Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ile powinno

ile powinno wazyc 9 miesieczne dziecko?

Polecane posty

Gość ile powinno

bo mojej kuzynki ma 10 kg i jest grube moim zdaniem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po dno sze
po dno sze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy tylko i wylacznie
od dziecka moja corka 9 miesiecy i 8 kg a mojej kolezanki corka 9 miescy i 10 kg roznica miedzy nimi 1 dzien .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co jesli 9miesieczniak
wazy 12kg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jest to mozliwe
zaezy jaka byla jego masa urodzeniowa Dzieci pulchne czesto wrastaja z tego jak zaczynaja chodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 kilo i 9 miesięczne dziecko? to chyba przesada ! moja córka ma 2,5 roku waży 13 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co jesli 9miesieczniak
no waga urodzeniowa duza sie wydaje 4.5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co jesli 9miesieczniak
narazie maly siedzi,nie raczkuje :( czy cos z nim nie tak? jak pytam lekarzy to mowia ze przyjdzie czas na wszystko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jest to mozliwe
moja sasiadka urodzila chlopczyka wazyl 5.900 i teraz ma 7 miesiecy i wazy ponad jedynascie kilo :) Ale to mozliwe dzieco wyrosnie nie mozna go tylko pasc cukrem slodyczami itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jest to mozliwe
maja racje na wszystko przyjdzie czas moja ma rok sama chodzi zaczela raczkowac za 7 miesiecy :) Ale znam dzieciaczki co za 10 jeszcze nie raczkuja cwicz z nim a szybciej zacznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ma 9 m i nie raczkuje to jeszcze nie jest powód do zmartwienia .Moja córka zaczeła chodzic ok 15-16 m a była pod stałą kontrolą lekarzy z racji wcześniactwa .Neurolog powiedział że taka jej uroda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja skonczyla
Wczoraj 9mies i wazy 13kg ale ma 85cm dlugosci juz:-) i nie jest gruba,chuda wrecz:-D no ale tata 190cm ma;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skazówka
Mój ma niecałe 9 miesięcy i waży 10,5 kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj synek wlasnie zaczal 9 mc, wazy cos kolo 11 kg, nie wiem jak dlugi jest dokladnie ale ubranka na 80 cm zaczynaja byc na niego przyciasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do straszne grubasy jak dziecko rodzi się z wagą np 4 kg to logiczne że w wieku 9 miesięcy nie będzie ważyło 6 czy 7 kilogramów. Bo nawet jakby miesięcznie przybierało 700 g (taka norma) to jak będzie miało 9 miesięcy to waga wskaże już ponad 10 kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oprzybierania na miesiac
to minimum 500 gram do 6 mca zycia i minilulm 300 potem ale czesto dziecko przez pierwsze 3 mieisace przybiera ok kilograma na miesiac a potem ok 300-700 gram. Dzieci z waga urodzeniowa powyzej 4 kg sa najczesciej wynikiem wukrzycy ciazowej , zel prowadzonej. Normy dla rozewoju dziekca sa takie: w 6 mieisacu waga urodzeniowa sie podwaja. W wieku 12 miesiecy sie potraja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój chrześniak ma 8 miesięcy i waży 10kg. nie jest gruby. jest po prostu dużym dzieckiem, długi i taki zbity jak to się mawia. urodził się 4,6kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje waży dziewięć
moje waży dziewięć i ma 75 centytmetruw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość centymetruw
jasne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecko jak rok miało to ważyło 10,5 kg- dziewczynka, waga urodzeniowa 2810. Różnie to bywa ^^ trzeba patrzeć na centyle... jeżeli nie ma nadwagi bądź niedowagi to jest dobrze i martwić się nie trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko powinno przybierać najmniej 500g na miesiąc mój miał 10kg w wieku 7 miesięcy i nikt mi dziecko grubym nie nazwał z powodu wagi,no raz jakaś tępa matka powiedziała,że moje dziecko jest grube,no ale cóż dziecko kości i klatki piersiowej i głowy nie skurcze ;) posturnego mam synka :D a zadajesz pytania jakby była jakaś norma że np.1 miesiąc waga....2.....3.... dziecko rośnie i przybiera włansym tępem a nie innych dzieci,jedno urodzi się 2,500 a inne ponad 4kg a jak dziecko ma rok to na ogół waga jest x3 masa urodzeniowa mój się urodził 4200 i 57cm był to wtedy chyba 90centyl i tak rośnie-na 90 centylach,a nie widać po nim tej wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tala24 nie przesada a życie,dzieci mają swoje tępo wzrostu i przybierania a nie jak rówieśnicy. Matki dzieci mniejszych będą sie dziwić wagi innych,tych większych-nie wiem czemu. Twoje ma 2,5 roku i 13 kg,a mój ma taką wagę w wieku 14 miesięcy,a nie widać tego po nim.Głodzić go nie zamierzam by ktoś po wadze stwierdził czy mało czy dużo,je ile powinien Mnie szokuje waga dziecka "znajomej" 7700 a jest wwieku mojego syna który ma 14 miesięcy prawie,jej dziecko powinno ważyć ponad 10kg i jak dopieor pediatra powiedziała,że dziecko wygląda jak niedożywione to zaczęła dziecku dawać znowu mleko modyfikowane,które wcześniej wycofała i to w 10m-cu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzz bzz
moj synek w wieku 9 mies wazyl 10.5 kg.Teraz 19.5 mies niecale 14 kg.Na poczatku dziecko szybko przybiera potem wolniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saleminko ale ja wcale nie każe Wam dzieci na diety przestawiać tylko wyraziłam swoje zdanie:)wiem że każde dziecko rozwija się inaczej porównałam tylko do mojej córki i dlatego wydało mi się że dzieciątko waży dość sporo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomaniaczka
mój ma 11 miesiecy , waży 10 kilogramów i na pewno nie jest gruby. Co za bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktycznie dajcie zdjęcia to s
dajcie zdjęcia to stwierdzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×