Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marttta

Ile zarabia recepcjonista w hotelu?

Polecane posty

Gość marttta
Nikt nie wie nic na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem dokladnie
ale nie cale 6 zl za godzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitu
znajomy pracuje. na dzień dobry w krynicy jakies 1250 netto. ale to dom wypoczynkowy który nie ma statusu hotelu. ponoć w 3 albo 4 gwiadkowym 1800 netto na dzien dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marttta
hmm, nie wiedzialam, ze az tyle. Dzieki za odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marttta
A moze zadam jeszcze jedno pytanie do Pitu. Jakie wyksztalcenie ma Twoj znajomy, studiowal hotelarstwo? Na jakim poziomie (i jakie) zna jezyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pypypy
w 4 gwiazdkowym w szczecinie jest 1200 netto wiec nie tak wesolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 gwiazdkowy
warszawa - 2 tyś netto, zaczynałam od 1,5 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marttta
3 gwiazdkowy>> A moge Ci zadac pytanie, jakie masz wyksztalcenie i jakie znasz jezyki? Interesuje mnie to, bo sama rozgladam sie nad taka praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wystarczy bardzo dobry angielski i wloski,zeby dostac taka prace w ekskluzywnym hotelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marttta
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namaiaaaaa
tez bym chciala wiedziec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marttta
Moze ktos wypowie sie na temat wyksztalcenia i jezykow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jak z tymi językami
jakie trzeba znać i w jakim stopniu... a może wie ktoś jak wygląda taka rozmowa kwalifikacyjna... jakich pytań można się spodziwać i w jaki sposób sprwadzają znajomość języka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marttta
Czytalam kilka ogloszen o prace dot. recepcjonistow. Wymagania byly dosc rozne. Czasami pisali, ze wymagany tylko biegly angielski, czasami dobry ang. i dobry niem., czasem nic nie pisali, tylko "prosze przeslac CV"... Ale nie wiem jak sprawdzaja ta znajomosc. Moze rozmowa kwalifikacyjna jest po angielsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foros
w jakim miescie szukasz tej pracy? pracowalam w hotelu, moge odpowiedziec na wiele pytan jesli chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibek
ja zarabiałam 1000 zł (na rękę) plus wyżywienie i zakwaterowanie za 300-320 godzin miesięcznie.. to było na Pomorzu. Wszystko zależy gdzie jest ta praca jako recepcjonista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marttta
Foros >> Szukam pracy w Krakowie. Byalabym bardzo wdzieczna gdybys mi opowedziala o swojej pracy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malymis hmmmm
powiem tak ze ang biegle i niemecki w sposob komunikatywny z tego co sie orientuje,dyspozycyjnosc po praca jest codziennie, na zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marttta
A mianowicie: - w ilu gwiazdkowym hotelu pracowalas, w jakim miescie? - jakiego wyksztalcenia wymagali, studiowalas moze hotelarstwo? - jakie jezyki i na jakim poziomie znasz? - jakie dokladnie obowiazki nalezaly do ciebie w pracy? - ile godzin dziennie/tygodniowo pracowalas? - jak wygladala rozmowa kwalifikacyjna? - czy czesto przyjmowaliscie zagranicznych gosci? - ile wynosila pensja? - wysylalas CV czy zanosilas osobiscie? - ile czekalas na odpowiedz? Sorry za zasypanie pytaniami, ale za dwa tygodnie bede musiala sobie poszukac pracy i interesuje mnie wlasnie praca recepcjonistki. Ale nie mam pojecia czy mam jakiekolwiek szanse. Bede Ci bardzo wdzieczna za odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marttta
Dzieki malymis hmmmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malymis hmmmm
powiem tak ze studiowalam turystyke ale miala praktyki w biurze podrozy i hotelu.Jezyki znam 2 ang i niem na studiach glownie byla nauka jezykow i geograf.Fajnie tez jak np bys miala certyfikat albo licencjat.Pracowalam i w hotelach osrodkach wypoczynkowych w osorodkach jest wiekszy zapieprz i to raczej praca sezonowa.Na rozmowie moga np pytac ciebie po ang o rzeczy zwiazane z obsluga klienta.Na odp czekalam od 7 dnii-6 miesiecy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malymis hmmmm
powiem ze miala ok 2500zl ale pracowalam nawet w nocy mowie o hotelu.Latwo mozna awnasowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phiiiii
no to widze, że kobieta z urzędu pracy, która wysłała mnie na rozmowe w sprawie stażu, jest kompletną idiotką! jakie ja mam szanse dostania się na takie stanowisko... wykształecenie średnie, zero doświadczenia w jakiejkolwiek pracy no i angielski na nienajlepszym poziomie wogóle się zastanawiam na jakiej podstawie ona mnie skierowała na taki straż! może chodziło o to, że skończyłam studium j.angielskigo? tylko chyba kobieta nie wzięła pod uwagę, że studium było prywatne, roczne i w trybie zaocznym... więc wiele się tam tego angielskiego nie nauczyłam i pięknie... pójde na rozmowe, żeby zrobić z siebie idiotke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malymis hmmmm
to oni wyjda na idiotow ze ciebie tam pokierowali.A mnie kiedys chciala dac na staz do sklepu aby zdobyla doswiadczenie ale odmowilam.Jeleni szukaja do sklepu za 400zl stazowego a pracujesz jak pracownik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marttta
malymis hmmmm >> Widze, ze mialas duze kwalifikacje. Wynika z tego, ze nie mam za bardzo szans na to stanowisko:( Ale koze w jakims mniejszym hotelu... Gdybym zarabiala 1000zl to juz bylabym w 7. niebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marttta
Aha, ja znam angielski i niemiecki na dobrym poziomie (angielski nawet lepiej), w ubieglym roku zaczelam studia jezykowe, ale teraz przerwalam ze wzgledu na kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na zywo
Kobieta z urzedu pracy nie była idiotką. Sama pracuje w urzedzie wiec wiem jak jest. Widocznie pracodawca nie stawiał zadnych wymagan tylko np. wyksztłcenie srednie Poza tym zanim zaczniesz wyzywac kogos od idiotek to napierw radze zapoznac sie z definicją słowa "staż"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marttta
Foros >> Jesli zjawisz sie na forum, to prosze, odpowiedz mi na pytania, ktore napisalam. Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marttta
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×