Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ilekoszt

Ilo kosztuje korekcja calkowita nosa u dr Sankowskiego?

Polecane posty

Gość chcesz robic nos
hm ja na twoim miejscu zastanowiałabym sie powaznie nad tym jego nosy podobnie jak nosy jego ucznia Bromy są zwykle niezbyt proporcjonalne do twarzy i często przechylają się na prawo lub lewo .zastanów się dobrze nad wyborem nos u pana S 6500zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd wiesz jakie nosy robią Ci lekarze, widziałaś? Pytam dlatego bo wlasnie zamierzam wybrać się na operacje i sama już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz ejscze prosze co rozumeisz przez nieproporcjonalne do tarzy, tzn ze są jakie???? to dla mnie wazne, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesz robic nos
"napisz ejscze prosze co rozumeisz przez nieproporcjonalne do tarzy, tzn ze są jakie????" tzn ze jesli: masz twarz szczupła drobną nos choć nie koniecznie moze byc za duzy za długi za cienki,za krótki itd dr sankowski podobnie jak jego uczeń nie mają zbytniego wyczucia estetyki czubki są zwykle za grube i zbyt okrągłe niekiedy za bardzo zadarte do góry przy twarzy pulchnej nos moze byc jak u pinokia daje to wyglad taki jakby nos był przyklejony z innej twarzy .wpisz w google "forum operacje plastyczne" i poczytaj o tym lekarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam sporo o Bromie i wydaje mi sie ze raczej osoby sa z niego zadowolone, ale co do sankwoskiego to faktycnzie nie są. Wiele osób poprawia po sankowskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem konstruktywną krytykę rozumiem ze komuś coś może się nie podobać ale są granice.Ja mam zrobiony nos przez Bromę.Nos jest proporcjonalny do twarzy i prosty ma jak dla mnie tylko jedną wadę jest zbyt zadarty kwestia gustu.... Widziałam gorsze nosy przez chwalonego tutaj tak szczyta nos wyłupany że trzeba grzbiet ostrzykiwać,przekrzywiony i położony prawie na wardze,Tak wiec jak morał jest taki że każdemu może cos wyjść lub nie.... Co do Sankowskiego jeśli nosy zadarte ci się podobają możesz tam pójść ale to samo zrobi ci Broma tyle że taniej. Ps.Nie tylko Broma jest uczniem Sankowskiego także Lembas i wielu innych lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno Lembas jest uczniem Sankowskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli Brome nazywamy uczniem Sankowskiego to tak samo trzeba nazwać każdego kto pracował z Sankowskim m.innymi Lembasa i wielu innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja niestety jestem po operacji nosa w klinice sankowskiego i nos jest do bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co z nim jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nos jest asymetryczny ,szeroki ,nienaturalnie zadarty i gruby na czubku,lepiej było przed operacją i nie jest to tylko moja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
współczuje ci zadarte nosy z okragłymi grubymi czubkami to chyba ich znak firmowy .... Co chcesz z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z wyglądu ci się nie podoba...ale powikłań nie masz, problemy z oddychaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
narazie nie mam tak poważnych jak piszą niektórzy ale minęło dopiero pół roku,oddycha mi się znacznie gorzej,bo w nocy mam zatkaną dziurkę z którą nie miałam kłopotów,czuję różnice jest większy dyskomfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na szczęście nie mam żadnych powikłań ale czubek nosa jest gruby i okrągły,mocno zadarty co mi się bardzo nie podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uciekaj od tego partacza jak najdalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ktoś jeszcze u tego lekarza się operuje ma tyle negatywnych wpisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robi mi się słabo jak widzę nazwisko tego lekarza według mnie to partacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwny jest ten swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym zapytała ile trzeba zapłacić sankowskiemu żeby nie dotykał nikogo i nie niszczył ludziom zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś o nom ucichło może ludzie przestali się u niego operować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejka do niego nadal długą .Wypromowany w TV i na tym jedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm to może należy coś zrobić żeby ta kolejka się zmniejszyła,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ktos szuka w google i wyskakują mu strony te z opiniami, np. znanylekarz rankinglek.. a jak wiadomo tam nie można napisać złej opinii bo ja usuwaja albo wogole nie zamieszcza. Takie życie. A kafeteria jest słąabiej w googlach zaindeksowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×