Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Im bardziej widzę co się dzieje u nas w kraju

Polecane posty

Gość gość

I co robi każdy szczebel władzy - od gmin, przez powiaty po premiera i ministrów - tym bardziej mam ochotę zostać polityczką i coś zrobić z tym bałaganem. Niestety nie mam dużej siły przebicia i nie jestem towarzyska, co jest raczej konieczne, ale będę starała się rozwijać. Nie chcę, żeby rządzili sami żądni władzy i kasy - to jest chore. Polityka nie ma wiele wspólnego z ideałami (a można nawet powiedzieć, że - nic), ale chciałabym to zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
próbuj moze zastapisz Tuska :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie widzisz jaką żenadą są kobiety w polityce? Te wszystkie gronkowce, środy i inne jarugi? To dopiero siara.... Chcesz do nich dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego Grodzka jest dla Ciebie żenadą? Bo wygląda nie tak? :) Ciekawe, że nie wymieniłeś Bieńkowskiej, już jej prędzej się należy tytuł żenady. Ja jestem odrębną jednostką i nie obchodzą mnie inne kobiety (swoją drogą to tak jakbyś Ty z czegoś rezygnował, bo przecież Tusk i świta to głównie faceci i wstyd by było uprawiać ten sam fach co oni :)) GDYBY udało mi się dojść w polityce gdzieś wyżej, robiłabym po prostu swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty lepiej rób swoje w swojej kuchni i w swoich majtkach. Bo jak baby zaczynają rządzić czymś więcej niż łychą do mieszania kapusty - to sie krowom siano w pyskach zaparza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już mizogini wkroczyli :) witam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po nieudolnym patriarchacie może by tak trochę poletka dla matriarchatu? Dlaczego nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakim patriarchacie? Patriarchat sie skończył z 5 tys lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mibloo
Nie masz dużych szans, w polityce obowiązuje bowiem jedna zasada: ci z dobrymi intencjami nie zachodzą wysoko. Dziękuję za uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ nie. 7,5% polityków na początku kariery ma szczytne cele i szczere intencje. Dopiero jak sie dorwą do jakiejkolwiek władzy to się sqrwiają. Pozostali to sqrwile (płci obojej) od urodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patriarchat jest nadal, wystarczy trochę poobserwować świat i poczytać ale nie o tym temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:13 Właśnie tego się obawiam. Dla mnie jest to patologiczne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sądzicie o okręgach jednomandatowych. Zaczyna się o tym mówić w polityce. Na razie mówią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem za tym, by pozostało tak jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadnych mandatów!!! Polityków pod sąd i do więzienia. Albo kula w łeb. Mandat dla polityka to za mała kara ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem za okręgami jednomandatowymi. Przynajmniej należałoby spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem za takimi okręgami, gdyż byłaby to faworyzacja największych partii, a tym mniejszym byłoby jeszcze ciężej dojść do jakiejkolwiek władzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×