Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość marwina

implanty - zęby

Polecane posty

Gość marwina

ile kosztują- przykladowo? Czy moge zrobic sobie jednego w miejsce zeba usunietego 2 lata temu np. zamiast koronki? Prosze o rady>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaak
implant jest drogi i nie u kazdego sie przyjmnie,cen nie znam,ale drozej niz koronka...warto jednak zrobic,bo ubytek powoduje tez skutki uboczne tzn.po ekstakcji zeba ,one sie przesuwaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaniewiem26
koszt impantu to około 3000 zł i w górę Nie kazy moze miec, to w zaleznosci jak nisko obsunela sie kosc po wyrwanym zębie. To mzoe wyakzac zdj. rtg. Miesjce po wyrwanym zębie musi sie wygoić, dopeiro wteyd mozna myslec o implancie. Poelga to na wkeceniu tzw.śruby, i dopiero po kilku tygodniach naklada sie białęgo zęba, juz po wygojenia się miejsca ze srubą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krizzz
a orjetujecie sie ile kosztuje zrobienie koronki na implantach , tzn 3 zebow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopiuj-wklej-usuńprzerwę-enter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pommponik
Implanty aktualnie to najlepszy sposób na odbudowę brakującego zęba. Dzisiaj skuteczność leczenia implantologicznego wynosi około 98% co jest w medycynie bardzo wysokim wynikiem. Cena odbudowy jednego zęba na implancie (cena implantu plus cena mocowanej na nim porcelanowej korony protetycznej) wynosi od 4000 do 8000 złotych w zależności od systemu implantologicznego na jaki się zdecydujemy. Trochę tutaj jest jak z samochodami, są implanty tańsze i droższe, bo za markę się płaci. Samo leczenie jest bezbolesne, nie wymaga narkozy i dzisiaj jest już naprawdę sprawdzone i rutynowe. Warto poczytać więcej na http://www.anident.pl/implanty.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przypadku kiedy nie są konieczne zabiegi odbudowy kości może warto rozważyć implant jednoczęściowy za 1600 zł wraz z koroną. Sprawdź tutaj implanty.org http://www.implanty.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może implant jednoczęściowy za 1600 zł wraz z koroną. Sprawdź tutaj implanty.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzywikors
radze podjezdzac do Krakowa, tam jest zaj***a klinika - Galeria Usmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
implanty to na pewno drogi biznes :) nie ma co ukrywać dlatego warto po pierwsze zapoznać się z kilkoma opiniami. Niektórzy twierdzą, że po kupieniu tych tańszych musieli wymieniać implanty po jakimś czasie bo się ropa zbierała albo inne dolegliwości bólowe mieli. Ja wstawiałam 2 zęby w Poznaniu w klinice Candeo (www.candeo.pl) i jestem bardzo zadowlona. Po pierwsze duży wybór, po drugie tanio a po trzecie na raty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój kolega chciał wstawiać implant to mu zawołali około 5 tyś zł, także jest to bardzo drogi biznes, ale ząb na całe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na pewno nie jest to wydatek rzędu kilkudziesięciu złotych i na to trzeba się przygotować. Wydaje mi się, że można znaleźć kliniki stomatologiczne, w których cena jest bardziej przyzwoita. No an pewno jedna z takich lepszych jest Alfa Dental z Krakowa. Są po prostu dobrzy w tym, co robią i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oklek
ale jesli robic to w miejscu ktore daje gwarancje na zrobiona prace, np w Galerii Usmiechu u dr Rzowadowskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podka
Koszt implantu na pewno jest dość wysoki, ale nie tak, jak ktoś tutaj pisał, że kilkanaście tysięcy. Ja miałam zakładany jeden implant za 3500 zł. Jest to implant firmy 3i, czy wysokiej jakości. Fajnie mi się przyjął i teraz nie mam z nim żadnych problemów. Jakby ktoś szukał gabinetu, który wstawia implanty we Wrocławiu, to polecam gabinet Tarabuła. Fajna sprawa, bo zatrudniają dr Nicolasa Hahna, który jest uznanym implantologiem na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matos_B
Implanty nie należą do najtańszych, ale pewne jest to że są bardzo dobrym rozwiązaniem, jak ktoś straci za tak jak ja przez własną głuptę ;/ Ja w Warszawie (Fabdent) znalazłam gabinet w którym robią implanty za 2500zł - jakby ktoś potrzebował z Warszawy to naprawdę z czystym sumieniem mogę polecić. Fachowa obsługa i normalne ceny. Pozdrawiam M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deamoon
No implanty nie są tanim ale za to bardzo skutecznym rozwiązaniem. sama sie w końcu zdecydowałam i powiem wam szczerze warto było trafiłam na dobrych fachowców którzy nie spartaczyli roboty. Jesli ktos szuka dobrej kliniki w trójmieście to goraco polecam Dental Art www.dentalart.eu. Naprawdę profesjonalna i fachowa obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sporo
Z tego co wiem to jeden implant kolo 5000zł , tak wiec jesli ktos mysli nad kilkoma to koszt spory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sporo
Ktos tu pisal,ze moze sie nie przyjąć, owszem, ale sa to przypadki ponoc sporadyczne, a nawet jesli to wtedy wszcepia sie inny metal (srubę), ktory juz powinien sie przyjąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha 797
Implanty to faktycznie spory wydatek, ale chyba warto, bo efekt jest naprawdę powalający. Moja mama chce sobie kilka implantów wstawić i wyszukałam jej w necie taką stronkę, gdzie są adresy gabinetów w kilku miastach w całej Polsce, gdzie dają zniżki na implanty nawet do 20%. Przy założeniu, że normalna cena to kilka tysięcy taka zniżka to ogromna oszczędność. daję linka, jakby ktoś był zainteresowany. http://www.bhclub.pl/Zabiegi-i-uslugi/Zdrowie/Stomatologia/implanty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leonandy
witam ja wstawilem 2 implanty na dole -porcelanowe koronki na gorze 4 implanty ,w tym 2 implanty zygoma na ktorych sa osadzone wszystkie zeby ,poniewaz nie mialem gornych zebow dlugi czas ,tkanka kostna zanikla,proces trwal 6 miesiecy i jestem bardzo szczesliwy teraz...moj koszt wyniosl 28000zl ale nie robilem tego w Polsce pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak wielu z Was pisało, implanty to dość spory wydatek, ale korzyści są relatywnie spore. Po pierwsze - względy estetyczne (nie chodzimy z dziurą:)). Po drugie niewiele osób wie, że od ubytków w uzębieniu mogą pojawić się poważne bóle migrenowe - wszystko przez zanikanie kości w miejscu utraconego zęba i "wędrówkę" pozostałych, co ma niekorzystny wpływ na kondycję mięśni i stawów w szczęce. Dlatego o zęby (i ubytki) trzeba dbać, nikt nie chce przecież żyć z powracającym bólem... Wydatek kilku tysięcy złotych może poważnie dać po kieszeni, dlatego radzę spokojnie zastanowić się nad wyborem gabinetu. Nie wiem, jak w innych miastach, ale jestem z Krakowa i tutaj mogę polecić MDent - robią nie tylko implanty, ale świadczą komplet usług. http://www.mdent.pl/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie też jestem z Krakowa i interesuje mnie wstawienie implantu w górną dwójkę. Wstyd się przyznać, ale miesiąc temu wsiadłam na rower po dwóch latach przerwy (koleżanka mnie namówiła), wjechałam na wystający korzeń, przeleciałam przez kierownicę i wybiłam sobie zęba. Szukam dobrej kliniki, albo jakiegoś stomatologa do którego mogłabym się zapisać na konsultację. Soso, jeśli możesz to napisz coś więcej o tym MDent, plisss... P.S. Po jakim czasie od utraty zęba można wstawić implant. No i czy to boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce robić tutaj nikomu żadnej reklamy, ale byłam tam na kilku wizytach (dłuższe leczenie kanałowe) i jestem zadowolona. Większość usług objęta jest roczną gwarancją. Matka koleżanki robiła u nich niedawno implant dolnej lewej czwórki, wcześniej miała konsultacje (od niej dowiedziałam się o tych bólach migrenowych ;). Nie wiem, co dokładnie cie interesuje. Najlepiej będzie, jak wejdziesz na stronę - podawałam w poprzednim poście, albo po prostu zadzwonisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo ludzi tutaj ma rację, że jest to wydatek rzędu nawet kilkunastu tysięcy złotych. Ja od podstawówki musiałam chodzić bez trójek, bo miałam próchnicę i ząbki po pewnym czasie trzeba było wyrwać, ale okazało się, że stałe już nie wyrosną. Dopiero w 3 kl gim. zrobili mi protezkę, bo wcześniej nikt o tym nie pomyślał. Chodziłam tak 4 lata. Dopiero jakiś rok temu umówiłam się z chirurgiem dentystycznym, który zajmuje się implantami. Powiedział, że na pewno łatwo nie będę miała. w ciagu tego roku przeszłam ponad 6 operacji, bo musiałam mieć przeszczepiane kości ze szczęki swoje, w dodatku do dziąseł z trójek. Zdarzało się, że się nie przyjmowały więc trzeba było odczekać i robić kolejne przeszczepy kości. W końcu z jednym dziąsłem się udało. Śruba została wkręcona, ale do drugiego trzeba było przeszczepiać kolejną kośc tym razem sztuczną - też się nie przyjeła i 2,5 tyś poszło w sina dal. Teraz do jednego dziąsła mam już wsadzoną śrubę kolejna, ale gojącą, a przy drugim dziąsle będę miała jeszcze dwie poważne operacje, przy czym juz nie zbyt ładnie to dziąsło wyugląda, bo się zapadło... Także ogólnie wydałam na dwa implanty 15 tysięcy i osobno na sztuczną kość 2,5 tyś. .... Jest to bardzo dużo. Wszystko zależy od warunków w dziąśle. Ja miałam bardzo dużo cierpień, ale niektórzy mają warunki dobrze i po miesiącu mogą mieć implanty wstawiane... Trzeba też bardzo ostrożnie szukać gabinetów, bo niektórzy jak wiadomo lubią ludzi tylko naciągać, a zrobić dobrze już nie zrobią. Ja mam to szczęście, że trafiłam na chirurga araba i bardzo się z tego cieszę, bo jest bardzo dobrym chirurgiem dentystycznym. Stara się aby wszystko było dobrze zrobione. Gabinet ten znajduje się w Opolu jakby ktoś był zainteresowany. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gripsi
No cóż, duży wydatek, ale często niezbędny... Raz, że estetycznie, a dwa, tak jak już ktoś tutaj napisał, problemy z zębami mogą się rozprzestrzenić i powodować ogólne choroby, nawet serca. Ja z początku myślałam, że nie ma się co przejmować jakimiś dziurami w zębach czy czymś takim, póki mnie nic nie boli, mogę sobie dalej tak funkcjonować. Ale jak raz byłam na wizycie kontrolnej lekarz mnie przekonał, że to nie do końca tak jest. Że stadium, kiedy czuje się już ból, jest tym jednym z ostatnich i nie warto czekać do tego momentu, tylko wcześniej leczyć. Z implantami też niestety tak jest, że czasem są niezbędne. I niestety, ale trzeba się wykosztować. Ja na szczęście (w nieszczęściu) musiałam wstawić sobie "tylko" trzy implanty, zmieściłam się w 10 tys. zł. Miałam je wstawiane we Wrocławiu, ktoś już tutaj pisał, że w gabinecie Tarabuła przyjmuje dr Hahn, faktycznie bardzo dobry fachowiec. Ale jakość to jedno, drugie, co mnie przekonało do tego wyboru, to możliwość rozłożenia płatności na raty, co mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspress,sss
"'samaniewiem26 koszt impantu to około 3000 zł i w górę Nie kazy moze miec, to w zaleznosci jak nisko obsunela sie kosc po wyrwanym zębie. To mzoe wyakzac zdj. rtg. Miesjce po wyrwanym zębie musi sie wygoić, dopeiro wteyd mozna myslec o implancie. Poelga to na wkeceniu tzw.śruby, i dopiero po kilku tygodniach naklada sie białęgo zęba, juz po wygojenia się miejsca ze srubą."' --zdecydowanie NIE.Ceny maga byc takie jak np.1700,1800zl za implant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia_mala
swoje implanty a mam niestety 2 robiłam w dentari w czestochowie. Faktycznie nie jest to tani sport ale wiem że jest to na lata. Jesli widze ze ktoś oferuje implanty za 1000 to mnie smiech ogarnia bo za 2 lata beda do wymiany. Osobiscie jestem bardzo zadolona bo mam tylko 2 a 2 pozostałem zeby udało sie uratowac bogu dzieki własnie dzieki dentari ;) dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×