Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Druidka

ILE SIĘ ZARABIA W KANTORZE ???

Polecane posty

Gość Druidka

Hej wszystkim! Czy pracuje ktoś w kantorze? Ile się zarabia? Czy trudno o pracę? (woj. śląskie). Jestem już zdesperowana, długo szukam pracy i rzadko kiedy ktoś chce dać umowę, a czy z/czy bez umowy proponują najniższą krajową... Do tej pory mi to wystarczało, ale moja sytuacja rodzinna diametralnie się zmieniła i zastanawiam się nad zmianą branży... Proszę o odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katasza508
ja tez chcialabym sie dowiedziec ile sie zarabia? odpiszcie pliiiisssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druidka
Kantoreczka dzięki za odpowiedź. Wątpię jednak, czy na początek tyle bym dostała hihi. Chciałabym zrobić kurs kasjera walutowego, ale sporo kosztuje - jak dla mnie - i nie wiem, czy warto inwestować? Hmm... Czekam na inne odpowiedzi, szczególnie od osób z woj. śląskiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołekkk
Jutro idę na rozmowę w sprawie pracy: kasjerka w kantorze wymiany walut? czy ktoś może mi powiedzieć jaką kwotę mogę podać jeśli padnie pytanie dotyczące oczekiwań wynagrodzenia? Ile tam mozna zarobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołekkk
proszę o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viurtek
Nie pchaj się w to. Teraz powstają kantory internetowe, sam korzystam z jedno - Amronet i powiem Ci, że stacjonarne niedługo padną i będziesz bez pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA pracuje w kantorze już ponad 6 miesiecy. Tak jak u Ciebie szukalem nowego miejsca pracy Odwiedziłem ponad 30 kantorów w moim miescie i każdy chciał Zaświadczenie ze mam kurs.. Nie chcialem chodzic na stacjonarnie i miec kilak dni wyciete z życia, wolalem poszukac w neciew jakiej instytucji szkoleniowej. Szkolenie robiłem tu http://julamedia.pl/produkt/szkolenie-multime dialne-kasjer-walutowo-zlotowkowy/ Zdobylem taka wiedze ze moj szef powiedzial ze sam sobie powtorzy materiałoczko. Praca mi sie podoba 5 dni w tygodniuoczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robie 3 dni w tygodniu i mam 600zł na reke.kurs za 850 jeszcze mi sie nie zwrocił a ten bym juz dawno odrobiła heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie tez wysłał pracodawca na kurs wyjazdowy 3 dniowy ale potem stwierdził,że jak 2 nowych ludzi dosżło to im zamówi online żeby nie tracili czasu na wyjazdy.porównalismy kursy i merytorycznie i zaświadczenia takie samo z tym ,że jak tych 2 szkolił to zaoszczedził i czas i pieniadze.zmadrzal po czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już dawno się przekonałam ,że e-learning niczym nie odbiejaga od stacjonarnych oprocz oszczednosci w portfelu.wszystko reszte takie samo.oczywiscie zawsze warto sobie zadzwonic do firmy i dopytac jak sie ma jakies watpliwosci.ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w kantorze zarabiam ok 2.5 tys ale żeby dostac ta pracę to trzeba miec kurs kasjera i spełnić inne wymogi np byc niekaranym.kurs oczywiscie trzeba miec przed rozpozcaciem pracy....i potem ci się z czasem inwestycja zwraca zalezy ile za niego zapłacisz.ja robiłam za 700 i byłam 4 dni na szkoleniu;( a szukałam w formie online .dobrze,że juz taki jest;)tylko korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to szkolenie co polecasz znalazłem tutaj www.kurswiedzy.pl jedyne takie w sieci.dzięki temu szkoleniu nie marnowałem czasu na wyjazdy i mam teraz prace. zarabiam 2, 5 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś kto myśli że szkoleniae kasjera drogie jest dobre myli sie.firmy roznicuja bo chcą zarobić.firma po ukończeniu ma wystawić świadectwo nie certyfikat.ten co polecasz robiła moja szefowa bo zaczynamy projekt z kantorem i mówi że bardzo dobry i zgodny z prawem dewizowym.niedlugo nasz zespół będzie sie szkolił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam podobną stawkę.u mnie rotacja jest.ale szef wszystkich szkoli e-learning zgodnie z prawem.zadowolony bo nie musi wysyłam na wyjazdowe. ja to szkolenie robiłam w 2 dni.aktualne i konkretne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zarabiam powyzej 1500 zależnie od utargu.to szkolenie robiłam.jest naprawdę dobre.do pracy w kantorze też trzeba miec szkolenie z PPP i też robiłam w tej firmie.w zasadzie w 5 dni zrobiłam 2 kursy, bez wyjazdów , w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trader234
kantory internetowe to jedna z najlepszych form wymiany walut . Ale jest możliwość jeszcze tańszej wymiany waluty. Warto poczytać na ten temat http://monitorfx.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darek45345
W tych czasach zyski nie są duże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paracuje w kantorze w Warszawie, zarabiam 4 tys na rękę. 40-45 godzin tygodniowo. Fajna praca, polecam. Kontakt z klientem jest fajny trzeba być tylko miły i dużo cierpliwości. Klienci bywają różni to zależy od człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie można tyle zarobić w kantorze w Warszawie?? ja byłam na rozmowie i proponują mi 2200! Możesz podać nazwę sieci to bym się spróbowała dowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo porządni pracodawcy nie wyzyskują swoich pracowników i tak płacą jak piszesz, 4 tys na rękę, zwłaszcza że kantory dobrze się mają Tylko pracodawcy wiecznie narzekają. Mój to samo mówi, a przecież wiem ile punkt zarabia. To jest wyzysk jak poniżej 4 tys i szukają naiwnych. A jaka odpowiedzialność, jak się pomylisz oddajesz z własnej pensji, pracodawca Cię nie ubezpiecza, nie ma żadnych dodatków, karnetów, darmowej służby zdrowia jak w innych branżach, i jeszcze poniżej 3 tys płacą. A pomylić się można na duże kwoty, więc obliczając i rok możesz pracować za darmo, tym bardziej że klienci są też tacy, iż celowo Cię denerwują abyś się pomylił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w dużych miastach 3,5 tys na rękę na początek jak Ci proponują mniej to sobie odpuść takiego pracodawcę, bedziesz u niego pracował kilka lat, a Twoja pensja od nowo zatrudnionych będzie się różniła 100zł albo i wcale, a jak będziesz pytać o podwyżkę to usłyszysz nie ma. Jak słyszysz kwotę wyjściową powyżej 3 tys na rękę to masz odrobinę gwarancji iż szanuje pracownika. I pytaj o dodatkowe pakiety, karnety sportowe i medyczną opiekę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Ja pracuję w Warszawie, nie mam nawet dwóch ipół na rękę...kaszanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat, w samej Biedronce najmniej zaczynający kasjer ma 2650zł brutto, po trzech latach najmniej mają 3550 zł brutto plus premie uznaniową co kwartał 500 zł brutto Warszawa i okolice hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety lepiej! Obecnie to dają takie warunki umowę o pracę bez okresu próbnego, gwarantowany wzrost wynagrodzenia po roku pracy, atrakcyjne wynagrodzenie na start 3250 zł brutto, duże możliwość awansu,nagrodę roczną w wysokości 1300zł netto, możliwość uzyskania dodatkowej premii kwartalnej(do 500zł brutto) uzależnionej od wyników całego zespołu, Bony i paczki na święta,możliwość skorzystania z pakietów prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie, program pożyczek i zapomóg, karta multi-sport, wyprawki dla dzieci (dla 1-klasistów, noworodków) A jaka różnica w odpowiedzialności i bezpieczeństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Lidlu jeszcze lepiej..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nwm czy pomocne

Mój tata pracuje w kantorze i zarabia nawet dużo coś koło 4500/5000 zależy od miesiąca i ilości klientów ale mój tata pracuje tam 20 lat xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×