Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile wydajecie miesięcznie na ciuchy?

Polecane posty

Gość gość

To co zobaczyłam dzisiaj w sklepie mnie rozbiło. Lekarz wydał w za kilka koszulek, spodnie i kurtkę 7000...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0 zł. Raz w roku robię jednorazowo i wydaje wtedy max 10 000. Ale kupuje więcej niz ten lekarz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to był szok, ekspedientki się wdzięczyły jakby nie wiem bóstwo obsługiwały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dla mnie to był szok, ekspedientki się wdzięczyły jakby nie wiem bóstwo obsługiwały x To pewnie był sklep, gdzie one za taką sprzedaż ekstra prowizje dostaną, więc się mizgały do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie dostaną grosze, ale panie doktorze to, panie doktorze tamto. Inni klienci w d***e. Dwie blondyny go dorwaly i się wdzięczyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mało na pojedynczą rzecz, ale sporo w ogólnym rozrachunku (jak na moje zarobki) na pojedynczy ciuch nie wydaje więcej niż ~50zł. wyjątkiem są buty zimowe lub jakieś wyjątkowo ładne szpilki, jeansy. nie widzę sensu w wydawaniu dużych pieniędzy na zwykłe tshirty (mam dużo białych, szarych, khaki, kilka czarnych) itp. takie rzeczy na działach basic kosztują do 30zł. jeśli chodzi o sklepy, to nie kupuję w stacjonarnych - wchodzę na ich strony internetowe i zamawiam, ceny są tam niższe a do tego są kody rabatowe - przy każdych wydanych 100zł wychodzi 15zł rabatu, więc bez sensu kupowac na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczególnie mnie zdziwiło, że to był chłopak. Kurtka 2500 masakra i nie była to skóra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakieś 500 na miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktorek może 35 lat, w ręce kluczyk bmw najnowszego, zegarek widać jakiś Szwajcar, a oni narzekają na zarobki. Kawaler podobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ ty tego doktorka przeżywasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem ile dokladnie na ciuchy, ale na wszystko typu ciuchy, kosmetyki, kosmetyczka, albo fryzjer (choc tu chodze co 2, 3 miesiace), wydaje tak kolo 1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jakbym miala wiecej kasy to pewnie bym wydawala jeszcze wiecej niz ten tysiac. W sumie to nawet bym sobie mogla na to pozwolic, ale troche kasy odkladam tez na konto, takze wydaje na upiększanie sie okolo tysiaca. Czasem wiecej jak mam jakiś extra wydatek, np. ostatnio kupilam lokowke z babyliss za 200, albo kremu uzywam za 150 zł japonskiego, to wydam wiecej Perfumy na szczescie mi facet kupuje, wiec chociaz ten wydatek odpada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałbym takiego partnera jak ten lekarz to dlatego. Bogaty, dobry zawód, ubrany.... Eh marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tacy mają za duże wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I przekonanie, że inni to nikt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matyldziax
u mnie to roznie bywa. w tym miesiacu wydalam 150 zl, ale kupilam tylko jedna rzecz - zegarek Jordan Kerr. W zeszlym miesiacu wydalam 200 zł, ale kupilam cztery rzeczy. Ciezko ocenic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli34
W tym miesiącu wydałam około 800 zł na same ciuchy + kosmetyczka i fryzjer około 80 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0 zł. Rzadko coś kupuję, z raz na pół roku jakieś buty za 150 zł czy ubrania max do 100 zł, a szafę pełną ciuchów. A i tak chodzę tylko w jeansach i koszulkach O_o Tyle, że ja dużo ubrań dostaję od rodziny zza granicy, bo oni kupują hurtowo na promocjach, a potem rozdają to na wszystkie gwiazdki, urodziny, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie kupuje ciuchów co miesiac, kupuję dwa razy w roku na wyprzedazach. Za to na kosmetyki ok. 100zł miesięcznie. Najczęsciek kupuję na stronie https://sklep.eveline.eu// ostatnio zakupiłam kosmetyki do pielęgnacji ciała i do przedłuzenia opalenizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×