Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bambiiiiiiiiiiiiiiiiii

impreza firmowa

Polecane posty

Gość bambiiiiiiiiiiiiiiiiii

czy na imprezach takiego typu... integracyjne, szkolenia itp. zrobiliscie kiedys cos głupiego? czy lubicie takie wyjazdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambiiiiiiiiiiiiiiiiii
wydaje mi się ze duzo ludzi zdradza na takich wyjazdach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambiiiiiiiiiiiiiiiiii
są to zazwyczai imprezy bez osób towarzyszących....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambiiiiiiiiiiiiiiiiii
nie wyjezdzacie ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie uczestniczyłam nigdy w tego typu imprezach firmowych. Mam gdzieś co inni pomyślą. Po pracy do swoich spraw wracam i tyle. Z tym że ja nie przepadam za swoimi współpracownikami, więc nie będę się z nimi na innej stopie niż zawodowa spotykać. Wyjątek stanowią wigilie firmowe, bo szef wręczał osobiście koperty z premiami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo czesto uczestniczylam
Nigdy nie zrobilam nic czego moglabym sie wstydzic. A co robili inni to mnie nie interesowalo ;) I to bez wzgledu na to czy bylam w zwiazku czy nie... a imprezach firmowych po prostu nie mozna isc na calosc i tyle. Tzn np przesadzic z alkoholem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambiiiiiiiiiiiiiiiiii
ja juz nie raz uczestniczyłam na takiej imprezie i jestem przerażona tym, co sie tam działo:(faceci jakby byli spuszczeni z łańcucha przez swoje zony... kobiety zreszta tez ... ale nie mówie ze wszyscy tacy są ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo czesto uczestniczylam
te "imprezy" to ja mam na mysli wlasnie szkolenia, konferencje, seminaria i inne spotkania sluzbowe. Nie wyjazdy integracyjne. Ingergowac z wspolpracownikami to ja sie tez nie lubie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambiiiiiiiiiiiiiiiiii
tak a własnie nie którzy przesadzali z alkoholem... ale ta sooba juz miała pozniej przekichane w firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambiiiiiiiiiiiiiiiiii
no i na takiej imprezie zawsze znajdzi,e sie jakis kabel.... który zawsze poinformuje odpowiednie osoby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo czesto uczestniczylam
Wlasnie o to chodzi. Niby pelen luz i nieoficjalnie... Ale jednak. Nigdy na imprezie sluzbowej bym nie przegiela ;) Wspolpracownicy to nie przyjaciele i nie znajomi nawet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambiiiiiiiiiiiiiiiiii
ale to nie zmienia faktu jednak ze zdarzaja sie zdrady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie nic dziwnego nie przydazylo ale ostatnio moj kolega sie spil, najpierw usnal na stole a potem nagle sie obudzic i puscil pawia na stol na wielkiej sali gdzie wszyscy siedzieli, na lawke i podloge - stracilam ochote na dalsze imrezowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spiłam sie tak że na drugi dzień zwolnili mnie na kilka godzin z pracy żebym doszła do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambiiiiiiiiiiiiiiiiii
:classic_cool:aleocochodzi przynajmniej miałas wytłumaczenie zeby cie do domu puscili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No takie imprezy i wyjazdy w ważnych korporacjach są, moim zdaniem, bardzo potrzebne. Pracownicy mogą się zrelaksować, nabrać sił do następnych projektów. Chętnie bym na takie pojechał, ale moja firma tego nie organizuje. Wiem, że jest taka firma Mega Travel i oni organizują wyjazdy motywacyjne, słyszałem kilka opinii, że było naprawdę świetnie. Co mnie zainteresowało jeszcze bardziej, to fakt, że organizują wyjazdy na mecze zagranicznych piłkarskich gigantów, czyli czołówkę ligi angielskiej, włoskiej i hiszpańskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uważam, że wyjazdy firmowe są bardzo potrzebne. Pozwalają na chwile zapomnieć o rywalizacji w pracy i sprawiają, że pracownicy lepiej się poznają. Dużo dobrych opinii słyszałam o Mega Travel i muszę przyznać,że byłam pozytywnie zaskoczona po wejsciu na ich stronę, ponieważ okazało się, że organizują wyjazdy do takich miejsc jak Azja czy Ameryka. Wydaje mi się, że takie firmowe wakacje zawsze wplyną pozytywnie na motywację pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam podobne zdanie, że imprezy firmowe są bardzo potrzebne, szczególnie takie imprezy, które mogą nas zmotywować do dalszej pracy. A jeśli jeszcze jest wyjazd organizowany przez dobrą firmę, jak np. Amarula nie ma się co obawiać o to, że ktoś się będzie źle bawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam narty i właściwie każdy śnieżny weekend spędzam na stoku. Wyjazd firmowy też zaplanowaliśmy narciarski, moja to oczywiście zasługa :). Nie będę się chwalić organizacją, bo to oddaliśmy w ręce profesjonalistów - http://expn.pl/ , ale pomysł i jego przeforsowanie to punkty dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luciaa22
po takiej imprezie jestem w ciąży, w maju poród, ojca poznam dopiero po badaniach, dobrze ze tylko dwoch jest do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysztofp
takie imprezy są najlepsze! motywacja, integracja, relaks i do tego można zawsze coś ugrać po piwku z szefem :> mnie się tak udało jak byliśmy na pikniku integracyjnym z www.powersport.pl od gadka szmadka aż nagle szef mówi, że realizujemy mój pomysł - bo jest rewelacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulluuuu
a dajcie spokój z takimi imprezami mam już dość jakiś czas temu miałam taka impreze szef sie do mnie dobierał obmacywał wkładał ręce w majtki praktycznie a ja nic nie mogłam mu powiedzieć bo zaraz się robił oburzony i pytał co mi się nie podoba teraz w pracy krzywo na mnie patrzą a szef nadal świruje i składa głupie propozycje więc jestem na nie co do takich imprez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marksonon
Jedziemy, wiem nawet gdzie - zielonapolana.com.pl/rezerwuj_taniej.php Zapowiada się, że będzie naprawdę fajnie. Basen, kort, atrakcje... Czegoś takiego nie mieliśmy na wyjeździe firmowym, a szef twierdzi, że płacił mniej niż w poprzednich latach. Ostatnio było fajnie, oby tylko pogoda dopisała ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bylem na imrezce integracyjnej w http://www.zakatek-smaku.pl/ , mega fajne miejsce, nie spodziewalem sie,ze bedą się wszyscy tak dobrze bawic! Polecam to miejsce, warto rozwazyc jak planujecie wyjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak a potem mąż nie swoje dziecko wychowuje :-D Niech na imprezy firmowe jezdzą single .Tak bedzie najlepiej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plusienkacft
Głupoty piszecie! Na imprezie n której ja byłam nie było mowy o tego typu sytuacjach. Wszystko było kulturalne. Mamy firmę 68 osobową. Wynajeliśmy sale http://www.klubimpuls.eu/dom-weselny,info,1,1.html i bawiliśmy się w bardzo dobrze. Jedzenie, alkohol i obsługa pierwsza klasa. Kulturalnie i miło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też bylam na imprezie firmowej w http://www.zakatek-smaku.pl/ ! Niezle :) I rowniez fajnie sie bawilismy :) najbardziej zachwycilo nas menu, taaakie dobre mieli dania . Wszyscy sie najedli po wsze czasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amanda24
myśle, że zdradzić kogoś można zawsze i wszędzie.. ja jestem za takimi imprezami super zabawa!! na imprezy firmowe w Łodzi polecam Campoverde.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×