Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Im ladniejsza kobieta tym mniej nadaje sie na matke i zone.

Polecane posty

Gość gość

Zgadzacie sie z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie można generalizować,ale coś prawdy w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, to głupi stereotyp. Nie ma na to żadnej reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez nie mowie, ze kazda ale taka zauwazylem prawidlowosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgadzacie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka przeważnie ma wielkie mniemanie o sobie i jest podatna na podrywy samców ,a co za tym idzie rodzi to konflikt interesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dlatego bierzecie sobie zakompleksione brzydule z którym macie gromadke dzieci i narzekacie że stetryczała zakompleksiona zona was nie rozumie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dodatek brzydkich dzieci :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to te atrakcyjne są puste jak stodoła na przednówku i bzykają się z kim popadnie jak kotki na wiosnę.Często taki jej legalny "łoś" wychowuje nie swoje dzieci! No cóż:nie ten jest ojcem kto spłodził,lecz ten kto wychowuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się z tym zgadzam, podła ze mnie matka a kiedyś były mi powiedział że lepiej by zrobił jakby wziął sb za żonę jakąś brzydką dziewczynę. Teraz ma jakąś niezbyt piękną i chyba jest szczęśliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to te atrakcyjne są puste jak stodoła na przednówku i bzykają się z kim popadnie jak kotki na wiosnę.Często taki jej legalny "łoś" wychowuje nie swoje dzieci! No cóż:nie ten jest ojcem kto spłodził,lecz ten kto wychowuje! >>>>> strasznie mi cię żal :O biedaku...taką zdzirę poznać:( Te przy trasie też są śliczne skoro juz tym tokiem rozumowania lecimy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie brakuje nie- "łosi", którzy wychowują swoje i ładne z ładnymi żonami i dobrymi matkami 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość z 8.53: właśnie takiej odpowiedzi się spodziewałem,i podkreślam :nie generalizuję ale znam życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam. Mam dwie naprawde piekne przyjaciolki, obie swietne matki i zony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Pięknośc",czyt:atrakcyjność to rzecz względna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem bardzo ładna i uważam również że nadaje się na matkę i żonę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tam. ja znam takiego łosia co ma zonę paskudną jak no i też wychowuje nieswojego dzieciaka. nawet o tym nie wie i się cieszy jak na łosia przystało :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosemaryrose
coś może w tym jest. jestem atrakcyjna i będę żoną, i zapewne wierną żoną i zakochaną w swoim mężu, ale nic nie potrafię wokół domu zrobić, pożyteczna to raczej nie jestem, lubię wyjść i się napić, za dziećmi nie przepadam, raczej typ marzycielki niż osoby mocno stąpającej po ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PK jest najpiękniejszą kobietą, jaką w życiu widziałem i jest idealnym materiałem na żonę/matkę . . . Uuuwielbiam, kiedy tak ktoś dorabia ideologię do swoich ułomności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosemaryrose
hmm ja uważam swoją romantyczną duszę raczej za pozytyw niż ułomność :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spytaj w aptece może relanium jest bez recepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się z tym nie zgodzę, znam kilka bardzo ładnych dziewczyn i one właśnie idealnie sprawdziłyby się w roli matki i żony, są skromne, miłe, wiedzą na czym polega życie,ale to może dlatego że same nie zdają sobie sprawy z własnej urody. Najgorsze są takie co uważają się za ładne... takie do niczego się nie nadają, no może tylko do jednego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kobieta może nie zdawać sobie sprawy z wlasnej urody? Przecież wy zawsze zawyzacie swój poziom. Byle przecietniara uwaza się za mega ppieknosc A co do tematu to niewyobrażam sobie superlaski jako mamuski i zoneczki No chyba ze jej misiu jest superprzystojny i bigaty zapewniajac lasce beztroskie życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I właśnie paradoks w tym że te najładniejsze kobiety, często mają mnóstwo kompleksów :) ale dzięki temu są pokorniejsze i nie mają sztucznie napompowanego ego, jak te przeciętne, którym ktoś wmówił że są ładne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profesorek biologii
Teoretycznie powinno byc odwrotnie poniewaz PIEKNA kobieta ma zwykle dobre zdrowe geny i urodzi samcowi zdrowe i ladne potomstwo. W oczach natury samiec, ktory bierze Z PREMEDYTACJA przecietna lub brzydka i ma z nia dzieci grzeszy glupota i do tego mnozy kiepskie geny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego najlepiej za młodu zaliczyć fajna sucz jak sie jest przystojniakiem albo isc do dziwkiii jak sie jest zwykłym facetem bt sprubowac jak to jest z piękną,a potem zwiazac sie z dobrą spokojną przecientna dziewczyną-ona i tak jak każda będzie miała wiekszy przebieg od wiekszosci facetow,jak każda kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest najprawdziwsza prawda,skoro masz ładną dziewczynę to radzę ci trzymać się na wodzy bo to jest tylko kwestia czasu kiedy pójdzie sobie do innego i nie mówcie że mówię źle bo tak jest zawsze .Niestety ale jak ktoś chce mieć żonę i dzieci to musi sobie znaleźć mniej atrakcyjną bo prędzej czy później i tak zdradzi albo rzuci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teoretycznie powinno byc odwrotnie poniewaz PIEKNA kobieta ma zwykle dobre zdrowe geny x I tu jesteś w błędzie, ludzie naprawdę atrakcyjni to jakieś 1% populacji, więc siłą rzeczy nie mogą mieć dobrych genów, skoro są rzadkością, to jak z albinosami. Osobniki przeciętne zawsze są najzdrowsze i to oni mają najsilniejsze geny, dlatego to właśnie ich jest najwięcej. A co do pięknych dzieci, to już totalny absurd, ładna mamusia i tatuś nie jest żadnym gwarantem posiadania ładnego dziecka, więc nie wiem skąd w ogóle wziął się ten absurd... pewnie jak większość stereotypów w tym kraju, z normalnej ciemnoty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×