Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość ErnoErno

????? Ktoś coś zauważył??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapłodnienie nie równa się zagnieżdzenie, czyli te 6 dni po to i tak jak dla mnie za wcześnie na implantację,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie to tydzień ma 7 dni ;) ostatni stosunek byłw sobote i za tydzień w sobotę miałam ten śluz jak pisałam,na to wychodzi, że owulacja była mniej więcej następnego dnia,nie robiłam nigdy testów owulacyjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ErnoErno
cykle mam 30 dniowe zawsze, a stosunek był 15 dnia cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ErnoErno
gosiaczek 90 ja miałam tak samo, 6 dni po stosunku miałam ten brazowy sluz...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
ErnoErno Ile on chłopak facet ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ErnoErno
Tak, staramy się z mężem 4 miesiące o dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
ErnoErno Ile mąż ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie przy implantacji byla zywa czerwona krew na papierze toaletowym, myslalam ze rozkreca sie miesiaczka, i duzo bialej wydzieliny w drugiej ciazy nie mialam zadnego plamienia, zadnej wydzieliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erno w takim razie powodzenia i miejmy nadzieję, że to była implantacja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkobieta na forummm
Eterno możesz juz zatestować w takim badź razie:)powodzenia.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Letack, ja teraz mam takie objawy..tez bylam u lekarza bo myslalam ze to jakis wirus ;) w tym cyklu zaczelismy sie starac o malucha, okolo 9 dnia po owulacji pojawil sie bol brzucha, wzrost temperatury i jednorazowe plamienie-doslownie slad na bieliznie..tak wiec teraz z niecierpliwoscia czekam na termin @ i napewno zrobie tescik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza7777
u mnie 8 dni od owulacji w nocy wystapił silny ból jajnika,wczesniej tak nie miałam i juz w sumie wiedziałam że się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszkowata
9 dni po owu miałam dwudniowy spadek temperatury na wykresie, było mi baaardzo niedobrze, czułam się jakbym przechodziła jakąś infekcję żołądkową. 2 tygodnie później pierwszy test wyszedł pozytywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilou - mam podobny zgryz :) Zazwyczaj czuję jajeczkowanie tym razem pojawił się ból w podbrzuszu przez cały dzień 19 dc, zdziwiłam się dlaczego tak późno i tak mocno boli - inaczej niż zazwyczaj na owulację...Stosunek był 9 czerwca w 14 dc, a owulacja miała być mniej więcej 12 lub 13 czyli 17, 18 dc. Teraz się zastanawiam czy tak wcześnie mogło dojść do zagnieżdżenia? Do objawów dołączył ból sutków ale z tym to i przed okresem czasem się zdarza więc nie można się sugerować...Strasznie korci mnie żeby iść na bhcg ale z drugiej strony może nic jeszcze nie pokazać a przykro będzie i kasa wywalona :P Ciekawość chyba nas zeżre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilou_28
Prawie _Ruda fajnie że się rozumiemy:) Ja mam dostać okres za 9 dni. Wszelkie "objawy" wczesnej ciąży mi przeszły:) chyba to było urojenie. No i oczywiscie nie wytrzymałam i zrobiłam wczoraj test który jak można było się spodziewać wyszedł negatywnie. Człowiek to jednak głupi jest... Stwierdziłam że musze przestać sie nakrecać.Trzeba wytrzymać te 9 dni. Raczej sobie wmawiam ze ciąży nie bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie bylo tak, ze ktoregos wieczoru poczulam straszne klucie w okolicach jajnika, do tego bylo mi goraco, bylam senne i oslabiona. Mialam bardzo wrazliwe piersi, swedzialy i bolaly jednoczesnie. Bylam przekonana, ze to okres (spoznial mi sie juz) i ze w nocy go dostane wiec zalozylam podpaske. Rano po przebudzeniu byla jakby taka wydzielina, ale nie byl to okres i smierdzialo. Wciaz czulam sie slabo, nie mialam apetytu, moglam pic tylko wode. Nie staralam sie wtedy o ciaze wiec nie przyszlo mi do glowy, ze to mogla byc ciaza. Taka zbita chodzilam przez okolo dwa tygodnie i dopiero wtedy zrobilam test: dwie piekne krechy, ktore dzis maja juz dwa latka:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie bylo tak, ze ktoregos wieczoru poczulam straszne klucie w okolicach jajnika, do tego bylo mi goraco, bylam senne i oslabiona. Mialam bardzo wrazliwe piersi, swedzialy i bolaly jednoczesnie. Bylam przekonana, ze to okres (spoznial mi sie juz) i ze w nocy go dostane wiec zalozylam podpaske. Rano po przebudzeniu byla jakby taka wydzielina, ale nie byl to okres i smierdzialo. Wciaz czulam sie slabo, nie mialam apetytu, moglam pic tylko wode. Nie staralam sie wtedy o ciaze wiec nie przyszlo mi do glowy, ze to mogla byc ciaza. Taka zbita chodzilam przez okolo dwa tygodnie i dopiero wtedy zrobilam test: dwie piekne krechy, ktore dzis maja juz dwa latka:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wstałam w sobote rano , poszłam do wc na siusiu i zobaczyłam linijke białego sluzu z niteczką krewki . NO i tyle. PO tygodniu juz miałam wynik pozytywny z krwi. Ale od jakiegos tygodnia rosły mi piersi jak na okres i temp 37,4. Poza tym nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilou ja myślę o betahcg z krwi bo jeśli w czwartek było domniemane zagnieżdżenie to powinien już być wykrywalny hcg, w moczu to jeszcze faktycznie z tydzień by trzeba poczekać...sama już nie wiem iść czy nie iść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilou_28
A mnie lekarz ostatnio powiedział, że nie ma sensu iść na bete bo wystarczy zrobić test z moczu, ze działają na tej samej zasadzie. Ale on generalnie jest kiepsciutkim lekarzem od wypisywania zwolnień:) Wyczytałam też na kafe gdzieś że nie ma sensu robić testu wcześniej niż w dniu okresu bo bardzo często następuje mikroporonienie(?) i cała ta ciąża jest usuwana wraz z wydzieliną miesiączkową. Trochę przykro byłoby widzieć te dwie kreski a potem nic... słuchajcie, wspierajmy się wzajemnie aby wytrzymać.Dużo Wam jeszcze zostało do dnia okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No testy działają na tej samej zasadzie ale w moczu stężenie hormonu jest sporo niższe, stąd wcześniej wychodzi z krwi ale tylko (aż ;) kilka dni. Licząc 30 dniowy cykl to okres powinnam mieć 26 czerwca, czyli jeszcze 9 dni, ale jeśli owulacja była wcześniej i jej nie czułam to w sumie niewiele wiem ;) szukam cały czas ile czasu musi minąć od mniemanego zagnieżdżenia żeby hcg wzrosło do powyzej 5, czyli potwierdziło ciąże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilou_28
Prawie_ruda ja też 26 czerwca mam dostać! Robimy test tego samego dnia :) ależ będą emocje ;p Słuchaj, ja przejrzałam już chyba wszystkie możliwe tematy typu" kiedy dochodzi do zapłodnienia, zagnieżdzenia" itd..... i co dziewczyna to inna opinia. Chyba nie dojdziemy do tego. Niektóre dziewczyny piszą, że wg ich wyliczeń do zapłodnienia doszło nawet 28 dc wiec to chyba się nie trafi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza1414
Witam, od początku ... okres dostałam 12.06 tzn. nie był taki jak zawsze i spóźnił się 1 dzień .. od wczoraj tj. 18.06 pojawił się lekko brązowy śluz, który utrzymuje się do dzisiaj i to tego doszły jeszcze bóle brzucha ... Dodam, ze od 4 miesięcy staramy się o dziecko. Co Wy na to? Czy to jest normalne, skoro zauważyłam to po raz pierwszy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilou_28
Luiza TEST natychmiast:) ja bym zrobiła już dawno na Twoim miejscu bo bym nie wytrzymała:) I pisz jak efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza ja też na Twoim miejscu już dawno bym zatestowała :) Niektóre kobiety mają @ w ciąży więc jak najbardziej jest opcja że zaciążyłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza ja też na Twoim miejscu już dawno bym zatestowała :) Niektóre kobiety mają @ w ciąży więc jak najbardziej jest opcja że zaciążyłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiutka86
Pomożcie. Kochalam sie z facetem 2 razy w okresie owulacyjnym bez zabezpieczenia. Obecnie jest 8 dzien po stosunku i odczuwam bol w podbrzuszu (ale jest on podobny do zblizajacego sie okresu). Nie ma krwawienia, ani plamienia. Przez 2 dni (akurat zmierzylam wtedy temp) mialam ok 36,9-37,1 temp, a dzis mam 36,7. Caly czas mnie pobolewa ten brzuch. Wczoraj zrobilam test ciazowy i byl negatywny. Ale nie mialam boli brzucha. Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×