Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta po 30tce

Ilu jest jeszcze facetow

Polecane posty

Gość kobieta po 30tce

Wolnych po 30 roku zycia ? Takich normalnych, odpowiedzialnych, nie jakis margines spoleczny... :) Tak z ciekawosci pytam Ilu Wa panowie jeszcze jest :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Myślę, że też przez odpowiedzialność jestem sam. Związku nie zamierzam traktować jako zabawy partnerką. Przeraża mnie odpowiedzialność jako partnera i przyszłego ojca. Nie jestem na to gotowy. Wiem, że lata mijają, nie mam na to wpływu... A ilu jest ? wbrew temu co się tutaj pisze, bo prawda jest tutaj zafałszowana, jest sporo jeszcze takich facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kazda kobietka
mam nadzieje ze sa jeszcze uczciwi i szczerzy faceci a nie tylko falszywe mendy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednostka wadliwa
Pewnie trochę jest, ale nie dużo. Sporo jest natomiast nienormalnych, z wadami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta po 30tce
Wiem ze sporo osob tu na forum nie pisze prawdy, albo tez koloryzuje ta prawdziwa wersje zdarzen Wierze ze sa jeszcze porzadni faceci tak samo jak i kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Sporo jest natomiast nienormalnych, z wadami. xxx A ja widzę sporo takich w związkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ma wady.Ideałów nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooossszzzuukkaannaa
ja niestety trafilam na oszusta i kretacza, zlodzieja i cwaniaka, klamce i damskiego boksera ... na szczescie wszystko ma swoj kres moj zwiazek z nim juz sie zakonczyl,zostawilam go jak tylko nadarzyla sie okazja... pozostal jednak bol i strach przed nowym zwiazkiem z facetem.. jak sobie z tym poradzic ??? czy spotkam jeszcze uczciwego i normalnego faceta, kochajacego i szanujacego swoja kobiete ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednostka wadliwa
Niektórzy mają tych wad zbyt dużo, żeby ktoś był w stanie je zaakceptować i dlatego są sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Niektórzy mają tych wad zbyt dużo, żeby ktoś był w stanie je zaakceptować i dlatego są sami. xxx np. ja ale mam wielu znajomych, którzy nie są oszustami, złodziejami cwaniakami, nie mówiąc już o biciu, nie piją, nawet nie imprezują... albo dużo pracują, albo maja swoje pasje, które zabierają im cały wolny czas... i niekoniecznie nastawieni na znalezienie partnerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta po 30tce
albo niektorych wad czy cech charakteru nie da sie zaakceptowac np. mozna kochac osobe ktora zalozmy naduzywa alkoholu, jednak bardzo dobrze zdajemy sobie sprawe ze przy takiej osobie zmarnujemy sobie zycie, dlatego odchodzimy bo nie chcemy zyc w strachu i wiecznie martwic sie o kolejny dzien z takim czlowiekiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta po 30tce
szkoda.. to chca byc do konca zycia sami ? nie chca byc szczesliwi , zalozyc rodziny i cieszyc sie ich szczesciem itd.. nikt ze znajomych nie zastapi partnera/partnerki , zony / meza taka jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
nie chca byc szczesliwi , zalozyc rodziny ? xxx Chcą, może nie wszyscy, ale kiedyś tak. Jak mi powiedział jeden kumpel, jak znajdzie odpowiednia partnerkę, zostawi wszystko dla niej. Wiek 30 lat to jeszcze nie koniec życia jak się tu pisze, więc niektórzy korzystają póki mogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie sobie spokój kobiety-nikt nie odpowie sensownie na to pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie boisz się samotności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta po 30tce
ale grunt ze jeszcze sa tacy i BOG ZAPLAC :) za takich porzadnych facetow, bo tylko przy nich mozemy sie czuc szczesliwe.. tak mysle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
"dajcie sobie spokój kobiety-nikt nie odpowie sensownie na to pytanie" x Odpowiadam niesensownie czy nie odpowiadają ci moje odpowiedzi ? xxx Nie boisz się samotności? x Tak, boję się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzacybab
Ooooo curva :) 964 !!!! Jestes wszedzie!!! Hehe !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jednak...hmmm...ale zdecydowanie gorsza jest samotność w związku. Wiem coś o tym, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta po 30tce
kazdemu chyba samotnosc spedza sen z powiek, moze sie myle ?? czlowiek zostal juz tak skonstruowany ze potrzebuje milosci drugiego czlowieka bo bez tego zycie nie ma praktycznie sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
nienawidzący nie wszędzie... w działy typu "moda i ubiór", "chirurgia plastyczna" czy "kosmetyczka i fryzjer" nie wchodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzacybab
Noooo ja tez nie 964:) ale tam gdzie ty to i ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Każdy potrzebuje miłości, nie każdy jest jednak powołany do bycia w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta po 30tce
Panowie sie widze razem trzymaja :D :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzacybab
No trzymaja kobieto po 30tce !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmKat
A czemu ludzie jeszcze nie spicie?Zaraz północ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzacybab
Eeee ty tam mkot czy curva jak ciii tam ???! Zapraszal cie ktos ??? Nieeee ??? To dawaj. Zaraz z tad spier......d...olisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmKat
Nie podniecaj się tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
A czemu ludzie jeszcze nie spicie?Zaraz północ xxx Bo jest sobota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta po 30tce
to dobrze ze sie trzymacie razem ;) a ja dzis kurcze nie mam jakos ochoty na spanie w koncu jutro niedziela , mozna sie powylegiwac :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×