Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autorka20

ile teraz kosztuje wesele w restauracji

Polecane posty

Gość autorka20

nie orientuję się kompletnie w cenach za wesela, dlatego chciałam się poradzić. Czy ok 190zł za osobę w restauracji to dużo? mało? normalnie? W sumie kasują tam niby 165zł/os. ale jak doliczy się rzeczy dodatkowe takie jak udziec, bufet kawowy i pokrowce na krzesła, to wyszło mi dokładnie 187zł. Wydaje się dużawo, ale słyszałam, że to teraz w miarę normalna cena...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
różnie zależy od regionu u nas w mieście są 4 restauracje i ceny tak od 120 do 160 zł za os !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
190 od osoby to duże jednak jeśli Cię stać to czemu nie dla Mnie cena 195 za osobę jest trochę za drogo my płaciliśmy 170 zawsze coś zooszczędziłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość any27
dużo rzeczy ma wpływ na cenę np miejsce i menu ilość osób itp ale te 150w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy też co masz w tej cenie zawarte, a o co sama musisz zadbać. My płacimy 180/os i dodatkowo mamy tylko dowieźć wódkę. W cenie jest wszystko, dekoracja, tort, ciasta, paczki dla gości itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my placimy 130 zl za osobe ale sami musimy kupić wódkę, ciasta i tort. Reszte mamy w cenie, napoje cieple, zimne, obiad + 4 gorace dania, owoce, wystrój, wędliny sałatki, przystawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płacimy 300 zł od osoby za wesele jednodniowe. Już mamy wszystko w cenie z wyjątkiem paczek z ciastem dla gości. Czyli dla pary dajemy ciasto za ok 20 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie menu za 300 od osoby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka20
no nie no 300zł bym nie dała w życiu, chociaż wygląda na to, że to 187 to też dużo, bo nie ma w tym ani alkoholu ani ciast ani napoi... tyle że tam pewnie miejsce tyle kosztuje, bo to pałac, więc jest klimat no i podobno perfekcyjna obsługa...no i właśnie to nas tam tak urzekło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W mojej miejscowości najtańsze miejsce kosztuje 190 od osoby. Kolejne ceny to 220, 250, 300, 350. My wybraliśmy tam gdzie najbardziej nam się spodobało. Prawdę mówiąc najpiękniejsze miejsce to to prawie za 350 od osoby ale kuzynka tam rok temu robiła i nie chciałam żeby część rodziny przyszła do tej samej sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno dużo mniej niż w przypadku domu weselnego. My mieliśmy przyjęcie na 40 osób w http://www.tawernalukullus.pl/o-nas/ i bardzo nam się to podobało. Kwot nie podam, ale zdecydowanie jest to fajna opcja, tylko restauracja, tak jak nasza musi być naprawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My robiliśmy obiad dla najbliższej rodziny w http://restauracjesultan.pl/. Wyszło bardzo fajnie i nie zapłaciliśmy fortuny tak jak za normalne wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×