Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asienka____

Ile zarabia geodeta???? i czy to ciekawy zawód??

Polecane posty

Gość asienka____

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka____
Ja pytam poważnie ;] prosze o powazne odpowiedzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirmił
zawód nie jest zły, pod warunkiem, że robisz na siebie :classic_cool: drogi sprzęt, ale się opłaca, idzie na tym wyłapać dobre cyfry na koncie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka____
dziękuję:) czekam na więcej wypowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka____
czy po zawodowce przyjmują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotruś Ban . . .
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka____
nie ma nikogo kto studiuje geodezje i kartografie??? jak jest na takich studiach? czy warto wybierac ten kierunek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotruś Ban . . .
Zawsze lepsze niż politologia, polonistyka albo pedagogika :o Te kierunki zawsze mogą liczyć na współczucie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka____
hehe :p taaak :p czemu geodezja mialaby byc zła? przynajmiej jest to ciekawy zawód, wiadomo ze przy kazdym trzeba sie duzo wysilić zeby cos osiągnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka____
prędzej Tobie na łeb niż w majty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotruś Ban . . .
Lubisz takie zabawy? :o Ja dziękuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka____
uwielbiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehh
ja nie polecam :( mam naście lat i rodziców geodetów. matka w urzędzie, ojciec własna 'firma'. Znaczy sie robi wszystko sam, nie ma raczje pracowników, nie ma biura, ma sprzęt który jest mega drogi i ciągle jeździ na pomiary. ma problem z załatwianiem map itp spraw. od rana do nocy praca, praca, praca. w domu pracuje. od 3 lat nie był na wakacjach:( w ogóle nie jesteśmy strasznie biedni, ale nie stać nas na rodzinne wakacje za granicą w superhotelu, częste zakupy, itp. Jeśli trafisz do potężnej prywatnej firmy, może być fajnie. ale ja dośc mam geodezji, choć właściwei nic o niej nie wiem. z wyjątkiem tym, że męczy moich rodziców. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotruś Ban . . .
Idź na fryzjerstwo Będziesz golić wąsy starym bucom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba zależy od ilości zleceń, jego lokalizacji biura czy zasięgu prac. Z tego co wyczytałam może zarabiać 1300 zł a może i ponad 10 000zł. Ja współpracuję z geodeta z olsztyna http://olsztyngeodeta.pl/, ale nigdy nie śmiałabym zapytać go o zarobki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozebrałam budynek i potrzebna była mapka aby zmniejszyć podatek. Mapka kosztował 400 zł. Więc dorobić można grube pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry geodeta musi dobrze zarabiać. Mam znajomego http://www.mgeo.com.pl/ - bardzo dobrze robi, ale z drugiej strony musiał zainwestować w sprzęt, komputery itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Geodeta zarabia tyle że starcza mu na codzienne wychlanie pół litry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rumianek1234
Mam znajomych geodetow, wiekszosc z nich nie pracuje w zawodzie bo ciezko im znalezc prace, bo w Polsce jest wielu absolwentpw geodezji, a Ci co pracuja w zawodzie to pracuja ciezko, czest po godzinach za marne grosze. Taka prawda - jak nie masz rodzicow albo wujka/ciotki w zarzadzie firmy to na kariere w geodezji nawet nie licz... To samo tyczy sie wielu innych zawaodow z reszta w naszym pieknym kraju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rumianek1234
A. Studia bardzo trudne i meczace, i po co sie tak meczuc jak pozniej i tak ciezko z robota...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rumianek1234
Zamiast geodezji natomiast polecam geologie na AGH, bedac jej absolwentem i znajac dobrze jezyk angielski mozesz zdobyc naprawde ciekawa i niesamowicie dobrze platna prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem geodetą rok po studiach. Zarabiam 14 tyś zł na rękę/miesiąc, służbowe auto, 13nastka, wakacje pod gruszą itd. Mam lepsze oferty jestem na etapie rozmów z szefem ... zobaczymy co zaproponuje. Do wszystkich malkonentów i nieudaczników. Trzeba być dobrym w tym co się robi. Teraz nawet adwokat i lekarz nie ma co jeść jak jest kiepski. Ja osobiście nie znam nikogo kto skończył geodezje i zarabia poniżej 10 tyś zł. Aaa ... jestem z Warszawy. Polecam ten kierunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od wielu lat prowadzę firmę http://geodetaolsztyn.com/ - początki były ciężkie, trzeba było się uczyć, kupić sprzęt itp., ale teraz jest fajnie. Jak mówił poprzednik, trzeba być dobrym w tym, co się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KobietaGeodeta
Co to za durne pytanie "czy po zawodowce przyjmuja?"??? Oczywiscie, ze nie !!! Mozesz zrobic tytul technika, albo od razu studiowac (po maturze!). Kierunek nielatwy, ale interesujacy i owszem, jak jest sie dobrym to mozna zarobic. Powinnas nieco wiecej poczytac na ten temat, zanim sie zdecydujesz, zeby wiedziec "co to za bydle i z czym sie to je" ;-) Geodezja inzynieryjna, fotogrametria, miernictwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. jestem geodetą, prowadzę własną działalność gospodarczą. Od 8 lat pracuje w branży i ......... planuje ja zmienić. Mam zlecenia ,ale problemem są ośrodki geodezyjne których rejestrowane są prace. Robią czasem duże problemy i opóźniają wydanie mapy itp.Z jednej strony masz klienta z drugiej urząd(spuścizne socjalizmu),który blokuje i opóznia roboty. jest bardzo dużo pracy ( przy zleceniu) i słabe pieniądze. Polska jako nieliczny kraj posiada ośrodki geodezyjne. Za granicą geodeta odpowiada za prace i się pod nią podpisuje.W Polsce też geodeta odpowiada i się podpisuje ,ale dodatkowo wtrąca się urząd ,bo jego zdaniem inaczej powinno się wykonać mape.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoba ,która pisała ze tak dobrze zarabia prawdopodobnie jest przedstawicielem szkoły , która chce więcej chętnych ,aby ciągmnąć kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja też słyszałam, że geodeta to niezły zawód. Zobacz sobie cennik takiej przykładowej firmy www.geobest.waw.pl/cennik.htm Tylko że podobno trzeba być naprawdę dobrym w swoim fachu, żeby mieć z tego konkretną kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy zawod to wróżbita, można wyciągnąć nawet 40000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No zawód jak każdy inny. Dziś podobno nie ma takich wielkich pieniędzy. Ja znam geodetę bardzo dobrego z okolic Krakowa który wykonywał mi dokumentacje podziałowe i wszystkie dokumentacje do budowy, podaje kontakt www.geo.aq.pl . Podobno da się z tego wyżyć pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ja jestem geodetą rok po studiach. Zarabiam 14 tyś zł na rękę/miesiąc," na rękę to dostajesz tyle co łaska przechodnia mijającego twój krawężnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×