Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xenika30

ile trwa przecietny stosunek

Polecane posty

Gość xenika30

Moj maz twierdzi, ze 8 minut (wczesniej troche pettingu 10 min) jest norma. Jak czytam wrtykoly gdzie sie kochaja przez 2 godziny robi mie sie smutno, ze cos stracilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam stosunek w wykonaniu
mojego faceta trwa ok minuty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drobny pijak z XVI wieku
w zaleznosci od sytuacji od kilku sekund do kilku godzin, przecietnie 5 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xenika30
wow..to mialam szczescie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawroc
dziewczyny, nie zapominajcie, że i od Was wiele zależy. U mnie bywa, że i godzinę mogę, ale to jest również zasługa mojej Pani!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja jak podniecony moze miec szybko wytrysk ale i moze powstrzymac się od wytrysku- i daj bzykac bzykać i znów postrzymywac by przedłuzac ta przyjemnośc bzykania.......ale zbyt duzo razy nie wolno przedłuzać .......bo to niezdrowe. jednak doswiadczeni faceci tak szybko nie dochodzą.....zzanim bedzie miał pierwszy orgazm nabzyka się dowoli i długo......to jest super.wszystko zalezy od doswiadczenia prób i organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawroc
spróbujcie o tym rozmawiać ( w przerwach rzecz jasna ;-) ). A w trakcie myśl, by mu dawać jak najwiecej przyjemności, orgazmy, by był z siebie zadowolony, dumny. To pozwoli mu być pewnym siebie. Orgazm kobiety (przynajmniej dla mnie) jest nagrodą za "męskość". Na koniec sam daję swój. Czasem się uda kończyć orgazmem obojga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xenika30
fajnie piszesz lawroc.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawroc
Filomenka!! tak, właśnie o to chodzi. Dla mnie udany seks, to orgazm kobiety, potem ja. Czasem jednocześnie, ale fajnie, gdy kobieta ma orgazmy jeszcze wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mam powiedziec jak ja to widzę........najpierw jest gra wstepna .....manualna....wtedy mężczyzna koncentruje sie na kobiecie , rozgrzewa ją i podnieca........moze dojśc do orgazmu poprzez pieszczenie łechtaczki....potem kobieta odpoczywa a facet jest zadowolony ze jego ukochana miała orgazm..........potem następuje pieszczenie ptaszka i podniecanie faceta ustami rękami -i nastepnie sex..tzw bzykanie ........no i dalej jak kto chce ......wyytrysk do środka bądz przerwanie po którymś razie i wytrysk do buzi.......faceci to uwielbiają.....bo wytrysk do pipki taki jest zwyczajny ......a do ust lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawroc
xenika30. wierz mi, że moja Pani, jest bardzo zadowolona. W trakcie stosunku jestem zwykle bardzo podniecony, co nie znaczy, że szybko muszę kończyć. A moja Pani czasem szczytuje kilka razy, zanim zakończymy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko pozazdościć
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawroc
xenika30 z tego, co wiem, to nie tylko piszę. A seks to super sprawa, tylko trzeba dwojga ludzi, którzy potrafią się dogadać. Potem jest tylko super. Spróbuj z mężem dużo rozmawiać. To skutkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawroc
Nie stosuj schematów. Urozmaicajcie. Ale najpierw rozmawiajcie, bo nie wszyscy lubią to samo. Ale z pewnoscią znajdziecie mnóstwo zabaw, i nie przejmujcie się, że dla innych to może być zboczeniem. Jeśli Wy to lubicie, to miejcie innych zdanie na ten temat w nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie sie wydaje ze to zalezy po prostu od dogadania sie miedzy dwojgiem ludzi ...mnie sama nie zadawala stosunek 10 minutowy lubie dluzej i mowie wtedy partnerowi zeby jeszcze nie konczyl - czlowiek ktory nie tylko chce samego zadowolic ale druga osobe tez- powstrzyma sie .....no chyba ze ma problemy ze wczesnym wytryskiem ...ale od czego sa jego paluszki tez moga swietnie dzialac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawroc
z przedwczesnym wytryskiem też można powalczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawroc
ale nie od razu (nie skończyłem poprzednio - przepraszam). Jest to zajęcie dla dwóch osób, no i należy być cierpliwym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się nie będzie wstrzymywał kiedy poczuje, że zaraz wystrzeli, tylko od razu zechce dojść to nie ma bata - dłużej to nie potrwa. ja raczej spotykam się z tym, że facet przeciąga stosunek, by móc się nim bardziej nacieszyć - kiedy czuje, że jeszcze kilka szybkich ruchów i wytryśnie zwalnia lub troszke wychodzi - no generalnie nie pcha byle dojść. i tyle. ale to facet musi chcieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy od meżczyzny i jego znajomości tajników sexu. Nie każdy potrafi panować nad swym ciałem, nad podnieceniem. Mi zdarzało się od kilku minut do ponad godziny samego baraszkowania \"w środku\". Wolę jednak te długie baraszkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja lubie ok.20minut
Mój najkrótszy to ok. 1 minuty a najdłuższy to 2,5 godziny,najfajniejsze sa takie 20 minutowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lawroc?? Czuje się jakbym \"czytała\" mojego mężczyznę:) Jesteś z Wrocławia.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpuszczka
A mój facet kończy po 2 minutach , a jakby próbował coś kombinować , to by mu wacek zaraz zmiękł i po zabawie. On jeszcze uważa , że takie mamy urozmaicone życie seksualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas szkoda gadac
:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta wydaje mi sie ,ze nie mozna tak jednoznacznie odpowiedziec na ten temat.Czasami ma sie ochote na dlugi namietny....innym razem na krotki numer.....Wydaje mi sie tez ,ze w zwiazku trzeba sie uczyc wzajemnie swych cial,w przeciwnym razie bedzie sie zawsze niezadowolonym i nie spelnionym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że to co piszę ja i kruuk, to żadne rewelacje. Trzeba sobie zdać sprawę (najlepiej we dwoje) z pewnych spraw. Uzgodnić i wziąć się do \"roboty\". Jest fajnie. Wrocław górą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiekk
30 sekund :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naja28
toonaona, lawroc jest moim Panem i wszystko co pisze to prawda i warrrrrrrra Ci od NIego, jest najwspanialszy w galaktyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×