Tymuśia .
Mój waży 10 kg , a ma 8 miesięcy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nndnfs
A powiedzcie, karmicie piersią? Bo moja 7 mc córcia w ciągu doby, wliczając noc je z piersi ok 5-6x... W ciągu dnia to wychodzi 3-4 razy... Nie wiem czy to malo.duzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mdance
Mój synek ma 8 miesiecy wazy 12,5 kg i chodzi prawie bez trzymania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee już myślałam...:)
Moja mając 8 miesięcy ważyła 8kg i mierzyła 80cm :) Teraz ma 3 lata- 14kg i 102cm i jest najwyższą dziewczynką w grupie w przedszkolu. Twoje dziecko Autorko na pewno nie waży za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zglupialam...
temat stary ale ja napisze cos od siebie. moj ma prawie 20mies waga urodz 4.5kg. wzrost 103cm!! waga 15 kg, budowa ciała normalna...czy to normalne ze taki juz duzy? ja mam tylko 167 jego tata ponad 180.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee już myślałam...:)
No dość wysoki jest. i sporo waży,ale to się pewnie rozkłada. za 4 miesiące bilans 2latka to lekarz może zleci jakieś badania? nie wiem,moja jest wysoka,ale nie aż tak. a jacy są dziadkowie? bo geny co 2pokolenie się odzywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zglupialam...
mieszkam w uk nie sadze ze jakos bilans bedzie, moj tato podobnie do meza a meza ojca nie znalam zmarl kilka lat temu ale podobny wzrostem byl z mezem jak bylam w pl lekarz nic nie mowil tylko smiesza mnie pytania ludzi ile ma lat 3 czy 4 heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego na świcie jest tylu idiotów? Wiesz, dziecko w wieku 8 miesięcy powinno wazyć 10534 g, jak tyle nie waży zrzuc ze skały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PS - A dziewczyny, ile powinna ważyc dorosła kobieta??? Chyba 57 kg, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj jak mial 8 miesięcy wazyl niecałe 9 kg i wcale nie byl chudziutki,gruby tez nie,taka waga jest idealna dla chlopca, w tym wieku a dziewczynki z reguly są mniejsze wiec 9 kg u twojej corki to nie jest za Malo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn urodzil sie drobny mial ok.47 cm,wazyl 3170,a teraz skonczyl 15 mies.i i ile wagę ma srednia do wieku za to wzrost w górnej granicy 85 cm,a taki maleńki byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wazy 11 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mój roczny syn tyle waży i nie jest chudy a ty pytasz czy to nie mało. Chcesz mieć grubasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile powinno ? powinno przybierac na wadze kazdego miesiaca i powinno rosnąć jak ktos ci napisze ze 8 kg to co będziesz tuczyc lub odchudzać-puknij się w łeb bo chyba klepki ci jakiejś brakuje skoro nie wiesz ze dzieci maja swoje tempo wzrostu i przybierania na wadze,mój syn w wieku 8 miesięcy miał jakieś 10,5kg,dla jednych dużo dla innych ok,w zależności kto na kogo spojrzy,ale mój syn jest spory po swoim tacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syn ur. 3230g x 8 m-cy 8100g 71cm x przez pół roku tylko pierś i gluten z papką warzywno-owocową, teraz je "wszystko" i z piersi też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj synek ma 8 miesiecy wazy 10.5kg I ma 76cm do niedawna na piersi teraz przestawiamy powoli na formule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkama
dziewczyny moja ma 15miesiecy i waży 9 ,5 kg i jest w sam raz .. więc nie uważam aby 8 mies i waga 10kg była ok to zdecydowanie za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój Synek ma 8 miesiecy i waży 12kg. Lekarka mówi że kawał chłopa al nie jest gruby tylko duży. Natomiast mój starszy Synus ma 22 miesiące i waży 18kg. Po prostu udaly nam się takie postawne chłopaki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamunia spryciuli
Mój ma 8 miesięcy ważył 7.800 i wzrost 69cm waga urodzeniowa 3500 ...56 cm ... drobniutki spryciutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co ja mam powiedzieć? córka 26 miesięcy i 10 kg :( :( :( zdrowa, dobrze się rozwija pod względem intelektualnym, adekwatnie do wieku, ale jest bardzo drobna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×